رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محمدسعید دستپاک شهردار خور شد/جناح در انتظار معرفی شهردار جدید...
(۲۱ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۳۸)وحید link نوشته: برای آقای دستپاک متاسفم
در حدی نیستی که برای اقای دستپاک متاسف باشی
 سپاس شده توسط عقیل ، محله دریا
(۲۱ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۳:۲۱)وحید link نوشته: راستی شما قبول دارید این شورایی که انتخاب شده، نماینده اکثریت مردم هست؟ خب این شورا به شهردار سابق برای ابقا رای نداده اس.
تو از کجا میدونی شورا به شهردار برای ابقا رای نداده.چرا حرف مفت میزنی؟چرا بدون تحقیق حرف میزنی؟شورا قبل از این که جلسه بگیرن شهردار خودش رفته خور.شش سال نشست واسه شما کار کرد چهار سال دیگه هم بشینه واسه چند تا آدم نمک نشناس مثل شما کار کنه؟کور خوندید
 سپاس شده توسط محله دریا
(۲۱ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۳۸)وحید link نوشته: از همه اینها بگذریم، من هنوز هم میگم شما یک متن ساده رو متوجه نشدید و اون رو توهین هم میدونید. در صورتی که هیچ توهینی که نیست،
آقا وحید گل من به شما ارادت دارم و بارها افسوس خوردم که چرا شما تو همجین سایت زردی با همچنین ادم هایی هم پالکی شدید.شما به جای اینکه نهال دوستی بنشانید دارید درخت دشمنی میکارید.شما و دوستانتون که جز جوانان تحصیل کرده هستید این همه غرض و تعصب دارید از بقیه چه انتظاری میره.البته من قبول دارم نیش عقرب نه از ره کین ست ***اقتضای طبیعتش این هست.شما به جای اینکه بیایید از شهرداری که شش سال واستون زحمت کشیده در سایتتون یه تشکر کنید که هیچ حالا که بقول اکثریت 95 درصدی کاربرهای سایتتون پرتش کردیدو رفته خور باز هم دست از بغض و کینه بر نمیدارید.متن آبی من نمیدونم تقصیر از قلم ضعیفش بود یا از روی بغض نوشته بود ولی متن جالبی نبود لااقل با پس و پیش گردن چندتا فعل میشد درست تر نوشت و منظورش رو بهتر بنویسه و شما دیگه نباید اینقدر در حمایت از شریکتون کاسه داغ تر از اش بشید و با یه ویرایش متنش زو یا عذر خواهی کوچک سر و ته همه چیز رو بهم بیارید نه اینکه با نوشتن بیانیه های چند خظی رو این اتش بنزین بریزید و یا شاید هم این یه سیاسته که تنور سایتتون گرم تر بشه به هر حال***ما ز دوستان چشم یاری داشتیم****خود غلط بود آنچه می پنداشتیم
 سپاس شده توسط محله دریا
نقل قول:در حدی نیستی که برای اقای دستپاک متاسف باشی
حالا شما نمیخواد به تریج قباتون بر بخوره، منظور من اونجور تاسفی نیست ( کل نوشترو ول کردین به ب بسم اللهش چسبیدیدین. تازه لطف میکردین کل نوشترو نقل قول میکردین تا بقیه تا برای کسی سوء تفاهم نشه، من نوشتم : "برای آقای دستپاک متاسفم که بین طرفداراشون افرادی مثل شما هستند و..." ). منظورم از سر دلسوزیه که چرا چنین کسانی باید از ایشون دفاع کنند؟ ( حالا الان میگید شما در حدی نیستید که برای کسی دلسوزی کنید Smile ). ولی بهتر بود به جای اینکه فقط این قسمت نوشتم رو نقل قول کنی و فقط بگی "در حدی نیستی ..."، اینو جواب میدادین که چرا چنین افرادی با این ادبیات که خودتون مشاهده کردین باید بیان و اینجا از شهردار سابق دفاع کنند؟ به نظرتون اگه این افراد نمونه ای از سایر طرفداران ایشون باشن، باعث کسر شأن شهردار سابق نمی شه؟ منظورم از "متاسفم" این بود، امیدوارم برای ما در این مورد روشنگری کنید که این صحت نداره و این ادبیات در بین طرفداران آقای دست پاک جایی نداره.

نقل قول:تو از کجا میدونی شورا به شهردار برای ابقا رای نداده.چرا حرف مفت میزنی؟چرا بدون تحقیق حرف میزنی؟شورا قبل از این که جلسه بگیرن شهردار خودش رفته خور.شش سال نشست واسه شما کار کرد چهار سال دیگه هم بشینه واسه چند تا آدم نمک نشناس مثل شما کار کنه؟کور خوندید
نمیدونم منظورم رو شاید خوب نرسونده باشم.
بله حق با شماست. شورا ایشان را برای دوره جدید شهرداری در نظر داشته و پیشنهاد داده اما ایشون قبول نکردند و رفتند شهردار خور شدند! اگر شما از حرفهای پشت پرده خبر ندارید، من تا این اندازه خبر دارم، بهتره به اطلاعات خودتون شک کنید!
امیدوارم از این جمله دوباره توهین برداشت نکنید. منظور اینه که شورا آقای دست پاک را برای دور جدید در نظر ندارد، دلیلی نمیشود که بد باشد. ( این شیش آتیشه ها پدر ما را در آورده اند، از بس باید هر چیزی را صد بار توضیح دهیم )
 سپاس شده توسط ترنم ، abdollah_abi ، ekhlas ، armena ، mohammad_p ، d.beckham ، abdollah_ahmadi
آقای "علی جناحی" از شما انتظار بیشتر از این را نداشتم. شما نوشته های دوستانتان، "آسمان" ، "بی خانمان"، "رجب الدین" را مثل اینکه اصلا ندیدید. و تهمت تعصب را به ما میزنید. شما اگر به واقع بی تعصب و منصف بودید، به نوشته های ما که با ادبیات و در حد خودمان برای آقای دست پاک در سمت جدیدشان آرزوی موفقیت کردیم را میدیدید، و در عوض جواب "دستتو میشکونم" "گردنت رو خورد میکنم" و این ادبیات در پیتی و چاله میدانی و... رو هم میدیدید. شما با این نوشتتون در صف چنین بی ادبان و بی انصاف هایی که جز تعصب چیز دیگری در ذهن ندارند، قرار گرفتید.
آیا شما از نوشته های "آسمان"، "بی خانمان" و "رجب الدین" دفاع میکنید؟ یا نه با خود را به بی خبری زدید و فقط نوشته های ما را که در اصل جوابی به آنان بود را نقد میکنید؟ تازه متن های اولی ما را ببینید، چه ایرادی دارد؟ جز مشتی آدم تندرو که تاب نظری شاید کمی مخالف را ندارند، کس دیگری چنین برخوردی با پست های منطقی نمیکند.
شما انتظار دارید من یا آبی با پس و پیش کردن فعل ها متن مورد علاقه شما را مینوشتیم، درسته؟ این انتظار کاملا بی جایست. البته من در پست خودم، سعی کردم هیچ نقدی نکنم ( گرچه حق نقد را داشتم ) و فقط به ابراز امیدواری برای موفقیتشان بسنده کردم.

ما باج نمیدهیم، برای اینکه افرادی مثل "آسمان" راضی باشند، چیزی که در نظر داریم و توهین هم نیست، را با نام واقعی خودمان ننویسیم. مطمئن باشید ما اینقدر در این سایت نوشته ایم که بدانیم توهین چیست و نقد چیست. وقتی کسی با اسم خودش مینویسد، به این چیزها هم دقت میکند. پس نیازی نیست به ما آموزش دهید.

نیش عقرب؟ داغ کردن تنور سایت؟ اکثر این پست ها در آینده نزدیک پاک میشن، چون شأن سایت بالاتر از این مطالب است. کنترل های سایت این تاپیک رو قفل کرده بودند، ولی من خواستم دوباره باز شود تا هر چه میخواهند بگویند و جوابشان را بگیرند که فردا روز بهانه ای دستشان نباشد. ( مطمئنا البته چنین نوشته هایی در آینده نخواهد ماند )

ما وقتمون رو گذاشتیم تا منطقی برخورد کنیم، آنوقت میگویید :"شما به جای اینکه نهال دوستی بنشانید دارید درخت دشمنی میکارید."
نگید "شما" بگویید بعضی ها! . البته نگران نباشید، درخت دشمنی در کار نیست. تنها این درخت دوستی که مردم رو دور هم جمع کرده، چندتایی میوه ناسالم دارد. این چند تا هم اینقدر کم هستند که ارزش ندارند زیاد روی آن فکر کنیم.
 سپاس شده توسط ترنم ، abdollah_abi ، ekhlas ، armena ، mohammad_p ، d.beckham ، abdollah_ahmadi
باشه من دیگه چیزی نمیگم.ولی نزارین دهنم باز بشه.آقایان وحید و pce(که حدس میزنم کی هستی و خیلی تند رفتی تو جوابت قبلیت) و tammana جوابتون رو دیگه نمیدم.مگر این که خودتون چیزی بگین.
نقل قول:شما به جای اینکه بیایید از شهرداری که شش سال واستون زحمت کشیده در سایتتون یه تشکر کنید که هیچ حالا که بقول اکثریت 95 درصدی کاربرهای سایتتون پرتش کردیدو رفته خور باز هم دست از بغض و کینه بر نمیدارید.
پرتش کردید یعنی چی؟ شما خودتون احترامی برای دیگران قائلید که درس هم میدید؟
حرفهای شما و آن دسته از کسانی که ما رو به هم دستی با شهردار در تاپیک "انتقادات و پیشنهادات پیرامون ثبت نام اینترنتی برای جلسه پرسش و پاسخ با شهردار" متهم میکردند ( و میگفتند : سایت جناح آنلاین که گویا رسماً سایت تبلیغاتی شهرداری است، )، خیلی برام خنده دار شده و من رو به یاد ضرب المثل "کافر همه را به کیش خود داند" میندازه. چرا که تا حالا نشده بی طرفانه صحبت کنید و مدافع بی بر و برگرد منافعتون هستید. ولی خدا رو شکر ما فقط چیزی که فکر میکنیم انصاف هست رو میگیم، میخواد در دفاع یا در نقد هر کسی باشد.

(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۵:۵۱)آسمان link نوشته: باشه من دیگه چیزی نمیگم.ولی نزارین دهنم باز بشه.آقایان وحید و pce(که حدس میزنم کی هستی و خیلی تند رفتی تو جوابت قبلیت) و tammana جوابتون رو دیگه نمیدم.مگر این که خودتون چیزی بگین.
کسی نمیگه چیزی نگین، ادب رو رعایت کنید نیازی به انصاف نیست. ضمنا باز که تهدید میکنید "ولی نزارین دهنم باز بشه". چرا نذاریم؟ اتفاقا این تاپیک از قفل در اومده ببینیم حرف حسابی هست زده بشه. هر چی دوست دارین بگین، من که به شخصه حقیقتی رو پنهان نکردم که از برملا شدنش واهمه داشته باشم. پس لطف کنید هر چه میدونید بگید. خوشحال میشیم.
 سپاس شده توسط cr7 ، ترنم ، abdollah_abi ، ekhlas ، armena ، mohammad_p ، d.beckham ، abdollah_ahmadi
اول واسه آقای دستپاک توی پست جدیدشون آرزوی موفقیت میکنم...
بعدش اینکه حرف داشتم...
شهردار جناح توی مواردی عملکرد خوبی داشتن و در مواردی عملکردشون ضعیف بوده...
اما در کل مردم جناح از عملکرد کلی ایشون رضایت نداشتن...
انشالله آقایون به رای مردم که اعتماد دارین؟
به نظرتون چرا باید رای اول مردم کسی باشه که در دوره ی قبل مهمترین دلیل استعفاشون از شورای شهر،اعتراض به عملکرد ضعیف شهرداری بوده؟ یکی از دلیلاش جز اینه که? مردم از عملکرد شهرداری راضی نبودن؟!جز اینکه خواستن ایشون و همفکرانشون? درصدد انتخاب? شهردار قوی تری باشن؟!تموم مردم،موقعی که رای دادن،ذهنیت کاندیدا رو راجب عملکرد شهرداری میدونستن...
با اعضای انتخاب شده در شورای شهر جناح،این موضوع که جناب آقای شهردار برکنار میشدن، بر هیچکسی پوشیده نبوده و نیست...
چرا نمیگین که آقای شهردار وقتی از ابقای خودشون در مقام شهردار جناح ناامید شدن،پیشنهاد شهرداری خور رو پذیرفتن؟
چرا حقیقتو وارونه نشون میدین؟
از وقتی دارین نظر میدین،همش توهین و تهدید توی دستور کارتونه...
آقای علی جناحی، سایت زرد؟؟!!
منظورتون چجور آدماییه؟میشه بگین ما هم بدونیم؟
فکر نمیکنین که "وحید "اونقد? میدونه? که تحت تاثیر? به قول شما همچین آدمااااایی قرار نگیره؟
کاش به جای ارادتتون، حداقل به حرفاش فکر میکردین،نه اینکه تا دیدین حرفی خلاف میلتون زد واسش تاسف بخورین...
آقای عقیل،یعنی بگم شما نمیدونستین که آقای شهردار در مقامشون ابقا نخواهند شد؟حدس این موضوع براتون سخت بود؟ نگین که منتظر تشکیل جلسه بودین... کاش شما قبل نصیحت دیگرون، خودتون بدون تحقیق حرف نمیزدین...میگین ما نمک نشناسیم؟! یعنی ما اجازه نداریم از مسئولمون توضیح بخوایم و یا ازشون انتقاد کنیم
؟!
آقای عقیل میگن که شهردار قبل ازجلسه ی شورا،خودش رفته...
اما علی جناحی شما میگین که شهردارو پرتش کردین..
کدوم درسته؟!
مشکل اینجاست که بعضی از دوستان دنبال یه سیبل مناسب میگشتن که پیدا کردن... اینم که منظور نویسنده چی بوده اصلا مهم نیست!!!
ایندفعه آقای آبی،دفعه ی دیگه یه شخص دیگه...
از آقای شهردار معذرت میخوام، شاید اینجا جای این حرفا نبود،فقط خواستم دوستان روشن بشن،فقط همین...

سپاس شده توسط abdollah_abi ، vahid ، ekhlas ، armena ، mohammad_p
امروز تفکر خطر ناکی که بعضی ناآگاهان امثال برخی کاربران همین سایت اون رو نمایندگی میکنن، جنب و جوش عجیبی داره و همین نشانه ی خیلی چیزهاست. این عزیزان از سن جوانی خارج شده اند و نمیدانند که حکایت ایشان و جوان پاک نیت خوش فکر امروزی، حکایت همین بیت شیخ سعدی بزرگ هست که می گوید: تنگ چشمان به میوه نظر کنند و ما، تماشاکنان خیل بستانیم

تهدید و ایجاد رعب در بین عده ایی که با نام خودشون در حال فعالیت هستن ازطرف افراد مجهول الهویه که صحبتهای متناقضی رو ایراد میدارند، حکایت بسیار عجیب و غریبی هست. کسانی که با نام معلوم خودشون و علی رغم همه مشکلات و گرفتاری های تحصیل و ... فعالیت میکنند، دغدغه ایی دارند که لابد بسیار می ارزد که گاهی براش از درس و زندگی شان می زنند. تهدید برای کسانی که سالهاست جوانی و سالهای رشد و ترقی خودشون رو پای این اقدامات مسئولانه، نو و اثرگذار به امانت گذاشتن، کاری سبک سرانه و بی فایدست.

من اینترنت نداشتم این یکی دوروز و همش با موبایل و لطف دوستان از کامنت های محبت آمیز برخی عزیزان باخبر میشدم. حس عجیب من این بود که چرا هنوز چنین افرادی وجود دارند؟ جناح آنلاین اگر افتخاری داره جا انداختن فرهنگ نقد و بحث اصولی هستش، اما عده ایی گویا تازه و از عالمی دیگه وارد این صحنه شدن چون ادبیات، مقاصد و رفتارها شون به فضای این سایت نمیخوره و وحید هم به خوبی اشاره کرد که شان این سایت بسیار بالاتر از این چیزهاست فلذا همین کامنت ها بالاخره پاسازی خواهند شد.

اینکه سوبرداشت یک عده از متنی که قد و قواره اش معلوم بود، به چنین جاهایی منجر بشه نشانه ی یک ضعف عمیف در جامعست که باید پر بشه. اون کسانی که باید شعار :درخت دوستی بنشان که کام دل به بار آرد .... بدهند، ما هستیم نه کسانی که نفعشون در لایه لایه کردن مردم و انداختن بذر کینه و نفاق در بین فضاهای دوستانست. کسانی که از فضای دوستانه حالشون به هم می خوره لایق هیچ توجه و احترامی نیستند . در قرآن کریم آمده: لایحب الله الجهر بالسو من القول، الا من ظلم. برداشت من اینه که اگر فرد قدرتمندی از سر ناتوانی کسی را مورد ظلمی قرارداد، بلند و تند گفتن بر فرد مظلوم حلاله.
اما وقتی میبینم کسانی که به ما بوسیله ی توهین ظلم میکنن، سر از در تهدید در آوردن مطمئن میشم که ظلم کننده های به ما افراد ضعیفی هستند چونکه فردی که قدرت فکری و استدلال داره، رو به تهدید نخواهد آورد.

از توجه همه ی عزیزان تقدیر میکنم چون دفاع از حق هزینه داره و اینجا هم هزینش توهین و تحقیر و بعضی وقتها تهدیده، ولی به جان میخرن و ساکت نمی مانند.

این سایت و ما که فعالیم درش، فعالیت موثر و قوی تر خودمون رو با امید و قوت قلب ادامه میدیم. اونهایی باید ناامید باشند که از در توهین و تهدید وارد بحث میشن . چراغ عمر این رفتار، تا سحر هرگز نمی سوزد، اگر سوزد شبی سوزد شب دیگر نمی سوزد . . .

سپاس شده توسط vahid ، ekhlas ، ترنم ، armena ، tanha ، mohammad_p ، d.beckham ، yousef_sh
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۴:۴۴)وحید link نوشته: آقای "علی جناحی" از شما انتظار بیشتر از این را نداشتم
وحید نمیدونم از کجا اینجوری نسبت به من بغض پیدا کردی چون در یکی دیگه از کامنت ها هم حسابی نسبت به بنده لطف داشتی البته حدس میزنم به خاطر اون پیام خصوصی بود که قرار بود یه کاری انجام بدم و وقت نکردم پس لطفا مودب باش و احترام خودت را نگه دار تا بهت احترام بذارن
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۴:۴۴)وحید link نوشته: شما نوشته های دوستانتان، "آسمان" ، "بی خانمان"، "رجب الدین" را مثل اینکه اصلا ندیدید. و تهمت تعصب را به ما میزنید. شما اگر به واقع بی تعصب و منصف بودید، به نوشته های ما که با ادبیات و در حد خودمان برای آقای دست پاک در سمت جدیدشان آرزوی موفقیت کردیم را میدیدید
کی گفته این ها دوستان من هستن دوباره بهت میگم از رو باد هوا حرف نزن و من اصلا با ادبیاتی که این ها حرف زدن موافق نیستم و حرف هاشون هم تایید نکردم پس نگو دوستانت
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۴:۴۴)وحید link نوشته: شما انتظار دارید من یا آبی با پس و پیش کردن فعل ها متن مورد علاقه شما را مینوشتیم، درسته؟ این انتظار کاملا بی جایست.
من کی گفتم متن مورد علاقه من رو بنویسید؟ظاهرا واسه فهماندن یه مطلب ساده هم به خود شما هم باید چند بار توضیح داد.منظور من این بود که اقای ابی با پس و پیش کردن چند تا فعل میتونستن منظورشون رو واسه ادم های بی سوادی مثل ما راحت تر بیان کن تا همچنین سو تفاهم هایی پیش نیاد
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۴:۴۴)وحید link نوشته: نیش عقرب؟ داغ کردن تنور سایت؟ اکثر این پست ها در آینده نزدیک پاک میشن، چون شأن سایت بالاتر از این مطالب است.
بله دیگه دیکتاتوری هستش دیگه هر چی که مذاقتون خوش نیاد سریع پاک میکنید و هر کی مقابلتون بایسته سریع بلوک میکنید بفرمایید راحت باشید
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۴:۴۴)وحید link نوشته: ما وقتمون رو گذاشتیم تا منطقی برخورد کنیم، آنوقت میگویید :"شما به جای اینکه نهال دوستی بنشانید دارید درخت دشمنی میکارید."
در کاشتن نهال دوستی تا الان فکر میکنید خیلی موفق بودید نه عزیز فقط تو باغ خودتون قدم نزنید که همش بهتون سبد سبد گل بدن یه خرده از باغ هم بیایید بیرون ببینید چه خبره

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان