رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محمدسعید دستپاک شهردار خور شد/جناح در انتظار معرفی شهردار جدید...
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۷:۵۳)ترنم link نوشته: اول واسه آقای دستپاک توی پست جدیدشون آرزوی موفقیت میکنم...
بعدش اینکه حرف داشتم...
شهردار جناح توی مواردی عملکرد خوبی داشتن و در مواردی عملکردشون ضعیف بوده...
اما در کل مردم جناح از عملکرد کلی ایشون رضایت نداشتن...
انشالله آقایون به رای مردم که اعتماد دارین؟
به نظرتون چرا باید رای اول مردم کسی باشه که در دوره ی قبل مهمترین دلیل استعفاشون از شورای شهر،اعتراض به عملکرد ضعیف شهرداری بوده؟ یکی از دلیلاش جز اینه که? مردم از عملکرد شهرداری راضی نبودن؟!جز اینکه خواستن ایشون و همفکرانشون? درصدد انتخاب? شهردار قوی تری باشن؟!تموم مردم،موقعی که رای دادن،ذهنیت کاندیدا رو راجب عملکرد شهرداری میدونستن...
با اعضای انتخاب شده در شورای شهر جناح،این موضوع که جناب آقای شهردار برکنار میشدن، بر هیچکسی پوشیده نبوده و نیست...
چرا نمیگین که آقای شهردار وقتی از ابقای خودشون در مقام شهردار جناح ناامید شدن،پیشنهاد شهرداری خور رو پذیرفتن؟
چرا حقیقتو وارونه نشون میدین؟
از وقتی دارین نظر میدین،همش توهین و تهدید توی دستور کارتونه...
آقای علی جناحی، سایت زرد؟؟!!
منظورتون چجور آدماییه؟میشه بگین ما هم بدونیم؟
فکر نمیکنین که وحید اونقد عاقل هست که تحت تاثیر? به قول شما همچین آدمااااایی قرار نگیره؟
کاش به جای ارادتتون، حداقل به حرفاش فکر میکردین،نه اینکه تا دیدین حرفی خلاف میلتون زد واسش تاسف بخورین...
آقای عقیل،یعنی بگم شما نمیدونستین که آقای شهردار در مقامشون ابقا نخواهند شد؟حدس این موضوع براتون سخت بود؟ نگین که منتظر تشکیل جلسه بودین... کاش شما قبل نصیحت دیگرون، خودتون بدون تحقیق حرف نمیزدین...میگین ما نمک نشناسیم؟! یعنی ما اجازه نداریم از مسئولمون توضیح بخوایم و یا ازشون انتقاد کنیم
؟!
آقای عقیل میگن که شهردار قبل ازجلسه ی شورا،خودش رفته...
اما علی جناحی شما میگین که شهردارو پرتش کردین..
کدوم درسته؟!
مشکل اینجاست که بعضی از دوستان دنبال یه سیبل مناسب میگشتن که پیدا کردن... اینم که منظور نویسنده چی بوده اصلا مهم نیست!!!
ایندفعه آقای آبی،دفعه ی دیگه یه شخص دیگه...
از آقای شهردار معذرت میخوام، شاید اینجا جای این حرفا نبود،فقط خواستم دوستان روشن بشن،فقط همین...

شما قوم یهود هستید من هر چی بگم شما قانع نمیشید پس بهتره بحث نکنم باهاتون تا تنور داغ گرم بشه و اقایون با دمشون گردو بشکونن
(۱۹ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۶:۳۴)جناح پرست link نوشته: اقای شهر دار به زودی پرت میشه بیرون و خیال مردم راحت میشه
نقل قول من از این درختی دوستی بزرگواری بود که اعضای سایت کاشتن و حالا دارن آبیاریش میکنن
امروز در شهر میگشتم یه چیز جالب دیدم از طرف موسسه علمی و فرهنگی اندشه جناح !!!!!!
ظاهرا این موسسه بسیار وزین برای موفقیت ما و دوستانمون یه پارچه در سطح شهر چسبونده بودن که همین جا از اینها تشکر میکنم. و اما نکته جالب این بود که برای این کار از سطح یه دیوار استفاده کرده بودن که با توجه به وجود تابلو اعلانات در سطح شهر که از طرف شهرداری برای این کار تبعیه شده این کار جالب نبود و بهتر بود که از تابلو اعلانات استفاده میکردن? به نظر من موسسه ای که به عنوان فرهنگی میخواد کار خود را شروع کنه اگه شروع کارش اینجوری باشه وای به حال آخرش.
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۵:۵۱)آسمان link نوشته: باشه من دیگه چیزی نمیگم.ولی نزارین دهنم باز بشه.آقایان وحید و pce(که حدس میزنم کی هستی و خیلی تند رفتی تو جوابت قبلیت) و tammana جوابتون رو دیگه نمیدم.مگر این که خودتون چیزی بگین.
همین خوبه.من تو زندگیم تا حالا نشده قلبا از یکی خیلی بدم بیاد ولی نمیدونم چرا اسم شما رو میبینم یا نظراتت رو میخونم حس بسیار بدی بهم دست میده با این که شخصیت حقیقی شما رو نمیشناسم!شما واقعا شخصیتتان حقیر هست.من از دوستان خواهش میکنم جواب تو رو ندن.امروز پیغام خصوصی که برام فرستادی رو که دیدم واقعا پی بردم احتمالا شما مشکل روانی دارین و خیلی عقده ای هستی.خب مرد حسابی تو روت شد بیای بگی تند رفتی.از پست اولی که دادی بی ادبی و کم شعوری خودتو ثابت کردی.تو پیغام خصوصی هم تهدید کردی که وقتی منو دیدی بهم میگی عقده ای کیه.
امروز به من پیغام خصوصی دادی و من اینجا میزارم تا همه ببینن چقدر شخص حقیر و مریضی هستی.من پیشنهاد میکنم کسی جواب این شخص بیمار رو نده.کارم اشتباهه که این کارو میکنم ولی من این کارو میکنم تا همه مطمءن بشن جواب دادن به شخصی با افکار مریض فقط وقت تلف کردنه:

من تقریبا میدونم کی هستی .هیچی حالیت نیست. عقده ای هم
خودتی .صبر کن ببینمت بهت میگم عقده ای کیه

واقعا ترسیدم Smile ببین تو عددی نیستی.تهدیداتو هم بزار جاهای دیگه خرج کن.خب خدا رو شکر تو منو میشناسی ومن با این ذهنیت دارم جوابتو میدم که تو داری منو میشناسی.حالا ببینم میخوای چی کار کنی.آدم باید مریض باشه که به جای جواب منطقی هی بقیه رو تهدید کنه.
تازه دارم میفهمم دوستانم که با اسم حقیقی اینجا نظر میدن چه زجری از دست آدمهای کم شعوری مثل تو میکشن.
علی رغم چیزی که آقا وحید گفتن من به شما توصیه میکنم شما دیگه اظهارنظر نکنید.چون با ادبیاتتون دارین حال همه رو به هم میزنید.شما قدرت اینکه مودبانه حرف بزنید رو ندارید.اصلا ادب برای شما تعریف نشده یا بهتره بگم خیلی بد تعریف شده.جالبه ادبیات همتون خیلی بده.شما دارین بقیه رو به تعصبی بودن متهم میکنید درصورتی که از خودتون متعصب تر نیست.
 سپاس شده توسط vahid ، ekhlas ، ترنم
pce ایشون برای من هم از این پیغام ها داده . اینم یه نمونش که برام فرستاده :
"ببین تو فقط یک بار به پیغام خصوصیم جواب دادی.دو تا از پیغامم جواب ندادی.خب خدا رو شکر من بدبین بودم و چون میدونم راستگو هستی مطمئنم ekhlas آبی نیست.
و pce هم خودم حدس میزنم کیه.بهتره بهش بگی خفه شه قبل از این که بهش چیزی بگم.مطمئنم میدونی کیه.خودش داره ضایع میکنه.بهش بگو اگه بخوام به کسی چیزی بگم هیچ کس حتی دوستای بیخودش جلومو بگیرن.اوکی؟"

به نظرم همونطور که گفتین بهتره جواب ایشون رو ندیم. چون ایشون هر چی بگیم، جای بحث منطقی راه حلشون تهدیده. به گفته خودمون زور کله ای جلو میره Smile

از "ترنم" به خاطر متن مستدلشون تشکر میکنم. آبی هم خوب جوابی بهشون دادی، ولی فکر نکنم خیلیاشو متوجه بشن Smile

من قصد دارم فقط جواب نوشته "علی جناحی" رو بدم که من تو این موندم که دو نفر هستند که از این نام کاربری استفاده میکنند یا نه یادشون رفته چه چیزهایی گفتند.

نقل قول:وحید نمیدونم از کجا اینجوری نسبت به من بغض پیدا کردی چون در یکی دیگه از کامنت ها هم حسابی نسبت به بنده لطف داشتی البته حدس میزنم به خاطر اون پیام خصوصی بود که قرار بود یه کاری انجام بدم و وقت نکردم پس لطفا مودب باش و احترام خودت را نگه دار تا بهت احترام بذارن
اول اینکه شما مطمئن نوشته های گذشتتون یادتون نرفته، شما اگر با نام کاربری دیگه ای مینوشتید چیزی نمیگفتم، ولی سابقه شما را در ذهن دارم ( حیف که اکثر پستهاتون ویرایش شده، نمیشه نقل قول کنم ) .
من بی احترامی هم نکردم. گفتم "از شما بیش از این انتظار نداشتم". چون قبلتان را دیده ایم، الان هم که دیدیم بین این همه نوشته های آسمان و... که به نظرتان شاید طبیعی آمده، و هیچی نگفتید، و آنوقت به ما میگویید درخت دشمنی کاشته ایم.
خب باید میگفتم از شما انتظار نداشتم؟ اتفاقا چون میشناختم، گفتم انتظارش رو هم داشتم. این بی احترامی نیست. گرچه پست های بی ادبانه شما در سایت زبان زد است! ( ولی گویا شما "علی جناحی" سابق نیستید و نام کاربریتان یکی است )
تازه خوب فراموش کار شده اید. اینکه فرصت نکردید اون خبر کذایی رو بنویسید، هیچ مسئله ای نیست. مهم آنجاست که شما با روی تمام آمدید و آن پست کذایی رو نوشتید و من هم گفتم از شما که دیگر خبرش را برایتان نوشته بودم و فرستادم انتظار نداشتم خود را به بیخبری بزنید و ما را متهم کنید، حداقل شما که کامل در جریان بودید. ( بله، آنوقت از شما انتظار نداشتم، ولی الان از شما هر چیزی را انتظار دارم و برایم عجیب نیست )

نقل قول:کی گفته این ها دوستان من هستن دوباره بهت میگم از رو باد هوا حرف نزن و من اصلا با ادبیاتی که این ها حرف زدن موافق نیستم و حرف هاشون هم تایید نکردم پس نگو دوستانت
خدا رو شکر که حداقل در این مورد تایید نمیکنید. ولی برای من جالب اینجاست که هیچ اشاره ای به نوشته هایشان نداشتی. تو پست قبلی هم توضیح دادم که گویا اصلا چنین پست هایی رو ندیدی!
پس شما هم با این ادبیات موافق نیستید. خب ما هم جواب همین ادبیات را میدهیم. آن میوه های ناسالم درختی که میگفتم، منظورم همین کاربران است.

نقل قول:من کی گفتم متن مورد علاقه من رو بنویسید؟ظاهرا واسه فهماندن یه مطلب ساده هم به خود شما هم باید چند بار توضیح داد.منظور من این بود که اقای ابی با پس و پیش کردن چند تا فعل میتونستن منظورشون رو واسه ادم های بی سوادی مثل ما راحت تر بیان کن تا همچنین سو تفاهم هایی پیش نیاد
متن خیلی ساده و واضح است. شاید آبی با شهردار مخالف هم باشد، و بخواهد کاملا منتقدانه بنویسد و منظورشان هم من فهمیدم، هم شما هم آسمان و... . منتهی انتظارات چیزیست که نوشتم و شما نیز نقل قول کردید.

نقل قول:بله دیگه دیکتاتوری هستش دیگه هر چی که مذاقتون خوش نیاد سریع پاک میکنید و هر کی مقابلتون بایسته سریع بلوک میکنید بفرمایید راحت باشید
با خودتون چند چندید؟ شما نوشتید میخواهید تنور سایت داغ شود، من در جواب شما این رو گفتم که ما اینقدر با این مطالب و بحث هایی که تهدید و تهمت روح آن است مخالفیم، آنوقت از این بحث ها استقبال هم بکنیم؟
بله خدمتتان عرض کنم من نوشته های آسمان و رجب و ... به مذاقم خوش نمی آید. اگر به مذاق شما خوش می آید، در خواست کنیم به عنوان یادگاری در سایت بماند این تهدید و تهمت ها. این نوشته ها به مذاق شما خوش می آید؟
مثل اینکه شما منظور دیکتاتوری را نمیدانید. جدیدا میشنوم که پاک کردن تهدید و تهمت و توهین شده دیکتاتوری. اگر شما منصف بودید، چیزی به این واضحی نیازی نبود مطرح کنید و برایتان کافی باشد به ما گفته باشید دیکتاتور. صد بار گفتیم این نوشته ها پاک میشود، هیچ کسی ( چه موافق چه مخالف ) چیزی نگفت چون کاملا منطقی میدید که نباید این تهدیدها در سایت بماند. ولی شما شاید ( شاید ) تهدید به مذاقتان خوش می آید.

نقل قول:در کاشتن نهال دوستی تا الان فکر میکنید خیلی موفق بودید نه عزیز فقط تو باغ خودتون قدم نزنید که همش بهتون سبد سبد گل بدن یه خرده از باغ هم بیایید بیرون ببینید چه خبره
خب اینجا دیگر نظر شخصی و برداشت خودتان است و قابل احترام. ولی بهتر است شما توضیحی در این مورد میدادید که در پست قبل هم گفتم :
نقل قول:حرفهای شما و آن دسته از کسانی که ما رو به هم دستی با شهردار در تاپیک "انتقادات و پیشنهادات پیرامون ثبت نام اینترنتی برای جلسه پرسش و پاسخ با شهردار" متهم میکردند ( و میگفتند : سایت جناح آنلاین که گویا رسماً سایت تبلیغاتی شهرداری است، )، خیلی برام خنده دار شده و من رو به یاد ضرب المثل "کافر همه را به کیش خود داند" میندازه. چرا که تا حالا نشده بی طرفانه صحبت کنید و مدافع بی بر و برگرد منافعتون هستید. ولی خدا رو شکر ما فقط چیزی که فکر میکنیم انصاف هست رو میگیم، میخواد در دفاع یا در نقد هر کسی باشد.
 سپاس شده توسط ekhlas ، ترنم ، pce ، mohammad_p
خب هفته دوم دانشگاه هم شروع شد و فکر نمیکنم بیشتر از این فرصت بحث کردن باشه (و الان هم از سایت دانشگاه دارم مینویسم). اونم چه بحث هایی.
من خیلی وقتها میگم چرا من با نام واقعی بیام و بقیه با نام مستعار بیان هر چی میخوان بگن. ولی بعدا میگم خوبیش به اینه کسانی که ادعای شجاعت و نترسی دارند، رو بسنجم، و سنجیدم. و گرنه این مطلب از اول هم معلوم بود ارزشی نداره که وقتمو تلف کنم.

من و آبی و خیلیای دیگه شاید 20 سال سن داشته باشیم و جوان باشیم ( از نظر بعضی ها هم بچه ) ولی با اینکه ادعایی نداریم، شجاعتش رو داریم با اسم خودمون حرفمون رو بزنیم و یا کسانی که با نام مستعار و مودبانه مینویسند و بی ادعا هستند، ولی شما، مخصوصا "آسمان" که ادعای سن و سال دارند و به گفته خودشان برای جناح چه کارهایی که نکرده اند و این و آن را به داشتن چند نام مستعار متهم میکنند خوب جوابی گرفتند. ادعایشان را دیدیم، شجاعتشان را هم دیدیم. Smile

الان شما میتونید برید و پشت سرتون رو نگاه نکنید و ما هم نخواهیم فهمید که کی بود که جرئت نداشت، اما همین که خودتون پیش خودتون فهمیدین برای من کافیه، بقیه رو نمیدونم.

به امید اینکه از این به بعد برخوردمون رو درست کنیم. جواب دو سه پست اولی که من و دیگران نوشتیم، آن مطالب بی ادبانه و تهدیدهای عصر قجری نبود. حالا هر چقدر میخواهید بحث را منحرف کنید.
 سپاس شده توسط pce ، mohammad_p ، armena ، ekhlas ، ترنم
(۲۲ام شهریور ۱۳۹۲، ۱۹:۳۳)علی جناحی link نوشته: [quote author=جناح پرست link=topic=2946.msg10955#msg10955 date=1378814699]
اقای شهر دار به زودی پرت میشه بیرون و خیال مردم راحت میشه
نقل قول من از این درختی دوستی بزرگواری بود که اعضای سایت کاشتن و حالا دارن آبیاریش میکنن
[/quote]بله من نوشتم چون ازش راضی نبودم و خیلی خوشهال شدم ایشون رفتن
چه حرفای مفت میزنی مگه ادم مرض داره الکی از کسی کینه به دل بگیره یا الکی الکی بیاد تو سایت جلو همه بکوبنش
:021:
باشه pce بعدا میفهمی من عددی هستم یا نه.خبلی پررو بازی دراوردی.
وحید تو روت شد حرف از شجاعت بزنی؟
این پیاممو چرا جواب ندادی؟
این آخرین پیامم بود.فقط حضوری باید خیلی چیزا رو به شما بگم.امیدوارم جواب دو پیامم رو بدی.
شمارت رو هم بده تا اگه شد یه روز حضوری ملاقاتت کنم.
تو اگه شجاعت داشتی میمومدی حضوری ببینمت ولی خودت اینقدر ترسو بودی که نیمومدی ببینمت.
تو و رفیقلت خیلی به خودتون اعتماد دارین.
(۲۳ام شهریور ۱۳۹۲، ۲۱:۵۷)آسمان link نوشته: باشه pce بعدا میفهمی من عددی هستم یا نه.خبلی پررو بازی دراوردی.
وحید تو روت شد حرف از شجاعت بزنی؟
این پیاممو چرا جواب ندادی؟
این آخرین پیامم بود.فقط حضوری باید خیلی چیزا رو به شما بگم.امیدوارم جواب دو پیامم رو بدی.
شمارت رو هم بده تا اگه شد یه روز حضوری ملاقاتت کنم.
تو اگه شجاعت داشتی میمومدی حضوری ببینمت ولی خودت اینقدر ترسو بودی که نیمومدی ببینمت.
تو و رفیقلت خیلی به خودتون اعتماد دارین.
مشت نمونه خرواره. یک پیغام خصوصی رو برای مثال گذاشتم، و مطمئنا بقیه هم با من موافقن که جواب دادن نداره.

راستی، راست میگی. اون کسی شجاعت داره که قایمکی میاد و با نام مستعار، تهدید میکنه. Smile
 سپاس شده توسط ترنم ، abdollah_abi

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان