رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سالگرد گالری عکس های جناح آنلاین(نیمه ی اول و دوم شهریور92)
عکس هایی قدیمی به مناسبت سالگرد گالری عکس های جناح آنلاین :birthday:

[عکس: Untitled-9.jpg]
[عکس: Untitled-7.jpg]
[عکس: Untitled-5.jpg]
[عکس: Untitled-4.jpg]
[عکس: Untitled-26.jpg]
[عکس: Untitled-25.jpg]
[عکس: Untitled-23.jpg]
[عکس: Untitled-21.jpg]
[عکس: Untitled-11.jpg]
[عکس: Untitled-10.jpg]
 سپاس شده توسط ترنم ، vahid ، ekhlas ، mohammad ، yousef_sh ، janahi57 ، mohammad_p ، محمد جویبار ، armena ، yas ، d.beckham ، karim
تبریک میگم، همین استمرارش خودش کلی ارزش داره و اینکه عکسهایی که میذارین جالب هستن...
امیدوارم همینجوری ادامه بدین...
اجازه هست دو تا پیشنهاد بدم؟!
البته من الان مینویسم،اجازشو بعدا میگیرم ازتون? Smile
اول اینکه? اگه میشه ، واسه عکسا شماره بذارین...
حالا به شخصه? بعضی مواقع منتظر میمونم،نمیدونم همه ی عکسا رو دیدم یا نه؟! میبینین عکسا تموم شده،اما هنوز بارگذاری ادامه داره... زیاد مشخص نمیشه...
دوم اینکه اگه سعی بشه عکسا در صورت امکان مستند باشه،خیلی بهتره..
راجب اشخاص کمی سخته(که البته خودمم رعایت نمیکردم...)،اما راجب مکانا میشه...
یه بار یادمه بقیه ی کاربرا کمک کردن،خوب بود...

در هر صورت? به خاطر زحماتتون ممنون...
 سپاس شده توسط ekhlas ، abdollah_ahmadi ، d.beckham ، حسن بی باک
ممنون از شما. هر نیمه من 5 عکس رو تو بخش گالری عکس های جناح آنلاین قرار میدم. و بعضی وقتها که نیمه ی اول و دوم باهم عکس ها رو میذارم میشن 10 عکس.
در مورد نوشتن اسامی افراد و مکان ها نیز در بدایت امر گفتم که دوستانی که میشناسن معرفی کنن. چون من همه رو نمیشناختم گذاشتم به عهده ی کابران.
متشکرم از راهنماییتون.
 سپاس شده توسط vahid ، ترنم
زنده باد جناح انلاین.عالی بود.........
اگه تعدادی از این عکسها که مشخصه اسامی رو می نوشتین خیلی جذاب تر می شد
منم به نوبه خودم این سالگرد رو تبریک میگم
یه پیشنهاد دارم برای کاربران دوربین به دستمون!!
البته در مورد عکسهای قدیمی نیسن، پس ببخشید آقای احمدی ، آخه نخواسم دوباره تاپیک بزنم....
به نظرم چندسری از عکسها رو (به صورت امتحانی) در مورد یکی از مشکلات و معضلات، بی فرهنگی ها و..... بذارین خیلی خوبه، اگه به صورت طنز باشه دیگه جالبتر!!
مثلا در مورد همین آشغال و زباله ریختن هایی ک از تو خیابون پرت میکنن (ک این در نورد جاده های برون شهری و یا مکانهای گردشی حالا چه تو سطح شهر چه دور و ورش)
البته موضوعت دیگه ای هم هست ک میتونه خیلی جالبتر از این هم باشه....
امیدوارم پیشنهادم براتون جالب باشه و سازنده
 سپاس شده توسط d.beckham ، armena ، abdollah_abi
نقل قول:در مورد همین آشغال و زباله ریختن هایی ک از تو خیابون پرت میکنن (ک این در نورد جاده های برون شهری و یا مکانهای گردشی حالا چه تو سطح شهر چه دور و ورش)
ب موضوع خوبی اشاره شد، مورد داشتیم واسه انداختن زباله تو سطل زباله مسخره هم کردن !! :-X

مسئولین رسیدگی کنن لدفا? Smile
 سپاس شده توسط vahid ، ekhlas ، armena ، abdollah_abi
روند خوبی که آقای احمدی شروع کردند انشالله که در ادامه هم موفقیت خودش رو حفظ کنه

در تایید پست کاربر محترم ekhlas یه نکته عرض کنم.? یکی از مشکلات آزاردهنده در بحث عادت های فرهنگی مردم ما، حرکت کردن داخل خیابان درحالی است که پیاده رو خیلی خوبی هم وجود دارد! . خصوصا در خیابان اصلی و خصوصا از طرف بانوان محترم.
 سپاس شده توسط armena ، ekhlas ، d.beckham
درست!!!
این حرفتون شاید تا حدودی در? مورد خودمم صدق بکنه، البته گمون نمیکردم باعث ناراحتی بشه.... ممنونم ک گفتید و متوجه شدیم
البته این گمون نکنم زیاد به پیشنهادی ک دادم و عکس ربطی داشته باشه..... درسته؟؟؟؟Smile

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان