کد خبر : 2117
تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 مهر 1392 - 12:15

مصاحبه ی کوتاه با دکتر درخشنده: تعیین سرپرست شهرداری و مذاکره با مهندس حاتمی

مصاحبه ی کوتاه با دکتر درخشنده: تعیین سرپرست شهرداری و مذاکره با مهندس حاتمی

به گزارش جناح آنلاین سرکار خانم فاطمه تاتوره سرپرست شهرداری جناح شد. دکتر علی درخشنده در مصاحبه کوتاهی با جناح آنلاین گفت: با انتخاب سرکار خانم تاتوره, امیدواریم بتوان با پروژه های کم هزینه, ابتکاری و ساده، شهر را چهره ی زیباتری ببخشیم. رییس شورای شهر ضمن اشاره به رایزنی ها برای حضور مهندس حاتمی

به گزارش جناح آنلاین سرکار خانم فاطمه تاتوره سرپرست شهرداری جناح شد.

دکتر علی درخشنده در مصاحبه کوتاهی با جناح آنلاین گفت: با انتخاب سرکار خانم تاتوره, امیدواریم بتوان با پروژه های کم هزینه, ابتکاری و ساده، شهر را چهره ی زیباتری ببخشیم.

رییس شورای شهر ضمن اشاره به رایزنی ها برای حضور مهندس حاتمی در شهرداری جناح ادامه داد: ان شا الله با جدیت بیشتر نسبت به حضور ایشان پیگیر باشیم و در سه ماهی که وقت در اختیار است احیانا مشکلات قبول مسئولیت از جانب ایشان, مرتفع گردد.

آقای درخشنده ادامه داد: برنامه ما این است به محض اتمام تشریفات اداری, طرحی نو در مدیریت شهر در اندازیم.

رییس شورای دور چهارم شهر جناح تاکید کرد: اعتقادم بر این است که? چهره ی شهر باید هرچه سریعتر به نحو مطلوبی عوض شود.

گفتنی است مهندس حاتمی شهردار سابق و اولین شهردار جناح است که هم اکنون مدیرعاملی آبفا روستایی استان یزد را بر عهده دارد. آقای حاتمی در مدت حضور خود در جناح توانست تا حد زیادی رضایت افکار عمومی را از اقدامات خود جلب نماید و بعنوان چهره ایی توانا و باسابقه شناخته شده است.

از زمان اعلام نام وی بعنوان کاندیدای شهرداری جناح, تحرکات اجتماعی ازجمله راه اندازی کمپین مجازی حمایت از مهندس حاتمی مشاهده می شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 10 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
abdollah_ahmadi پنجشنبه , ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۳

بسیار عالی.امیدوارم این سیر صعودی که برآمده از کار جمعی و استادانه ی شورای شهر بدور از اختلافات می باشد، ادامه یابد.

abdollah_abi پنجشنبه , ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۵

بیشتر از هرچیزی گزارش آقای رییس شورا به مردم اهمیت و ارزش دارد، چون طبیعتا سخنان در گروه عمل بهشان ارزشمند خواهند شد و همین نیاز به وقت دارد.

آقای دکتر ان شالله که رویه نامناسب عدم ارتباط مداوم و ضعف روابط عمومی در شورا و شهرداری رو بتوانند از همین آغاز کار و با استفاده از روشهای نو و معمول رفع کنند.

مثال هم آقای دکتر ظریف که با گزارش های ریزشده و صمیمی که روزانه با ده ها هزار نفر در شبکه های اجتماعی درمیان میگذارن، چه جو پرانرژی و موثری رو در اطراف خودشون بوجود آوردن. هم منافع خودشون در گروه چنین ارتباط خوبی هست و هم منافع مردم و کشور.

maryam222 جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۲

من از بستکم فقط میخواستم بپرسم که حاتمی همون شخصی هستش که وقتی از شهرداری رفت ۲۰۰میلیون بدهی رو دست شهرداری گذاشت؟؟؟همون که حتی ماشین آلات هم با قیمت گزاف برای اجاره از شهر خودشون یزد و از اقواماشون میاورد؟؟؟همون کسی که لودر جهاد میناب رو فروخته و پولش رو بالا کشیده؟؟/تازه شنیدم هم که میخوان اگه جناح اومد علاوه بر حقوق خودش خیر ماهانه چیزی بالغ بر چند میلیون بهش پرداخت کنه؟؟

janah e man جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۹

مریم۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲۲ خیلی ضایع هستییییییییییییییییییییی :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: از بستککککککککککککک :۷۲: :۷۲: :۷۲:? آره جون خودت

armena جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۷

آقا چه فرقی میکنه از کجا باشه….کاربر جناح من!!!!
یکی بیاد حرفایی که کاربر مریم۲۲۲ رو گفته رو برامون روشن کنه!!!!

janah e man جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۵

جوابش مشخصه آرمنا جان.همش دروغ و بهطان.این همه دستگاه برای شهرداری آورد حالا بهش دزد هم میگین.شاید فکر میکنید این دستگاه ها شهردار قبلی آورده. :laugh: :laugh:? ? ? ? ? آقای رضایی و دوستان عزیزش چرا این همه از مهندس حاتمی میترسید!!!!!!!!!!!!جواب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ???

1111 جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۴

maryam222:
من از بستکم فقط میخواستم بپرسم که حاتمی همون شخصی هستش که وقتی از شهرداری رفت ۲۰۰میلیون بدهی رو دست شهرداری گذاشت؟؟؟همون که حتی ماشین آلات هم با قیمت گزاف برای اجاره از شهر خودشون یزد و از اقواماشون میاورد؟؟؟همون کسی که لودر جهاد میناب رو فروخته و پولش رو بالا کشیده؟؟/تازه شنیدم هم که میخوان اگه جناح اومد علاوه بر حقوق خودش خیر ماهانه چیزی بالغ بر چند میلیون بهش پرداخت کنه؟؟

……………………………………….
بله درسته.همون شخصه و همونه که وقتی میخواست نقشه خیابون پلی بکشه نزدیک ده میلیون پول میخواسته از شهرداری بکنه(ده میلیون هفت سال قبل)که با یک دهمش میشد این نقشه کشید.
و همونه که وقتی شهردار جناح بود پول آسفالت کوچه ها از اهالی محل میگرفت و موقعی که رفت دستپاک بیچاره اونا رو پس داد.

vahid جمعه , ۱۹ مهر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۱

Janah e man لطفا اینجوری صحبت نکنید. به هر حال نقد و انتقاد باید وجود داشته باشه و برای اینکه از کسی حمایت کنیم راهش ساکت کردن نقدها نیست. بلکه پاسخ گفتن به اونهاست.

صد البته موافقم که تخریب با نقد متفاوته ولی این گفته ها که از عدد و رقم صحبت شده، باید به دنبال پاسخ گفتن بود چون لزوما تخریب نیست.

من از Maryam222 تشکر میکنم به خاطر بیان برخی سوالات، که ما رو کنجکاو میکنه برای یافتن پاسخ اون. و اگر برامون مهم باشه، که باید بریم دلیل قانع کننده پیدا کنیم که اینها تهمت و دروغ است و یا صحت دارد.
ما اگر دنبال حقیقتیم، نتیجه به چه چیزی ختم میشه نباید برامون مهم باشه.

به نظر من کسی باید داوطلبانه از دکتر درخشنده ( رئیس شورای شهر کنونی ) و آقای احمدی ( رئیس شورای شهر سابق ) این موضوعات رو جویا بشه و حاصلش رو در اختیار مردم بذاره.

vahid یکشنبه , ۲۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱:۳۶

نسبت به مواردی که Maryam222 ذکر کردند و پیگیر که شدم آقای احمدی ، رئیس شورای شهر سابق جناح، بدهی ۲۰۰ میلیون تومانی دوره شهرداری مهندس حاتمی رو تایید کردند و نسبت به بقیه موارد اطلاعی نداشتند.

اما پیگیری از آقای دکتر درخشنده، رئیس شورای شهر جناح، به نتیجه نرسید.

البته در صورتی که پیگیری دقیقی بشود، میشه در مطلبی جداگانه به این موارد پرداخت در صورت نیاز.

vahid دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۰

janah e man تا حدودی درست میگن و کاربر دیگری از سایت با زیرکی اینو برای من پیغام خصوصی کردند و اینکه maryam222 از بستک نیستن و از جناحن. البته در یک صورت maryam222 واقعا از بستک هستند و دروغی در کار نیست که در این پست “پاسخ : محمدسعید دستپاک شهردار خور شد/جناح در انتظار معرفی شهردار جدید…” منظورشون از شهر، بستک باشه و موسسه اندیشه جناح پارچه ای در بستک زده باشه و از دانش آموزان بستکی هم تقدیر کرده باشه! ( یعنی باید همه این فرضیات درست باشه تا حرف ایشون هم درست باشه در غیر این صورت حرف janah e man درسته )

اما من با توجه به حرف آرمین که حرف کاملا درستی بود و باید توجه کنیم “ببینیم چی میگه ( محتوا چیست ) نه کی میگه ( گوینده کیست )” جواب مواردی که ذکر کردن رو پیگیری کردم و یک موردش که صحت داشت رو در پست قبلی نوشتم.

به هر حال فکر میکنم تمام نکات مبهم این مطلب بر طرف شد.

نظرات بسته شده است.