رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجویان جناحی
به هر حال اینجا جای این بحث نیست، خواستید یه تاپیک بزنید تا ثابت کنم رشته هایی که گفتید در واقع چی هستند و اون چیزی که تصور میکنید اشتباهه.

ولی اینو قبول دارم برای یک جلسه اگه میشه همه استفاده کنند، محدود نکنند بهتره. حالا شاید هم هدف چیز دیگریست و ما داریم زود قضاوت میکنیم. بذاریم خودشون بیان و توضیح بدن هدف چیه.

موفق باشید
پاسخ
بهار داره مشکوک میزنه اصلا استاد خوب برای چی میشه واضح تر بگی چه جور جلسه ای شاید جلسه فرار مغزها؟ معمولا جلسه با اساتید را برای پشت کنکوریها میذارن و جلسه دانشجویی بیشتر برای بحث و کنفرانس میذارن
پاسخ
وحید جان.شما نرم افزار هستید درسته؟من دوست دارم اطلاعاتی در مورد کامپیوتر و گرایش هاش و کارش کسب کنم.برای شما چی درس میدن؟اگه نیازی میبینید خودتون یه تاپیک جدید باز کنید.
ولی وقتی یه جایی میخوان یکی استخدام کنن قبول داری نگاه نمیکنن از کدوم
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
(۲۹ام مهر ۱۳۹۲، ۲:۰۴)kaka link نوشته: کامپیوتر که خیلیها بلد هستند.
خیلی عجیبه کسی که خودش دانشجوی کامپیوتره این حرفو بزنه!مگر این که تو دانشگاهی که درس میخونین چیزایی رو یادتون بدن که همه بلد هستند!بغدش هم این کامپیوتری که شما میگین همه بلدن خیلی از درساش با رشته برق الکترونیک یکیه(مخصوصا سخت افزار).پس نتیجه میگیریم خیلی ها هم تقریبا برق بلدند.تا اونجایی که من در مورد این رشته اطلاع دارم رشته اییه که باید ریاضیاتت قوی باشه(طبق گفته ی شما پس همه ریاضیشون قویه!!!).رشته ی کامپیوتر از پزطرفداراترین رشته هاست(مخصوصا بین داوطلبان منطقه ی 1 و 2).
البته من قصد کوچک کردن دانشگاه شما رو ندارم.ولی من با یکی از دانشجویان دانشگاتون که صحبت میکردم و در مورد پروژتون میگفت که خودم براش نوشتم حق دارین فکر کنید که همه بلد هستند!در ضمن الان تو ایران اینقدر کار نرم افزاری فراوونه که اگه یه خورده تو رشتتون قوی باشین براتون کار پیدا میشه!(طوری که خیلی از سخت افزاری ها هم واسه کارای نرم افزاری استخدام میشن)شما که خودتون نرم افزارین نباید نگران باشین.
در مورد دانشگا ها هم بگم که تفاوت سطح دانشگاه به تفاوت سطح مهارت خیلی کمک میکنه!
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
(۲۹ام مهر ۱۳۹۲، ۱۳:۵۳)kaka link نوشته: وحید جان.شما نرم افزار هستید درسته؟من دوست دارم اطلاعاتی در مورد کامپیوتر و گرایش هاش و کارش کسب کنم.برای شما چی درس میدن؟اگه نیازی میبینید خودتون یه تاپیک جدید باز کنید.
ولی وقتی یه جایی میخوان یکی استخدام کنن قبول داری نگاه نمیکنن از کدوم
جایی که استخدام میکنن اگر دولتی باشد معمولا آزمون میگیرن ( و اونجا معلوم میشه کی مهارتش بیشتره ) و برای شرکت های خصوصی خیلی براشون مهمه که طرف کارش رو خوب بلد باشه
ضمنا برای رشته مهندسی زیاد دنبال استخدام شدن نباشید. معمولا اونایی که بیشتر زحمت کشیدن و دانششون بیشتره به نسبت بقیه کار رو خودشون راه میندازن و بقیه براش کار میکنن و یا هم اینکه تو یه شرکت خیلی خوب استخدام میشه

این تاپیک رو زدم تا در مورد مهندسی کامپیوتر و برق بحث کنیم : بحث در مورد رشته مهندسی کامپیوتر و برق + موضوعات مرتبط با آن ( بازار کار و... )
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان