رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گالری عکس های جناح آنلاین (نیمه ی اول و دوم مهر ماه92)
عکس شماره 1
[عکس: IMAG0613.jpg]

عکس شماره 2
[عکس: IMAG0204.jpg]

عکس شماره 3
[عکس: IMAG0201.jpg]

عکس شماره 4
[عکس: IMAG0157.jpg]

عكس شماره 5
[عکس: DSC02972.JPG]

عکس شماره 6
[عکس: DSC03597.jpg]

عکس شماره 7
[عکس: DSC04102.jpg]

عکس شماره 8
[عکس: IMAG0307.jpg]

عکس شماره 9
[عکس: DSC02441.jpg]

عکس شماره 10
[عکس: IMAG0534.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، yas ، mohammad_p ، farshid.ahmadi ، d.beckham ، abdollah_abi ، yousef_sh ، محمدرضا ، ahmadtatoreh ، armena ، mohammad ، karim
ممنون بابت عکس های خوبتون
ی پیشنهاد هم بدم? : )
ب نظرم اسم جاها و افراد رو بنویسین بهتر باشه ، فکر کنم قبلا گفتین ک هرکی میدونه میتونه بنویسه ولی ب نظرم اینکه تا حدی ک میدونین ( چ عکس قدیمی چ جدید ) بنویسین فارغ از اینکه شاید افرادی کاملا شناخته شده باشن . یه جوی هم بوجود میاد ک هرکی بیشتر میدونه لیست رو کامل کنه و همکاری بیشتر میشه در نتیجه : )

( ب یه شکلک جهت لبخند نیازمندیم ، این? Smile شدتش زیاده ، خیلی خوبه ها ولی ب یکی دیگه ، ملیح تر Smile? )
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
عکس 1: استاد احمد پذیرا(مدان)? عکس 2:-------? عکس 3: محمد مالی(خالمّد)? عکس 4:-------- عکس 5:---------? عکس 6: محمود درون پرور و عیدالله رزم پور? عکس 7:--------- عکس 8: مسجد شیخان(قبل از نو سازی)? عکس 9: فنائیان- ...... - (فکر کنم) محمد شریف عامر - محمدزمان احمدی - ......? ? عکس 10: تعدادی از افغانی های مقیم جناح
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، vahid
عکس شماره 7 که فکرنکنم هیچکی بتونه تشخیص بده مگر اینکه رفته باشه اونجا و منم رفتم چند بار . من چن بار رفتم تفریگاه پاراو (فاریاب) در جنوب جناح در کنار راه خور هستش . این صحرا معروفه به پاراو مدسن شریف (رشت) . این برکه رو من یادمه چون دفعه آخری که رفتیم هرچند اندک ولی در بازسازی ممر و اطراف برکه کمک کردیم.

کلا صحرای شناخته شده ایی نیست ولی جای آباد و بگفته خودمان دلگیریه.
پاسخ
یکی از کاربران سایت این ها رو هم اضافه کردن :
عکس ۲)مرحوم محمد احمد حاجی علی(پدر دارندها)
عکس 4)صالح رزم جو(معروف به صالح کوخی)
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان