رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عکسی قدیمی از معلمان
یک عکس قدیمی مربوط به حدود بیست سال پیش(با توجه به تاریخ روی عکس که مربوط به سال 1993 هست) از معلمان دوره ی راهنمایی.اکثر این عزیزانی که سال ها به شهر ما خدمت کردند در دوران دانش آموزی ما سال های آخر تدریسشان بود.گفتم شاید بد نباشه این عکس رو بزارم.به احتمال زیاد اکثر این اشخاص رو میشناسید.

[عکس: 49139575691334575629.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، vahid ، d.beckham ، yousef_sh ، yas ، mohamad_janahi ، mohammad_p ، karim ، ترنم ، kaka ، farshid.ahmadi ، manoshoma
آقای حاج احمدنور کریمی پور امسال حاجی شدن و جا داره بهشون تبریک بگیم. انشالله نصیب همه اونای که دلشون میخواد برن، بشود.

درکل عکس بسیار جالبیه که اکثرا هم معلم ما بودن. انشالله همشون طول عمر باعزت توام با سلامتی داشته باشند.
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، ekhlas ، محمد جباری ، kaka
مرسی آقای جباری
خیلی از خاطره ها رو برام زنده کرد
فقط من تصویر اقای کریم پور رو تشخیص نمیدم.? زوم? هم که میکنم کیفیتش واقعا میاد پایین.... تو این عکس من اقای دستپاک و اقای زینی و اقای تنر و? دوتای دیگه هم احتمالا اقای دوزنده و اقای مشوش باشن. دیگه بقیه رو تشخیص نمیدم
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری
از سمت راست ایستاده : نفر سوم آقای قاضی زاده - نفر چهارم آقای شریفی - نفر هفتم آقای داغ بلندان
از سمت راست نشسته : نفر چهارم آقای کریم پور
علاوه بر لیست بالا اینارو هم شناختم ، بقیه رو نه? :-X چند نفر هم خیلی آشنا میزنن ولی من نشناختم !!
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، محمد جباری
ایستاده از راست:1-آقای احمد زینی 2-نشناختم 3-آقای قاضی زاده 4-آقای شریفی 5-آقای علی مشوش 6-آقای احمد دستپاک 7-آقای داغ بلندان 8-پدرم(عبدالمجید جباری)
نشسته از راست:1-نشناختم 2-آقای تنور 3-آقای حسین زینی 4-آقای کریم پور 5-آقای شبانی
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، d.beckham ، ekhlas ، kaka
man az bozorgtarha porsidam nafar 2 istade aghay e saleh ahmadi va nafar 1 neshaste aghay e saleh changalkhosh
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، محمد جباری ، d.beckham
عکس جالبیه :-)
میشه گفت اکثرا دارن گل میگن و گل میشنون!کسی به عکاس توجه نمیکنه :-)
پاسخ
 سپاس شده توسط ekhlas ، محمد جباری
یادش بخیر
من این عکس را تو آلبومم دارم. بعلاوه 7-8 تای دیگه مربوط به آنروز. مربوط میشه به 12 اردیبهشت که چند نفر هم از آموزش پرورش بستک اومده بودند و تو شهرستان 2 تا سرود برنده شد اونم هردوتا مال جناح بود. چون کیفیت این عکس پایینه تشخیص ندادم کی کدومه. ولی در کل همه را میشناسم. چقدر جوونند!? Confused_good:
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_p ، محمد جباری ، kaka
(۴ام آبان ۱۳۹۲، ۹:۴۱)انسان link نوشته: یادش بخیر
من این عکس را تو آلبومم دارم. بعلاوه 7-8 تای دیگه مربوط به آنروز. مربوط میشه به 12 اردیبهشت که چند نفر هم از آموزش پرورش بستک اومده بودند و تو شهرستان 2 تا سرود برنده شد اونم هردوتا مال جناح بود. چون کیفیت این عکس پایینه تشخیص ندادم کی کدومه. ولی در کل همه را میشناسم. چقدر جوونند!? Confused_good:
اگر به طریقی بشه این عکس ها رو بهم بدین(البته اگه اسکن شده باشه) خیلی ممنون میشم. :c017:
پاسخ
سعی خودم میکنم. البته این عکس که گذاشتین خانم سعادت و خانم زینی هم سمت چپ دبیرها هستند. کاشکی این فرهنگ جا بیفته که زن و مرد فرقی ندارند و خدایی نکرده مثلا از گوشه عکسها برش داده نشوند. حالا شاید هم برادرمون آقای جباری این عکس را بدون اون خانم ها گرفتند. ولی در کل همه جا شاهد هستیم که مردم با عکس خانم ها کنار نمیان.? Confusedorry:
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان