رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند عکس از سیل قدیمی جناح
[عکس: 73195807051179659433.jpg]

[عکس: 51908256685492607726.jpg]

[عکس: 13471988522345441224.jpg]

[عکس: 87865589375473830056.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، vahid ، yousef_sh ، yas ، ekhlas ، محمدرضا ، d.beckham ، mohammad_p ، kaka ، ترنم ، mohammad ، manoshoma
فکر میکنم این عکس مربوط به سال 70 میشه.
کسی اطلاع دقیقتری داره؟
پاسخ
(۱۰ام آبان ۱۳۹۲، ۲۱:۲۸)وحید link نوشته: فکر میکنم این عکس مربوط به سال 70 میشه.
کسی اطلاع دقیقتری داره؟
من از چند نفر پرسیدم ولی متاسفانه جواب خیلی دقیقی نگرفتم.یکی گفت 71 و بقیه هم با تردید گفتن سال 70.
خیلی برام عجیب بود که کسی تاریخ دقیقی یادش نبود!!!حالا بازم میپرسم ببینم تاریخ دقیقش کی هست.
پاسخ
man ham porsidam goftan 71.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری
عکسهای بسیار جالبیه.چیزی که توی عکسها جالبتر هستش اینه که اکثرا کت آمریکایی پوشیدن.
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، محمد جباری ، kaka
این همون روزای سال هفتادویکه ک ب افتخار تولد من 7 روز و 7 شب نعمت بر سر جناح بارید ؟؟? Smile?
( میگم چرا اینقد از هفت خوشم میااد Smile یکی از دلایلش کشف شد فکر کنم : ) دقت نکرده بودم تا حالا? ;D? )
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
فکر کنم عکسها مربوط به قبل از سال 70-71 باشه
قبل از اون حدود سالهای-64-65 یه سیل داشتیم که دیوار اکثر کارگاههای پشت اتخان خراب شدن و اب تو همه کوچه و پس کوچه ها جاری شد
باران بعدی که دوستان میگن مربوط به بهمن 71 میشه.
در اون سال در جناح سیل نداشتیم ولی به دلیل طولانی شدن مدت بارندگی(حدود یک هفته) خیلی از دیوارها و خونه های خشت و گلی خراب شدن
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، محمد جباری ، kaka
نقل قول:باران بعدی که دوستان میگن مربوط به بهمن 71 میشه.
نقل قول: این همون روزای سال هفتادویکه ک ب افتخار تولد من 7 روز و 7 شب نعمت بر سر جناح بارید ؟؟? Smile?
بیا Janahi57 میگن بهمن 71 بوده. پس دقیقا ماه و سالی که من به دنیا اومدم. ببین چقدر خوش قدم بودم؟ ( البته بارون زیادی به بلا بیشتر شبیه است تا نعمت! Smile )

منم با janahi57 موافقم، چون من نشنیدم سال 71 سیل خاصی اومده باشه. البته شاید عکس مربوط به سال 71 بوده باشه، اما به اون صورت سیلی نبوده.

راستی این کارگاه ( عکس شماره 1 ) کارگاه شریفی نیست؟ دور و ورش هیچ شباهتی نداره، ولی از اون دو ردیفی که ماشین تعمیر میکنن بعلاوه اتاق وسطش حدس زدم! از طرفی اون کوه پشتیش معلوم نیست کدومه وگرنه بهتر میشد حدس زد!
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، kaka
خب یکی از خوانندگان سایت گفتند : این بارون مربوط میشه به دی ماه ۷۱،که خیلی از دیوارا پایین اومدن...عکس اولی احتمالا کارگاه آقای پرمیخ باشه ( پشت اتخان )

این معما حل گشت!
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، محمد جباری ، kaka
الان معما اینه که این عکس ها متعلق به سیله یا باران سال 71.آقای ali javidan در پیغام خصوصی گفتن این عکس ها احتمالا مربوط باشه به سیل سال 1365.این طور که شنیدم سیل هم باعث خرابی دیوار کارگاه پشت اتخان شده.
از طرفی هم مثل این که باران سال 71 هم باعث خرابی دیوارهای کارگاه ها شده.الان معما اینه که این عکس ها مربوط به سیل سال 1365 است یا باران سال 1371!!؟؟
البته من یه عکس دیگه هم دارم که خرابی دیوار کارگاه ها بهتر مشخصه.میتونین این عکسو از لینک زیر ببینید:
http://www.uploadax.com/images/59779869047541280926.jpg

پاسخ
 سپاس شده توسط kaka

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان