رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند عکس از سیل قدیمی جناح
سیل مربوط به سال 65 است
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری
مثل اینکه بین فقها اختلاف افتاده است که این عکس ها مال سال 71 است یا 69.
من فکر کنم عکس ها متعلق به سیل جناح در سال 65 یاشد.از رو چهره ی افراد این حدس را زدم.
آقایان مهندس کامپیوتر نمیشه برنامه ای بنویسید که تشخیص دهد این عکس ها متعلق به کی هست؟ Smile
یعنیوکسی از قدیمی ها نیست که بیاید و بگوید دقیق این عکس ها متعلق به کی هست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری ، vahid
سلام به همگی دوستان...
در جواب به کاربر‏"‏وحید"‏ باید بگم که توی سال ۷۰چیزی راجب بارونش نشنیدم،بارونی که معروفه،سال ۷۱ هستش...راجب ماهش هم باید بگم که از این بابت که اون سال دهه ی اول و سوم دی ماه بارون اومده،شکی نیست...اما بارونی که یه هفته بند نمیومده،مربوط میشه به بهمن سال ۷۱،نه دی ماه‏(‏دفعه ی اول من اشتباه کردم)...راجب کارگاهی که توی عکس اول هست،باید بگم که کارگاه آقای پرمیخ هستش...
راجب سیل هم باید بگم که سال ۶۵ بوده،نه سال ۷۱‏...اما این عکسا احتمالا مربوط به سال ۶۵ هستش...اگه اشتباه نکنم،توی عکس دومی میتونین آقای شریفی‏(‏معلم ریاضی راهنمایی)‏ رو ببینید‏(‏از راست نفر‏ ‏چهارم)،حالا اگه چهره و قیافه ی ایشون رو با عکسی که آقای جباری از معلم های دوره ی راهنمایی (سال تحصیلی ۷۲‏_‏۷۱‏)‏ گذاشتن،مقایسه کنین،متوجه میشین که تفاوت هست و این تفاوت رو نمیشه باگذشت چندماه توجیه کرد...
راجب عکس آخری که آقای جباری گذاشتن هم باید بگم که کارگاه اولی متعلق به آقای پرمیخ‏(‏البته این عکس از زاویه ای گرفته شده که احساس میشه که همون کارگاه موجود توی عکس اولی نباشه،اما اگه گالن زرد رنگ توی عکس رو نشونه بگیرین،متوجه میشین که یکی هستن)‏، کارگاه دومی هم متعلق به مرحوم صدیق کریم پور هستش...بعد از کارگاه آقای کریم پور هم کارگاهی دیده نمیشه،پس کارگاه آقای شریفی اون موقع هنوز اونجا ساخته نشده بوده...
راجب آبی که توی عکس میبینین هم بیشترش آب "دروا ملکی" هستش که بیشتر اوقات بعد بارون دشت پشت اتخان‏(‏ حتی تا جای توانبخشی )،مملو از آب میشده... پس آب اتخان نیست که سرریز کرده...
اگر اتخان هم سرریز میکرده،به دلیل شیبی که بوده،به سمت شهر سرازیر میشده،نه به سمت کارگاهها که شیب بیشتری داشتن...
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری ، vahid ، ekhlas ، kaka
عکسهای قشنگی بود
thanks
خدا رحمت کنه آقای جباری رو

ماشالله عزیز احمد دادو? با الانش هیچ فرقی نکرده
عکس دوم -نفر اول سمت چپ
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری
(۱۲ام آبان ۱۳۹۲، ۲:۴۳)ترنم link نوشته: راجب سیل هم باید بگم که سال ۶۵ بوده،نه سال ۷۱‏...اما این عکسا احتمالا مربوط به سال ۶۵ هستش...اگه اشتباه نکنم،توی عکس دومی میتونین آقای شریفی‏(‏معلم ریاضی راهنمایی)‏ رو ببینید‏(‏از راست نفر‏ ‏چهارم)،حالا اگه چهره و قیافه ی ایشون رو با عکسی که آقای جباری از معلم های دوره ی راهنمایی (سال تحصیلی ۷۲‏_‏۷۱‏)‏ گذاشتن،مقایسه کنین،متوجه میشین که تفاوت هست و این تفاوت رو نمیشه باگذشت چندماه توجیه کرد...
حق با شماست.منم چهره ی چند نفر رو با عکسای سال 71 مقایسه کردم معلوم بود چهرشون تغییر کرده.
پس نتیجه میگیریم این عکس ها مربوط به سیل سال 1365 است.بالاخره این قضیه هم مشخص شد Smile .
پاسخ
 سپاس شده توسط kaka
خدا را شکر فهمیدیم این عکس ها متعلق به کی هست.ترنم خیلی ممنون بابت توضیحاتت.
در کل من از عکس های قدیمی خوشم میاید.آقای جباری اگر عکس قدیمی دیگری دارید هم لطفا در سایت قرار بدین تا ما هم استفاده کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری
(۱۳ام آبان ۱۳۹۲، ۱:۴۶)kaka link نوشته: در کل من از عکس های قدیمی خوشم میاید.آقای جباری اگر عکس قدیمی دیگری دارید هم لطفا در سایت قرار بدین تا ما هم استفاده کنیم.
هر چند وقت یک بار چند عکس قدیمی در سایت میزارم.عکس های قدیمی زیادی هست ولی باید اسکنشون کنم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان