رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نبود شهردار و بیشتر شدن مشکلات شهری
با توجه به طولانی شدن انتخاب شهردار توسط شورا هر روز در شهر شاهد نابسامانی هایی هستیم که شهروندان را نگران کرده است.امروز در جلو مسجد جامع تجمع دست فروشان صحنه ای زشت و زننده به وجود آورده بود تمام نمازگزاران ابراز گلایه میکردند.آیا به دلیل اختلافات اعضای شورا مردمی که به آنها اعتماد نموده اند باید چوب آن را بخورند؟
در حالی که تمام شهرها شهردار را انتخاب نموده اندشورای شهر جناح که اولین شعارشان انتخاب شهردار توانمند بود مدیریت شهر را به خانمی سپرده اند که به دلیل مشکلات خاص خود از قبیل داشتن بچه کوچک مهار شهر از دستشان رها شده.خدا انشالله ختم به خیر کند فعلا که شورای محترم در اولین شعار تبلیغاتیشان بدجور در گل مانده اند و امیدوارم خودخواهی بعضی از اعضای شورا گریبان گیر مردم جناح نشود.
پاسخ
 سپاس شده توسط آسمان
آهایاعضای شورا پس چی شد شهردار جدید؟حداقل اول یک شهردار انتخاب میکردید بعد میرفتید این شهردار رو بیرون کنید.یعنی دستپاک اینقدر بد بود که نبود شهردار رو به دستپاک ترجیح دادید؟
عملکرد دستپاک خوب بود و من مقاله ای در این مورد آماده کرده ام که برای شما خواهم گذاشت.
همتون یاد دستپاک را خواهید کرد.
پاسخ
(۲۰ام آبان ۱۳۹۲، ۱۳:۵۶)بی خانمان link نوشته: مدیریت شهر را به خانمی سپرده اند که به دلیل مشکلات خاص خود از قبیل داشتن بچه کوچک مهار شهر از دستشان رها شده.
توجه داشته باشید خانم تاتوره با رای 5نفر از منتخبین شهر به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شده اند.اما اینکه ایشان با داشتن مشکلاتشان این مسئولیت را پذیرفته اند نه جای انتقاد که? جای تشکر و حمایت دارد.اولا حمایت از طرف شورا به عنوان نمایندگان مردم و انتخاب ایشان برای این سمت و در مرحله بعد حمایت همشهریان برای هر چه بهتر شدن وضعیت شهرمان.با درک این موضوع که ایشان با داشتن مشکلاتی قبول مسئولیت نموده اند تا کارهای همشهریانمان به بهترین نحو انجام شود و امورات مربوطه تا انتخاب شهرداری شایسته به تعویق نیفتد.
برایم جای سوالیست که چگونه میگویید مهار شهر از دستشان در رفته؟آیا روزی که ایشان به عنوان سرپرست شهرداری جناح انتخاب شدند شهر عاری از مشکلات و معضلات را تحویل گرفته اند یا شهری با انتقاد شدید از طرف اکثریت مردم؟ نکند یادتان رفته که اوضاع و احوال شهر چگونه بود؟چه انتقادهایی میشد؟حال میخواهید یک شبه شق القمر شود؟میدانید که برای بهتر شدن اوضاع نیاز به گذر زمان است که البته با درایت و مدیریت ایشان اگر مجالی باشد قطعا آن نیز دست خواهد یافت.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_p
آدمی وقتی هیچ چی نداشته باشد به رنگ جورابت گیر می دهد !!! (با داشتن بچه کوچک) یعنی چی !!؟؟ یعنی همه اونهایی که بچه کوچک دارند در گل موندند؟! اگر احتمالاً بعضی از زنان خانواده و یا فامیل شما توانایی مدیریت خانه و خانواده و فرزند و شغل را با هم ندارند دیگر دلیل نمی شود که آن را به همه تعمیم دهی ! این توهین و تهمتی بود که دوباره می خواهید? به وسیله آن از آب گل آلود ماهی بگیرید. خانم تاتوره جوانی لایق و توانمند در مدیریت و مهم تر اینکه باتجربه نیز هستند.? به قول آقای چنگالخوش چگونه انتظار داری ره صدساله ویران شده یک شبه هموار بشه! مدیریت ، فهم می خواهد شعور می خواهد که فکر کنم شما مدیریت را در چیزهای دیگر می بینی!
پاسخ
به نظرم به سرپرست زیاد انتقادی وارد نیست و معمولا موقتی کار واگذار شده است.
اما اینکه مشکلاتی در شهر باشد، عنان از دست رفتن نیست. مگر در گذشته که مشکلات شهری فراوان بود، عنان از دست شهردار در رفته بود؟

البته این درخواست از شورا که گزینه نهایی شهرداری را سریعتر انتخاب کند معقول است و میتوان از خود اعضای شورا در این باره پرس و جو کرد.
پاسخ
آقای چنگال خوش مگر آقای دستپاک با رای منتخبین شهر شهردار نشده بودند که ایشان را میکوبیدید؟چرااین همه از کسانی که از خودتان میدانید حمایت میکنید؟دستپاک هنوز یک روز از انتخابش نگذشته بود که امثال شما شروع به کوبیدنش میکردند.حمایت خوب است ولی چرا این حمایت از دستپاک نمیشد؟مگر او با بعضی ها چه دشمنی داشت؟من مقاله ای از عملکرد دستپاک آماده کرده ام که بعدا در سایت قرار خواهدگرفت.امیدوارم اشتباهاتی که در برابر دستپاک انجام شد در برابر شهردار اگر از خودتان نبود جدید تکرار نکنید.
وحید اگر این سرپرست موقت دستپاک بود هم میگفتی انتقادی وارد نیست؟
پاسخ
(۲۲ام آبان ۱۳۹۲، ۱۶:۱۴)آسمان link نوشته: وحید اگر این سرپرست موقت دستپاک بود هم میگفتی انتقادی وارد نیست؟
اولا من گفتم زیاد انتقادی وارد نیست ( نه که جلو انتقاد رو بگیریم ). ضمنا بله، چه فرقی میکند. من رو مثل خودتون نبینید که از شخص حمایت میکنید نه از حرف و عمل!
قابل ذکر است چرا شما 6 سال دوره شهرداری را نمیبینید و این وصله را به منتقدین میچسبانید که از روز اول میکوبیدید؟ اول اینکه انتقاد با کوبیدن متفاوت است ولی حداقل خیلی از مردم بعد از اینکه عملکرد رو دیدند، انتقاد کردند. تازه انتقاد برای بهبوده و اگر انتظار براورده میشد، باعث رضایت میشد، اما اگر نشد هم نارضایتی افزایش می یافت.
حالا اگر کسانی از همان اول مخالف بودند بر حسب شناختشون، باید دلیلش رو از خودشون بپرسید، نه از ما

منتظر مقالتون هم هستیم.
پاسخ
آقای پوریوسف شما اصلا حرف من را نفهمیدید.البته راست هم میگویید باید بروم و از اونایی که از اول کوبیدند بپرسم نه از شما که 6 سال پیش سن و سالی نداشتید!
نگران مقاله من نباشید.در این سایت قرار خواهد گرفت.
پاسخ
خدمت همشهریم آسمان نکات زیر را یادآوری می کنم
1-منظورم از اینکه حانم تاتوره با رای 5نفراعضای شورا انتخاب شده است این بود که ایشان سرپرست شهرداری هستند و نه شهردار.گرچه لیاقت شهردار شدن را در ایشان میتوان دید.
2-هرگز آقای دستپاک یا هیچ کس دیگری را نکوبیده ام.فقط انتقاداتی بوده و اصل بر اصلاح برخی امور بود و نیتی بر تخریب یا کوبیدن ایشان هرگز نبوده است.میتوانید از آقای احمدی(رئیس شورای سابق)در این مورد بپرسید چون بعد از جلسه مدرسه توحید ایشان این موضوع را مطرح کردند.
3-برایم کسی خودی یا نا خودی مطرح نیست.مهم این است که شخصی مسئولیت بپذیرد و در جهت آبادانی و رونق شهرم تلاش کند که این کار از نظر من ستودنیست.
4-از آقای دستپاک هم در جای خودش حمایت کرده ام.مطلع از این موضوع خود ایشان و برخی دوستانشان در شهرهای دیگر هستند.میتوانید بپرسید و بعد قضاوت کنید.
امید به اینکه خانم تاتوره به عنوان سرپرست و هر شخص دیگری به عنوان شهردار آینده در جهت عمران و آبادانی و رونق شهرمان کوشش نموده و جناح را به جایی که لیاقتش را دارد برساند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_p

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان