رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخشنده دردیدار جوانان: آمدن حاتمی منتفی شد / تایید مطرح شدن نام عقیل مدنی + عکس
#1
به گزارش جناح آنلاین رییس شورای شهر جناح در دیدار جمعی از جوانان به سوالات مختلف آنان پاسخ داد و پیشنهادات آنان را شنید.

[عکس: dr.derakhshandeh.JPG]


در این دیدار که به درخواست همین جوانان امروز23 آبان 92 راس ساعت 6 عصر تشکیل شده بود و به دلیل بارندگی تعدادی از افراد نیز موفق به حضور در آن نشدند؛ اغلب سوالات مربوط به انتخاب شهردار جدید بود.


دکتر درخشنده ضمن ابراز خوشحالی نسبت به حضور در جمع جوانان تاکید کرد: بحث انتخاب شهردار در شهر ما همواره موضوعی چالش برانگیز بوده و در دوره های سابق نیز به همین دلیل؛ وقت و انرژی زیادی صرف آن شده است.


رییس شورای شهر ادامه داد: در ابتدای این دوره برآورد ما این بود که آقای مهندس حاتمی (شهردار سابق جناح) دارای مقبولیت بالایی در میان مردم هستند و علاوه ی بر آن خصوصیاتی همچون تجربه، کاربلدی و از همه مهمتر عدم ورود به گروه بندی های سیاسی از مزیت های ایشان است.

دکتر درخشنده با تاکید بر ابهام های قانونی و عدم اتمام دوره ی خدمت آقای حاتمی در پست فعلی، گفت: با مجموع این شرایط و همچنین با توجه به محدودیت زمانی به این نتیجه رسیده اییم که قطعا حضور ایشان دیگر محقق شدنی نیست.

رییس شورای شهر افزود: بر همین اساس طی جلساتی مقرر شد که اعضای مختلف شورا گزینه های پیشنهادی خود برای شهرداری را در جلسه ی آینده شورا در روز شنبه معرفی نمایند تا مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

دکتر درخشنده تاکید کرد: تمرکز شورا بر گزینه ی بومی خواهد بود.

رییس شورای اسلامی شهر جناح گفت: در گذشته با وجود بعضا معرفی گزینه های مختلف اما تمرکز اصلی بر آمدن مهندس حاتمی بود اما حالا که آمدن این گزینه منتفی شده است؛ تمرکز اصلی ما بر گزینه های جدید خواهد بود.

دکتر درخشند در سخنان خود تاکید کرد سعی بر آن است در بررسی گزینه های شهرداری؛ گزینه هایی که در دوره های قبل بررسی شده اند در اولویت نباشند و افراد جدید مورد بررسی قرار گیرند.

رییس شورای شهر در پاسخ به یکی از حضار درباره شنیده هایی از نظر برخی اعضای شورا بر آقای عقیل مدنی (عضو چهار دوره شورا و نائب رئیس فعلی شورای شهر جناح) برای تصدی پست شهرداری جناح؛ ضمن تایید آن گفت: این پیشنهاد را اولین بار آقای رضایی مطرح کردند اما فعلا بحث یا بررسی درباره آقای عقیل مدنی به عنوان گزینه شهرداری جناح صورت نگرفته است.

آقای درخشنده افزود: در حال حاضر تمرکز ما بر معرفی شهردار جدید خواهد بود و ان شا الله با معرفی شهردار جدید؛ اولویت های کاری شورا در آینده مشخص و به آنها پرداخته خواهد شد.

رییس شورای شهر به سوالاتی در موضوع راه خور و انتقال لوله گاز از آن، مسائل کلان بخش جناح و وعده های نماینده مجلس دراین مورد، موضوع خدمات شهری و بازارچه میوه و تره بار و.... نیز پاسخ گفت. دکتر درخشنده در پایان جلسه از حضار خواست نظرات خود را پیرامون نحوه ی ساماندهی فروشندگان سیار سطح شهر و مستقر در بازار ماهی فروشان مطرح کنند. سپاس شده توسط d.beckham ، yousef_sh ، abdollah_ahmadi ، vahid ، abdollah_abi ، farshid.ahmadi ، janah e man ، armena ، ekhlas ، ahmadtatoreh ، FOX ، mohammad_p
#2
به نظر من چه کسی بهتر از اقای مدنی ؟ هم بومی و هم کار امد . خیلی هم خوب !
راستی پذیرایی هم از اقای دکتر میکردین بد نبودا ! میبینم فقط قندون گذاشته ، چایی کو ؟!
 سپاس شده توسط vahid
#3
(۲۴ام آبان ۱۳۹۲، ۴:۱۲)دیدار با دکتر درخشنده link نوشته: رییس شورای شهر به سوالاتی در موضوع راه خور و انتقال لوله گاز از آن، مسائل کلان بخش جناح و وعده های نماینده مجلس دراین مورد، موضوع خدمات شهری و بازارچه میوه و تره بار و.... نیز پاسخ گفت. دکتر درخشنده در پایان جلسه از حضار خواست نظرات خود را پیرامون نحوه ی ساماندهی فروشندگان سیار سطح شهر و مستقر در بازار ماهی فروشان مطرح کنند.
این مصداق تا لب چشمه بردن و تشنه برگردوندنه ( اغراقش رو در نظر نگیرید. )
نوشتید این سوالات شده و پاسخ گفتن. اگه نکات جدیدی داره خب بنویسید ما هم بدونیم.

این تیم شورا واقعا قوی است و اگر یکی از اعضای شورا شهردار بشه و یک عضو علی البدل جایگزین بشه، به این دلیل که شهردار هم از همون شورا بوده، کلا تیم شورا و شهردار قوی خواهد شد. کافیه همکاری و همفکریشون رو بیشتر کنند.
 سپاس شده توسط yousef_sh
#4
(۲۴ام آبان ۱۳۹۲، ۱۳:۲۹)وحید link نوشته: [quote author=دیدار با دکتر درخشنده link=topic=3005.msg11285#msg11285 date=1384472532]
رییس شورای شهر به سوالاتی در موضوع راه خور و انتقال لوله گاز از آن، مسائل کلان بخش جناح و وعده های نماینده مجلس دراین مورد، موضوع خدمات شهری و بازارچه میوه و تره بار و.... نیز پاسخ گفت. دکتر درخشنده در پایان جلسه از حضار خواست نظرات خود را پیرامون نحوه ی ساماندهی فروشندگان سیار سطح شهر و مستقر در بازار ماهی فروشان مطرح کنند.
این مصداق تا لب چشمه بردن و تشنه برگردوندنه ( اغراقش رو در نظر نگیرید. )
نوشتید این سوالات شده و پاسخ گفتن. اگه نکات جدیدی داره خب بنویسید ما هم بدونیم.

این تیم شورا واقعا قوی است و اگر یکی از اعضای شورا شهردار بشه و یک عضو علی البدل جایگزین بشه، به این دلیل که شهردار هم از همون شورا بوده، کلا تیم شورا و شهردار قوی خواهد شد. کافیه همکاری و همفکریشون رو بیشتر کنند.
[/quote]

به نظرم اون نکات مهمی که هدف از تشکیل جلسه بود در متن خبر آورده شده و این موضوعاتی که نقل قول کردید در درجه بعدی قرار داشت.در این موارد باید یه مدت زمانی از شروع به کار شورا بگذره تا اقداماتی که انجام شده رو بشه به مردم ارائه داد.اما چون تا الان وقت زیادی از شروع به کار شورای جدید نگذشته و بیشتر تمرکز شورا بر انتخاب شهردار بوده نمیشه انتظار ارائه عملکرد داشت و مطرح شدن این موضوعات در جلسه بیشتر حالت مباحثه و پیشنهاد داشت.

 سپاس شده توسط vahid
#5
(۲۴ام آبان ۱۳۹۲، ۱۴:۱۹)یوسف شجاعی link نوشته: به نظرم اون نکات مهمی که هدف از تشکیل جلسه بود در متن خبر آورده شده و این موضوعاتی که نقل قول کردید در درجه بعدی قرار داشت.در این موارد باید یه مدت زمانی از شروع به کار شورا بگذره تا اقداماتی که انجام شده رو بشه به مردم ارائه داد.اما چون تا الان وقت زیادی از شروع به کار شورای جدید نگذشته و بیشتر تمرکز شورا بر انتخاب شهردار بوده نمیشه انتظار ارائه عملکرد داشت و مطرح شدن این موضوعات در جلسه بیشتر حالت مباحثه و پیشنهاد داشت.
شاید منظورم رو بد رسوندم. من منظورم اصلا شورا نیست. من فقط منظورم نویسنده مطلب بود که کاش مفصلتر مینوشتند. همین اندازه که نوشتند هم دستشون درد نکنه.
 سپاس شده توسط yousef_sh
#6
کنترل سایت : متن توهین آمیز و تهدید آمیز که بدور از شان یک انسان متمدن است، ویرایش شد. در صورت تصمیم هیئت مدیره این کاربر برای یکماه غیرفعال خواهد شد.
#7
بی خانمان شاید بقیه ندیده باشند چی نوشتید، و من هم میتوانستم سر سری بگذرم. ولی دیدم شرط انصاف نیست، چون باید ببینیم کی منتقده و کی تخریب گر!

شمایی که گله داشتی، و خود را روشن فکر میدانی، روشن فکریتان را هم دیدیم. میخواهید نوشته ای که ویرایش شده را بگذارم تا همه به روشنفکریتان پی ببرند؟
شما در مطلبی که در مورد موسسه اندیشه بود، خود را جوان روشن فکر دانسته اید : "... چرا جوانان روشنفکر دیگر مانند ما که در جناح هستیم از جلسه اطلاعی نداشتیم ..." ( به پاسخ : نتایج انتخابات هیئت مدیره و ... مراجعه شود )
اگر قرار بود توسط امثال شما کار فرهنگی صورت میگرفت، وای به حال فرهنگ!
و دیدیم چگونه با شعور مردم بازی نکردید، شمایی که مدعی بودید من با شعور مردم بازی میکنم. شما در مطلب زیر از تهمت و بی احترامی گله داشتید و آنوقت خودتان چنین پستی مینویسید؟ ( مرگ خوبه ولی واسه همسایه؟ )
در مطلبی در مورد اداره آموزش و پرورش نوشتید : "وحید جان چرا با شعور مردم بازی میکنید؟از شما بعیده!!!متن این آقا پر از تهمت و بی احترامی نسبت به مسول قبلی نمایندگی می باشد..." ( به "پاسخ : انتقاد از اداره آموزش و پرورش جناح" مراجعه شود )

این دو مثال کافیست که بدانیم چه کسی ادعای روشن فکری میکند و در عمل چقدر خود را شایسته میداند و چه کسی از بی احترامی و بی ادبی متنفر است و خودش چقدر با ادب است!
مطلب شما مصداق بارز ضرب المثل دروغگو حافظه ندارد هم است. چون نوشته های قبلیتان را فراموش کرده اید.

این حرفها رو از من نپذیرید، ولی همین که شاید تلنگری باشد که به فکر اخلاق تخریبی و نه انتقادی خودتون باشید برای من کافیست.
موفق باشید
 سپاس شده توسط d.beckham ، abdollah_ahmadi ، FOX
#8
وحید شرط انصاف این نیست که نظر یکی را پاک کنی و خودت با بی ادبی تمام بری جوابش را بدهی.
من خودم از منتقدین آمدن آقای مدنی برای شهرداری هستم.گزینه های بهتری شاید باشند.چرا باز هم به دنبال ایجاد تنش در جناح باشیم؟
#9
(۲۵ام آبان ۱۳۹۲، ۱۹:۰۷)آسمان link نوشته: وحید شرط انصاف این نیست که نظر یکی را پاک کنی و خودت با بی ادبی تمام بری جوابش را بدهی.
نظر ایشون در واقع نظر نبود، توهین و تهدید بود که چون در مورد من هم نبوده، اختیارش دست من نیست. در مورد شخص سومی هست که امکان ندارد چنین بی ادبی هایی در سایت بماند ( مطمئنا قوانین سایت را میدانید ). در ضمن نه فقط من شاید خیلیهای دیگه هم متنش رو دیده باشند. ولی انتظار نداشته باشید شما بعد یک روز باز همان متن را دست نخورده ببینید. (اگر منظورتان آزادی بیان است، آزادی بیان به این نمگن ) اگر متن من از نظر شما "بی ادبی تمام" است، باید متن بی خانمان را میدید. تازه اصلا از شما قبول نمیکنم که متن من "بی ادبی" بوده که آنهم "بی ادبی تمام" باشد. چون من با نوشته های خودشان به خودشان پاسخ داده ام. البته قبول دارم شاید مخاطب به خاطر تناقضات حرفهای خودش که رو شده ناراحت شود، اما دلیل بر بی ادبی مطلب من نیست. تازه من با اسم واقعیم مینویسم، پس به فکر چیزی که مینویسم هم هستم. مطمئنم خود ایشون که مطلب رو نوشتن، جواب من رو بهتر درک میکنند.

علاوه بر اینها من گفتم اگر خود "بی خانمان" قبول ندارند، میتونم کپیش رو بذارم ( البته با حذف اسامی ).
اما به مصلحت نیست، چرا که این تنش آفرینی هایی که از اینجور حرف زدن ها ایجاد میشه و هیچ پایه منطقی نداره اصلا به صلاح شهرمون نیست. ولی میتونم برای کسی که شک داره به صورت پیغام خصوصی بفرستم ولی عمومی خیر چون نمیخواهیم اینجا محلی برای اینجور حرفهای بدور از منطقه بشه. ( برای شما "آسمان" هم پیغام خصوصی کردم متنشون رو که دیگه شک نداشته باشید )
#10
بگفته ی یکی از بزرگانی که اخیرا درمورد معرفی آقای مدنی برای شهرداری جناح اولین بار از طرف آقای رضایی باهاش حرف میزدیم؛ جدای از موافقت یا مخالفت با تناسب آقای مدنی با این موقعیت، مهم این است که نشانه هایی از نوعی تفاهم و ائتلاف بر منافع جناح از چنین پیشنهادی دیده می شود.

بنظرم شورا مهمتر از اینکه چه کسی را به عنوان شهردار انتخاب می کنه؛ منافع شهر و و تفاهم بر منافع منطقه و شهر براش از هرچیزی مهمتره و درچنین صورتی همه اختلاف ها هم شیرین و مفید میشه .

فعلا گزینه های دیگه رو خبری نداریم ولی این گزینه بنظرم حداقل از نظر توانایی و تجربه حائز این می توانه باشه که دوران خوبی رو برای جناح رقم بزنه.
 سپاس شده توسط mohamad_janahi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان