رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخشنده دردیدار جوانان: آمدن حاتمی منتفی شد / تایید مطرح شدن نام عقیل مدنی + عکس
(۲۹ام آبان ۱۳۹۲، ۱۸:۱۸)آسمان link نوشته: شما بهتره به جای قانون آوردن جواب پیغام خصوصی مردم بدی نه این که مردم را خر فرض کنی.قانون میگه جواب مردم ندادن نشانه ادم نبودنه.
(۳۰ام آبان ۱۳۹۲، ۱۵:۱۶)آسمان link نوشته: البته فکر می کنم ایشان ترسوتر از این است که بیاد جواب منو بده.

جناب آسمان امان از دست بی اطلاعی و تندروی شما!!!
در مورد جواب ندادن پیغام خصوصی شما باید بگم اولا جای مطرح کردنش اینجا نبود که شما اومدین گفتین.اگه اسم افرادی را تو پیغام خصوصیتون نیاورده بودین پیغام خصوصیتون را اینجا میزاشتم تا بقیه قضاوت کنند جواب دادن میخواد یا نه.
ضمنا من دو تا از پیغام خصوصی هاتونو جواب دادم ولی وقتی آخرین پیغام خصوصیتون رو خوندم از جواب دادن پشیمون شدم.اون واژه هایی رو که به کار برده بودی ارزش هیچ گونه جوابی نداشت..
من از بقیه میپرسم.مگه هر کسی فقط مسءول مطال نوشته شده ی خودش نیست؟
کسی حاضره مطلبی رو که یک نفر دیگه نوشته بیاد منتشر کنه و عواقبشو هم به عهده بگیره؟
اونم با یک سری دلایل مسخره که فقط صدسال پیش شاید دلایل قانع کننده ای بوده باشه.
من به شما توهین کردم!!؟؟ا.
شما گفتین یکی از کاربران این سایت گفته ما اینو(منظورشون من بودم) آدم حساب نمیکنیم.و حتی متن پیغام خصوصی که این شخص برات فرستاده برام فرستادی(حالا همچین پیغامی بوده یا نه خدا میدونه.کلا حرفای شما اعتباری نداره).خب اگه واقعا همچیین چیزی نبوده که شما تهمت زدین که آدم اگه یه خورده وجدان داشته باشی به کسی تهمت نمیزنی.و اگه واقعا این فرد همچین حرفی زده و شما اومدین اینو گفتین این کارتون فقط بوی دو به هم زنی و تفرقه میده که آدم اگه یه خورده انسانیت و وجدان داشته باشه همچین کاری نمیکنه.
در جواب این کارتون من گفتم آدم باید مریض باشه که همچین کاری کنه..
شما چرا تو پیغام خصوصی هی بحث های قومیتی را پیش? می آوردی تا به قول خودت مطلبی علیه این دوستان مخالف و دشمن قوم من(بیشتر این دلایلتون شبیه عقاید قبیله ای چندصد سال پیش هست Smile ) بزارم.حالا اگه واقعا یک نفر گفته باشه آدم حسابش نمیکنیم باید فکر کنی بقیه اون افرادی که میدونم منظورت کیه منو آدم حساب نمیکنن؟اصلا منو آدم حساب نکنن شما چرا بدتون اومده؟شما چرا حرص و جوش میخورین؟یک نفر نظرشخصیشو گفته و زیاد چیز مهمی نیست(البته بازم میگم به حرفای شما اعتمادی نیست)
با این دلیل مسخرتون که اومدین بعدش توهین هم کردین من بیام مطلب شما را بزارم.البته دلایل دیگه ای هم آورده بودی که نمیشه گفت
در جواب این خواستتون هم گفتم خدا روزیتونو یه جا دیگه بده.
اگه منظورتون از توهین اینه که به شما گفتم مریض باید بگم دقیقا کار شما رو فقط یه آدم مریض میتونه انجام بده.
حالا یک شخص بنا به هر دلیلی اومده یه چیزی به شما گفته و شما هم اومدین پیغام خصوصیشو برای من کپی کردین
و از این جمله ی ((آدم حسابش نمیکنیم)) به این نتیجه رسیدی که اینا مخالف صد در صدی اون شخصی هستن که میخواین ازش دفاع کنین پس باید من مطلب شما رو? که به خاطر این دلایل مسخره ی قومیتی که بازم میگم شاید چند صد سال پیش تاثیر داشت و معلوم نیست هم چه توهین هایی به افراد دیگه کردی رو با مسئولیت خودم بزارم!!!!!(عجب استدلال منطقی!!!!)(این قسمت رو فقط خود جناب آسمان متوجه میشن? Smile )

خداییش اگه کسی پیاماتو ببینه فقط میخنده. Smile چون هیچ جاش به هم ربطی نداره. Smile و جملات پرتی تو پیامات هست.
خب من چجوری جواب شخصی مثل شما را بدم.فقط کم مونده بود فحش بدی تو پیغام خصوصیت.احترام خودتون رو نگه دارین.ما الان داریم تو قرن 21 زندگی میکنیم نه قرن 1!!!
دوست من الان دور و زمونه عوض شده.هیچ کس دشمن خونی کسی نیست.اگه بعضی وقتها انتقاداتی میشه هم از سر دلسوزیه.
من که به شما گفتم نمیخوام وارد این قضایا بشم ولی شما قصد داشتین با یک سری دلایل کاملا غیرمنطقی به زور یک کاری رو به من محول کنین و وقتی من قبول نکردین شروع کردین به توهین.و اگه باز هم اینجوری صحبت کنین هیچ کس جواب شما را نخواهد داد.
بله راست میگن جواب بعضی حرف ها خاموشیست.هر وقت دیدین داره به شما توهین میشه و بهتون زور گفته? میشه شما هم جواب ندین.این حق مسلم شماست.

این چیزا رو گفتم چون اینجا راحت اومدی و به من تهمت زدی که بهت توهین کردم.و جوابتو پبغام خصوصیتو ندادم.
من نمیتونم کل پیاماتو بزارم و اینایی رو که گفتم رو هم احتمالا کسی نفهمه چی به چیه و کسی که مطلبمو میخونه گیج بشه.ولی همین که میدونم خودت میفهمی من چی میگم برام کافیه.
در ضمن شما به من گفتین من ترسوتر از این حرفام که جواب شما را بدم.من اگه ترسی داشتم نمیومدم با اسم خودم عضو بشم و نظر بدم.فکر کنم واژه ی ترسو برای شما مناسب تر باشه که با اسم خودتون نظر نمیدین و میاین برای همه خط و نشون میکشین.

(۲۹ام آبان ۱۳۹۲، ۱۸:۱۸)آسمان link نوشته: بعد یک سوال از اعضای شورا این همه گزینه ی خوب وجود داشت چرا یک زن را به عنوان سرپرست انتخاب کردید؟

در جواب این سوال شما هم باید بگم که طبق قانون کسی که به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب میشه باید از مجموعه ی خود شهرداری باشه(کارمند خود شهرداری باشه).

امیدوارم بفهمی دارم چی میگم.

درمورد بحث های این تاپیک لازم میدانم نکاتی رو تذکر بدم:

اول- احساس میشه بحث ها تا حدود زیادی به سمت شخصی شدن و موضوعات غیرمرتبط با این تاپیک پیش رفته. طبق قوانین سایت چنین انحرافی باید متوقف بشه و از کاربران خواهش دارم نسبت به ادامه ندادن این بحث ها در این تاپیک؛ کوشا باشند.

دوم- کاربر محترم "آسمان" در این زمینه بنظر میاد که همانند قبل سعی در تخریب و تضریب کاربران سایت و مدیران سایت دارند. طبق تحقیق اعلام میکنیم به مخاطبان محترم که: ادعاهای این کاربر درمورد یکی از کاربران دیگه که با زبان توهین و تهدید هم بیان شده، صحت ندارد و محکوم است و بیشتر به فعالیتهای سابق این کاربر برعلیه دیگر کاربران این سایت شباهت داره.

سوم- از کاربران عزیز خواهشمندم از این پس به نظرات خودشان در مورد موضوع این خبر بپردازند و از توجه به حواشی خودداری کنند. لازم به ذکر هست که درصورت انحراف دوباره تاپیک، موضوع قفل شده و نظرات غیرمرتبط حذف خواهند شد.

سپاس شده توسط ekhlas ، محمد جباری
بچه ها خواهش میکنم به هم دیگه نپرین و جواب یک شخص بی صفت رو ندین.
آقایان آبی و پوریوسف و جباری مگه خودتون واقعا متوجه نیستین ایشون عمدا داره این کارارو میکنه.اول گیر داد به آقای آبی که داری به آرزوت میرسی.
بعد با آقای پوریوسف درگیر شد.مثل این که با آقای جباری هم در پیغام خصوصی درگیر بوده.و حتی به یکی تهمت زده و ابشونو ناراحت کرده و با زیرکی اومده بحث رو به این تاپیک کشونده.
و مطمءنا به قول آقای آبی میخواد همه رو با هم درگیر کنه.
من به شما قول میدهم ایشون از طرفداران آقای دستپاک نیستند و فقط دارن از این طریق ایشونو هم خراب میکنن.
جوابشو ندید.بزارین هر چی میخواد بگه.
با عرض پوزش از کاربران اگه مطلب قبلی من زیاد ربطی به بحث تاپیک نداشت.
البته باید تاکید کنم من هیچ کدام از حرفای این شخص را باور نکردم و حتی در پیغام خصوصی هم با صراحت بهش گفتم که من حرفای شما را باور ندارم.چون ایشون قبلا یک جایی منو بیخود خطاب کرده بودند و فکر میکنند ما هم حافظه ای نداریم و این دفعه اومدن ابتدا از در دوستی وارد شدن.من تا قبل از این که ایشون اینجا به من اشاره نکرده بود و منو مورد خطاب خود قرار نداده بود نظراتم همه در مورد موضوع تاپیک بود.و همین طور مطمئنم هیچ یک از کاربران سایت در پیغام خصوصی که به ایشون فرستادن به من توهین نکردن(چون دلیلی برای این کار نیست و من در این سایت عضویت نداشتم که کسی بخواد چیزی بگه و امیدوارم مطلب قبلیم باعث ایجاد سوتفاهم نشه)ولی جناب آسمان حتی در جعل پیغام خصوصی هم ماهرند و فکر میکنند مردم بچه هستن و هر چیزی را باور باور میکنند.فقط تو مطلب قبلیم گفتم که من به حرفای شما اعتمادی ندارم و میدونم همچون چیزی وجود نداره ولی اگه هم واقعا وجود داشته این وسط به کاربر "آْسمان"ربطی نداره.در کل شاید من اشتباه کردم که جوابشونو دادم.و چون معتقدم آدم نباید اشتباهاتشو تکرار کنه بیش از این جواب ایشون رو نمیدم.البته من در مطلب قبلی هم سعی در روشن کردن ایشون در مورد انتخاب سرپرست شهرداری داشتم تا حداقل مطلبم کلا بی ربط به موضوع تاپیک نباشه!!!

بازم عذرخواهی میکنم بابت مطلبی که ربطی به تاپیک نداشت!
سلام

بنظر من عقیل بهترین گزینه برای شهردار بوده هیچی کمتر از شهردار قبلی نداره
(۲۹ام آبان ۱۳۹۲، ۱۸:۱۸)آسمان link نوشته: بعد یک سوال از اعضای شورا این همه گزینه ی خوب وجود داشت چرا یک زن را به عنوان سرپرست انتخاب کردید؟مشکلات شهر روز به روز بیشتر میشود و یکی مثل چنگال خوش اینجا میگه ایشان توانایی شهردار شدن را هم دارند.
اگر برایتان مقدور است یک مثال درمورد مشکلات روز افزون شهر بزنید تا با واقعیتهایی از دید شما نیز آشنا شویم.
بحث تاپیک کاملا منحرف شده و قفل میگردد.

کاربران گرامی، برای بحث های متفرقه، میتوانند تاپیک جداگانه ای ( و در انجمن مربوطه ) ایجاد کنند و از بحث های غیرمرتبط در هر تاپیکی خودداری کنند.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان