رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[/table]
تعداد پست های ارسالی در جناح آنلاین از مرز 10 هزار پست گذشت
با پایان یافتن آبانماه 92 تعداد پست های سایت جناح آنلاین از مرز 10 هزار پست گذشت.

همچنین تعداد تاپیک های ایجاد شده بیش از 2100 تاپیک است.
مجموع کاربران 1631 کاربر.
میانگین بازدید از صفحات سایت در هر روز ( از ابتدا تا کنون ) 801 بازدید است.

آمار بازدید سایت توسط وبگذر 669000 بازدید و آمارگیر سایت بازدید صفحات سایت را 3,766,509 ( از شروع تاسیس سایت تا کنون ) ثبت کرده است. ( بسیاری از سایت ها از آمارگیر سایتشان و نه وبگذر یا امثال آن استفاده میکنند که برای مقایسه آمار باید از رقم 3 میلیون و هفتصد هزار برای جناح آنلاین استفاده کرد، چون بازدید صفحات و بازدیدکنندگان متفاوت است )

آمار ارسالی های سایت جناح آنلاین بر حسب انجمن ها :
[table]
انجمن? ? ? ? تاپیکها? ? پستها
اطلاعیه ها29117
انتقادات و پیشنهادات48461
اخبار شهر جناح493+72285+23
شهر جناح20+5140+38
مشکلات جناح43365
تریبون آزاد شهر و بخش جناح1251389
گپ خودمونی34159
یاد از قدیم32+10181+58
عکس165892
فیلم1020
موسیقی2035
شورا و شهرذار55442
آموزش و پرورش و مدارس46322
جوانان10128
مذهبی135312
تربیت بدنی12+4649+(فوتبال)348+71
گفتگو آزاد200562
خواندنی ها5301396
دنیای دیجیتال36+3069+163
 سپاس شده توسط yousef_sh ، abdollah_abi ، armena ، abdollah_ahmadi ، d.beckham ، ekhlas ، mohammad_p ، ترنم
مسابقه ساده ای هم برای این عکس در نظر گرفته شده، به این ترتیب که :
شما در عکس زیر باید یک رمزی هست که باید پیدا کنید و جواب درست رو همین جا ( و نه به صورت پیغام خصوصی ) بنویسید. ( اینکه منظور از رمز چیه و... به عهده خودتون )

جایزه : اولین کسی که جواب درست رو امروز ارسال کنه، کارت شارژ 10,000 تومانی جایزه خواهد گرفت
و اگر جواب داده نشد از فردا تا جمعه هفته آینده به اولین نفر کارت شارژ 5,000 تومانی.

هدف سرگرمیه و برای همین سوال سادست و همچنین جایزه هم به این خاطر کارت شارژ هست که ارسالش راحتتره.

توجه : این مسابقه همزمان در صفحه فیس بوک جناح آنلاین هم قرار دارد، پس طبق ساعت و دقیقه ارسال جواب چه در این تاپیک چه در صفحه فیس بوک جناح آنلاین، اولین نفر مشخص خواهد شد.

عکس :
[عکس: janahonline-over10000messages-competition.jpg]
 سپاس شده توسط yousef_sh
حدس من: ده هزار با داده های دو دویی(صفر و یک) هم سمت چپ نوشته
ک البته این شبیه رمز نیسSmile
حدسه دیگهSmileچیز دیگه ای توش پیدا نکردم
100*100
معنی دقیق نوشته فارسی و انگلیسی یکی نیست

ولی فکر نکنم این یه رمز باشه
هیچ کدام جواب دقیق و درستی نیست.
شاید منظور اینه که 0 و 1 که به? داده ها مرتبط است تعداد ارسالی های جناح آنلاین هم از همین 0 و 1 تشکیل شده است. یعنی جناح آنلاین دقیقا در مسیر صحیح گام برمیدارد.
"انسان" نه اینم نیست.

بعضی از دوستان اشاراتی دوری داشتند ولی جواب صحیح نبود.
منم حدسمو بگم؛
اینکه اول داده های دودویی که درمبنای ۲بودن رو درمبنای ۱۰بردم،اما نتونستم از عددای بدست اومده استفاده کنم...بعدش از مباحث برنامه ریزی استفاده کردم، و گفتم شما درکل ۳۹ بایت نوشتین،که هربایت اعداد صفر تا ۲۵۵‏(‏جدیدا تا ۲۵۶)رو نشون میده، اومدم ۳۹رو در۲۵۶ ضرب کردم،شد۹۹۸۴ که به ۱۰۰۰۰نزدیک بود...
البته فکرکنم اصلا ربط نداشت!!ولی به قول اخلاص‏"حدسه دیگه‏!‏‏"‏
(۲۶ام آبان ۱۳۹۲، ۱۸:۰۸)ترنم link نوشته: منم حدسمو بگم؛
اینکه اول داده های دودویی که درمبنای ۲بودن رو درمبنای ۱۰بردم،اما نتونستم از عددای بدست اومده استفاده کنم...بعدش از مباحث برنامه ریزی استفاده کردم، و گفتم شما درکل ۳۹ بایت نوشتین،که هربایت اعداد صفر تا ۲۵۵‏(‏جدیدا تا ۲۵۶)رو نشون میده، اومدم ۳۹رو در۲۵۶ ضرب کردم،شد۹۹۸۴ که به ۱۰۰۰۰نزدیک بود...
البته فکرکنم اصلا ربط نداشت!!ولی به قول اخلاص‏"حدسه دیگه‏!‏‏"‏
من این کارو روز اول انجام دادم ولی به نتیجه ای نرسیدم.شاید هم رمز اصلا ربطی به اون اعداد نداشته باشه و اون اعداد فقط واسه رد گم کنی باشه Wink
ولی من که دیگه قید جواب و شارژ رو زدم.هر چی فکر کردم به نتیجه ای نرسیدم.
من یه پیشنهاد دارم این که اگه مثلا تا پس فردا کسی جواب نداد یه راهنمایی بشه ولی به جاش به جای یه شاررژ 5هزار تومانی دو تا شارژ 2 هزار تومانی جایزه داده بشه.(
هدف سرگرمیه نه شارژ)
« قدیمی‌تر | جدید تر »

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان