رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعداد پست های ارسالی در جناح آنلاین از مرز 10 هزار پست گذشت
منم فعلا ب چبزی نرسیدم : ) این مبنای دو خووب مارو مشغول کرده هااا ، ولی وحید هم گفته سوال آسونه و حدس میزنم داریم سخت فکر میکنیم واسه پیدا کردن جواب? :o
اییین همههه عدد تبدیل کردیم ولی ب رابطه ای نرسیدیم? Sad یه رابطه هایی بینشون پیدا کردما ولی ب جایی نرسیدم فعلا...
حالا یه چند روز دیگه وقت باشه بد نیستا ، تا آخر هفته مثلا
"کریستو" تو پست اول هم گفته شده تا جمعه هفته آینده که میشه آخر این هفته فرصت هست.

از اونجایی که میبینم واقعا حدس ها به پشتوانه فکر هستن، فکر میکنم تا یکی دو روز دیگه خودتون به جواب برسید. اگه دیدم نه، خب یه راهنمایی کوچیک میکنم و مطمئن جواب درست رو خواهید گفت ( جایزه همونی که بود ).

از طرفی به نظر ایده جالبیه برای مناسبت های مختلف این مسابقات رو داشته باشیم.
 سپاس شده توسط d.beckham
خوشم میاد دوستان همه متفکر و عالم و دانشمند!
دمتان سشوار باد واقعا...
من ترجیح میدم فکر نکنم میترسم هنگ کنم? Smile
مباحث برنامه ریزی؟!!‏
ببخشید،منظور برنامه نویسی بود... :-‏)‏
الان یه جرقه ی دیگه ای خورد توی ذهنم و یه حدس دیگه!‏
هرکدوم از این عددا میشن یه بیت و ۸تا از این بیت ها میشه یک بایت...که یه جورایی مشخصه که هشتا هشتا کنار هم هستن...
حالا حدس من اینه که ما توی این تصویر ۳۹بایت داریم و طبق چیزی که من از مباحث برنامه نویسی فهمیدم،یک بایت،نشون دهنده ی یک حرف هستش و این میون فاصله ی بین کلمات هم هرکدوم یک بایت به حساب میان...جمله ای که پایین تصویر با انگلیسی نوشته هم با تموم جزئیاتش میشه۳۹ بایت... حدسم شد اینکه? این داده های دودویی ،همون جمله ی انگلیسی پایین تصویر هستن،ولی با زبان دودویی!!‏:-‏)‏
 سپاس شده توسط vahid ، ekhlas ، d.beckham ، yousef_sh ، armena ، mohammad_p
(۲۷ام آبان ۱۳۹۲، ۱۴:۰۴)ترنم link نوشته: مباحث برنامه ریزی؟!!‏
ببخشید،منظور برنامه نویسی بود... :-‏)‏
الان یه جرقه ی دیگه ای خورد توی ذهنم و یه حدس دیگه!‏
هرکدوم از این عددا میشن یه بیت و ۸تا از این بیت ها میشه یک بایت...که یه جورایی مشخصه که هشتا هشتا کنار هم هستن...
حالا حدس من اینه که ما توی این تصویر ۳۹بایت داریم و طبق چیزی که من از مباحث برنامه نویسی فهمیدم،یک بایت،نشون دهنده ی یک حرف هستش و این میون فاصله ی بین کلمات هم هرکدوم یک بایت به حساب میان...جمله ای که پایین تصویر با انگلیسی نوشته هم با تموم جزئیاتش میشه۳۹ بایت... حدسم شد اینکه? این داده های دودویی ،همون جمله ی انگلیسی پایین تصویر هستن،ولی با زبان دودویی!!‏:-‏)‏
حدستون کاملا درسته.
همون اعدادی که نوشته شده اگر از بالا به پایین پیمایش کنیم میشه : Now, over 10000 messages on JanahOnline
حالا شاید فاصله و کاماها رو دقیقا ننوشته باشم. رمزش همین بود که اون اعداد داره همون جمله انگلیسی رو بیان میکنه.

گفتم که یکی دو روز صبر کنیم، مطمئنا خودتون کشف خواهید کرد. البته یه کار گروهی بود ولی جایزه به جواب کاملا درست خواهد رسید.

جایزه براتون پیغام خصوصی خواهد شد.
 سپاس شده توسط armena
اگه امکانش هست،به جای کارت شارژ،5تا شکلک به سایت اضافه کنین...میتونین نظر بقیه ی کاربرا رو بپرسین که جای چه شکلکی توی سایت خالیه...این انتخاب و نظر خودمه و معتقدم این مسابقه باعث شد اطلاعاتم راجب برنامه نویسی و... بالا بره،جایزش هم از همون نوع باشه،جالبتره،حداقل واسه خودم....
منم ب همه نوع رابطه ای بین تعداد ارقام اعداد و یا بین اعداد بعد از تبدیل کردنشون ب مبنای 10 رسیدم? Smile ولی فکر نمیکردم این اعداد جمله باشن یعنی بیشتر دنبال یه رابطه عددی بین اعداد بودم نه جمله.
فقط وحید اگه وقت کردی میتونی ی توضیحی بدی ک چجوری با زبان دودویی میشه حرفهارو مشخص کرد ؟؟? :017: یا فقط ب واسطه تعدادشون جواب درسته ؟!!
چون این رابطه هم واسه همه حروف برقرار نیست ک مثلا اگه تو جمله انگلیسیه 5 تا حرف N داریم 5 تا هم عدد یکسان بین اعداد بالا داشته باشیم البته این رابطه رو الان بررسی کردم.
نقل قول:اگه امکانش هست،به جای کارت شارژ،5تا شکلک به سایت اضافه کنین...میتونین نظر بقیه ی کاربرا رو بپرسین که جای چه شکلکی توی سایت خالیه...این انتخاب و نظر خودمه و معتقدم این مسابقه باعث شد اطلاعاتم راجب برنامه نویسی و... بالا بره،جایزش هم از همون نوع باشه،جالبتره،حداقل واسه خودم....
مدیر باید مدیر باشد.مدیری ک مدیر نباشد مدیر نیست? Smile انشاالله بزودی اگه خدا راضی باشه قراره شکلک جدید بزارن،قالب سایت عوض شهه، امکانات پروفایل بیشتر شه : )
از اینا بگذریم اینا هنوز مدال منو بهم ندادن حالا بیان شکلک جدید بذارن ؟ این حقه عایاا ؟ نه واقعا عایااا ؟? Smile
من یکی عمرا اگه زیر بار برم Smile (? شوخی میکنما : )? )

وحید کی وقت میشه تغییرات سایت رو شروع کنین ؟؟
مگه هنوز مدالاتونوندادن؟ اصلا قضیه ی این مدالا چیه؟از وقتی یادم میاد شما مدالاتونو میخواین که؟! باید هم به شما و هم به قول شما به مدیر،تبریک گفت واقعا! از شما اصرار و از ایشون انکار! :-)
حالا با این وضع پس باید بیخیال شکلکا بشم؟ ! فکرکنم از این به بعد منم باید بگم که من شکلکامو میخواما! البته الان نشد،ان شاالله بعد 120سال دیگه،چه فرق میکنه خوب؟! :-)
حالا مدیر بیان،ببینیم چی میگن؟!
ان شاالله شما به مدالاتون میرسین و من هم به شکلکام...
شماره کارت برای شما ارسال شد.

در مورد اون مدال، چیزی نبود که ما تعیین کنیم. یه پیشنهاد بود، که خب انجام نشد. تازه فکر کنم مسابقش هم از طرف یکی دیگه انجام شد.
به همین سادگی!
نقل قول:چون این رابطه هم واسه همه حروف برقرار نیست ک مثلا اگه تو جمله انگلیسیه 5 تا حرف N داریم 5 تا هم عدد یکسان بین اعداد بالا داشته باشیم البته این رابطه رو الان بررسی کردم.
هر کدوم نماینده یه حرف هست. دلیل اینکه تعدادی که میگید درست در نیومده، اینه که حرف N و حرف n متفاوتند. ( یعنی برای کوچک و بزرگ بودنش کدهای مختلفی دارند )
 سپاس شده توسط ترنم
نقل قول:مگه هنوز مدالاتونوندادن؟ اصلا قضیه ی این مدالا چیه؟از وقتی یادم میاد شما مدالاتونو میخواین که؟! باید هم به شما و هم به قول شما به مدیر،تبریک گفت واقعا! از شما اصرار و از ایشون انکار! :-)
حالا با این وضع پس باید بیخیال شکلکا بشم؟ ! فکرکنم از این به بعد منم باید بگم که من شکلکامو میخواما! البته الان نشد،ان شاالله بعد 120سال دیگه،چه فرق میکنه خوب؟! :-)
مدال فقط در حد اینکه کنار اطلاعاتم ( همین کنار : )? ) یه مدال بزارن وهمین طور واسه هر کاربر دیگه ای ک امتیاز یا درجه خاصی داره. کلا بحث کامل تر شدن سایته ک امکانات و جزئیاتش بیشتر بشه : )
منم یه شکلک لبخند ملیح تر نیاز دارم : ) این Smile خیلی زیاده ،بیشتر خنده اس تا لبخند ولی خیلی شکلک باحالیه : )
نقل قول:... ( یعنی برای کوچک و بزرگ بودنش کدهای مختلفی دارند )...
عجب :o . کلا هر حروف کد مخصوصی داره یا فقط همینطوری تنظیم کردی واسه معما ؟ ( منم هی سوال میپرسما : )? )
حالا کی میشه واسه تغییرات سایت اقدام کنین ؟؟ ( این سوال اینجا جاش نیست ولی چون بحثش شد پرسیدم )
 سپاس شده توسط ترنم ، vahid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان