رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار باارزش جمعی از جوانان با شورای شهر جناح پیرامون وضعیت شهر و منطقه + تصاویر
تمامی حرف ها را دوستان به شیوه ای بهتر گفتند فقط بیتی از شاملو رو به عزیزان مجهول الهویه تقدیم می کنم:
من نمیگویم سمندر یا پروانه باش
چون بفكر سوختن افتاده ای مردانه باش
 سپاس شده توسط vahid ، farshid.ahmadi
باسلام خدمت عزیزمان
رضایی چون نمیخواست کارکنه کارشناس آورد که بگه من تهعدم تمام شده وجدا سیمای مرکزخلیج فارس هم آورد که از رادیو تلویزیون پخش بشه قراربراین بوده که طی چهار سال جاده تمام بشه من اون موقع رضایی را از نزدیک میدیم وازچندوچون قضیه خبرداشتم یک میلیارد سال80 پول زیادی بود من باگوش خودم از رضایی شنیدم که ميگفت این جاده باید تموم کنم اگر به قیمت فروختن زندگیم بشه و می گفت چون از آرزوهای پدرمه میگفتن میخوام اول جاده یه چیزی مثل اول ورودی بستک ازطرف خودمون که وارد میشم بزنم وعکس پدرم روش قرار بدم کسانی باهاش دوستن برن ازش بپرسن من رضایی از نزدیک میشناسم از نزدیک باهاش کارکردم بخداقسم نمیشه رو حرفاش حساب کرد چون رضایی همیشه دوست داره که [.....] شما نگاه کنین آقای رضایی چندهکتارزمین ازدولت گرفته وبعدازچندسال فروخته آبش کرده نه توی جناح توشهرستان بستک وبندرلنگه خیلی ازمردم چیزی نمیگن [......] من وخیلی ها اونو واگذارکردیم به خدا
----------------------------------
کنترل سایت: بخشی از? متن به دلیل عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد
shahrvand تعارف نکن.اگه تهمت دیگه ای هم بلدی بزن.رضایی باید شما را به خدا واگذار کنه که اینجوری بهش تهمت میزنید!مدنی و طرفداراش چند سال هست روی تخریب رضایی زوم کرده اند.رضایی همه تان را به خدا واگذار کرده.
دوستان من دوتا نکته است که گفتم شاید گفتنش بد نباشه. اول اینکه تو این شرایط چه ما جلسه رو خصوصی بدونیم چه عمومی بازگویی شرح جلسه الزامی و کلیدی به نظر میاد.این کار ما شبیه اینه که تشنه رو ببریم سر چشمه آب بهش ندیم و برش گردونیم. اگه خصوصیه خب پس چرا حس کنجکاوی بینندگان رو با گذاشتن عکسا و خلاصه مظلب بر انگیختیم و اگه هم نیست که باید به بینندگانمون احترام بزاریم و مفصلا قضیه رو بنویسیم تا خیلی از این سو تفاهمات بر طرف بشه. اغا وحید که میگن فایل صوتیش هست تازه اغای شجاعی هم کلی نت برداری می کرد پس دیگه حله دیگ
نکته دوم هم درباره گذشته است که اغا وحید پیشنهاد دادن یه جلسه دیگه ترتیب بدیم. من فکر می کنم تو بحثهای اونشب گذشته تقریبا برای همه معلوم شد پس چرا بیاییم با گزاشتن یه جلسه دیگه اعضای شورا ذو در مقابل قرار بدیم.اگه یه گزارش منصفانه از جلسه اونشب بزاریم کلی از مشکلات حل میشه.کما اینکه بنده فکر میکنم گذشته بسیاااااار مهم و تاثیر گذار در تصمیمات امروز ما در قبال راه خور هستش.به هر حال قول و وعده هایی که امروز داده میشه خیلی خیلی مشابه وعده های محقق نشده سال80 هست. پس با دونستن گذشته از پیمودن یه راه 12ساله به هیچ جا نرسیده دیگه جلوگیری میکنیم? ? ? ? مرسی
من برام جای سوال است که چهارتا جوان کم سن و سال سرخود جلسه میگذارند و به کسی خبر نمیدند.و اینجا بحثش را هم میکنند.آقایان عزیزی که هنوز نصف سن امثال من را ندارید به نظرم شما اینقدر مهم نیستید که فکر خودمان را برای
بحث های شما مشغول کنیم.آقایان پوریوسف,جباری,آبی,پگاه,احمدی و ... میتوانید بگویید چند سال سن دارید؟فکر نمیکنید هنوز کوچکتر از آنید که بیایید در مورد مسائل شهر دخالت کنید؟این بی ادبی نسبت به بزرگترهای شهر نیست؟
بعد هم هر که میپرسد چه شده هیچ کدام جوابگو نیستید و دقیق نمینویسید در این جلستان چه حرف هایی رد و بدل شده.این همه تحصیل کرده و فرهنگی در شهر وجود دارد.حداقل به آن ها اطلاع می دادید.
my janah of sale شاید به نظر شما کافی بود چون حرفها برایتان جدید بود اما به نظر من جلسه جداگانه ای لازم است برای بررسی گذشته چون بعد از شنیدن حرفها سوالات بیشتری برایتان پیش خواهد آمد. در جلسه اونشب من حرف جدیدی نشنیدم، شاید برای برخی جدید بود ولی سوالات زیادی پس از گذشت زمان به ذهنتان خواهد آمد که نیاز هست دوباره پرسیده شود.

نقل قول:فکر نمیکنید هنوز کوچکتر از آنید که بیایید در مورد مسائل شهر دخالت کنید؟
شما تا الان کجا بودید؟ حالا که جلسه ای برگزار شده ادعای ارث و میراث میکنید؟
علاوه بر آن بحث و شور و مشورت کردن با دخالت صدها کیلومتر اختلاف دارد. شاید یکی از هدف ها این بود که این فرهنگسازی انجام شود و با قرار گرفتن این خبر تلنگری باشد که کمتر بی تفاوت باشیم.

توضیحی هم بدهم در مورد اینکه برخی ما را متهم به این میکنند که چرا حس کنجکاوی ایجاد کردیم. اولا یکی از دوستان این خبر رو خیلی ساده و تر و تمیز با عکس گذاشتند که بگوییم جلسه ای برگزار شده ( مثل خیلی از جلسات که فقط از برگزاری ان خبر داده میشود و دو سه کلمه از سخنرانان ). ولی یکی از نظر دهندگان آمد و ادعا کرد که فلان شده و بهمان شده. خب بعضی چیزها غیرقابل پیش بینی است و ناگزیریم که بپذیریم. ما از خود ایشون که شروع کردند هم خواستیم که اگر برایشان مقدور هست حالا که بحثش را پیش کشیدند خودشان زحمت گزارش کامل ( در صورتی که بخواهند ) را متقبل شوند. ما نمیتوانیم جور دیگران رو بکشیم. اینکه من جواب میدهم هم برای این است که بی اعتنایی به سوالها نباشد. همین!

موفق باشید.
 سپاس شده توسط d.beckham
مرد تک تک این جوانان که اسمشون بردی از قشر تحصیل کرده هستند و همین جوانان هستند که در آینده مسءولیت های شهرمان را بر عهده خواهند گرفت.لطفا با حرف هایتان باعث ایجاد دلسردی نشوید.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
[.....] نشستین دور و بر هم عرضه بازتاب یه حقیقت رو ندارین.[.....] .اون شخصی که عکس گذاشته و مطلب نوشته و رفته تو تیتر چرا عرضه نداره اسمشو بنویسه مگه فایل صوتی در اختیار ایشون یا شخص شما نیست ؟چرا یاداشت برداری کردین ؟چرا فایل صوتی گرفتین؟خب پس رو کنین دیگه چرا قایمش کردین اونی که این کارا رو کرده وظیفشه که اطلاع رسانی هم بکنه کل جلسه رو .در ضمن دیواری که از اول راست نرفته رو باید از اول بازسازیش کرد نه از نصفه آقا وحید!!!آبروی خودتونو با این مطلب بردید [........] شما [......] تفرقه اندازید که اصلا به دنبال حقیقت نیستید فقط میخواهید خود نمایی کنید که مثلا آینده شهر براتون مهمه ولی نمیدونید از کجا شروع کنید .یا سایتتون رو تخته کنید یا واقعیتها رو بیان کنید مخصوضصا اونی که مطلب گذاشته و وحید که فقط بلده توجیه کنه .خوب هم میدونید که تو اون جلسه رضایی بدجور کم اورد وشکست رو پذیرفت .
-------------------------------
کنترل سایت: بخشی از متن به دلیل به کار بردن لحن نامناسب و عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد
"محسوس" حد و حدود خودت رو حفظ کن. کی به شما اجازه داده وظیفه برای دیگران تعیین کنید؟ که میگید : "اونی که این کارا رو کرده وظیفشه که اطلاع رسانی هم بکنه کل جلسه رو ."

اتفاقا متشکریم از کسی که خبر رو نوشته و تا همینجاش هم لطف کرده و وظیفش هم نبوده. هیچ کسی هم تعیین نکرده و نمیکنه که وظیفش اینه که بیاد 10 الی 15 صفحه تایپ کنه. اسم واقعی نداشتن نویسنده هم اگر دقت کنید خیلی از خبرهای چند ماه اخیر به این صورت در سایت قرار میگیرد و روال جدیدی نیست که به عنوان دلیل می آورید.

محسوس خان فکرت خرابه، خراب. که نوشتی :
نقل قول:خوب هم میدونید که تو اون جلسه رضایی بدجور کم اورد وشکست رو پذیرفت .
رضایی به گفته شما اگر کم آورده باشه هم ربطی به من نداره که برای تهمت هاتون چنین دلایل مضحکی میارید. من خیلی هم خوشحال میشم و مطمئنم حتی آقای رضایی و مدنی و دکتر درخشنده هم خوشحال میشوند که حرفهاشون رسانه ای بشه و تعداد بیشتری از دیدگاههاشون مطلع بشوند. ولی انتظارشون برای ما وظیفه نیست. از لحاظ افراد حاضر در جلسه هم نگاه کنید اکثر حاضرین جلسه شاید از منتقدین رضایی باشند تا از طرفدارانش ( چرا هیچ کدوم هیچی نمینویسن؟ بقیه هم به همون دلیلی که ما حوصله نداریم بنویسیم نمینویسند و البته وظیفمون هم نیست. ). حتی بقیه کامنتی هم نمیدن، ولی من اومدم و وقتم رو صرف جواب دادن به سوالات شما کردم. اینم جواب خوبی.
شما خودتون هم یکی از حضار بودین پس میتونید بنویسید. صدا رو هم یا خودتون دارید یا میتونید گیر بیارید، نباید کار سختی باشه. من ندارم ولی گیر آوردنش برام سخت نیست، حتما یکی از بین این همه داره.

نقل قول:آبروی خودتونو با این مطلب بردید ترسئ های عقده ای شما یه مشت تفرقه اندازید که اصلا به دنبال حقیقت نیستید فقط میخواهید خود نمایی کنید
ماشالله تو یه بیت، توهین کردنت هم خوبه! با این ادبیاتت اگر اسم واقعیت مشخص بود، معلوم نبود چه آبرویی برای شما میماند و تفرقه انداز و... که بود.

ضمنا عقده و ترس که مخاطبین بهتر تشخیص میدهند. من که با اسم خودم و هویت واقعیم جواب میدم، شما چی؟
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، d.beckham

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان