رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از رویه سایت در عدم نوشتن گزارش جلسه جوانان و شورا
اگه میخواین بد وبیرا نشنوین واقعیتها رو به مردم بگین زمانی که رضایی تو شبنامه هاش هر چی از دهنش در اومد به ما گفت عند احترام بود الان که خلافش ثابت شده ما حق اعتراض نداریم خیلی از اون حرفهایی که تو شبنامش نوشته اونشب تو پارک ترافیک واضح و آشکار معلوم شد که که نا حق میسگفته ولی شما حتی حاضر نشدین با اینکه فایل صوتیش رو در اختیار داشتین یه جمله بنویسین? زورم اومد که نماینده منتخب چهارده سال مکردم را خیر و عموم مردم را به باد مسخره گرفت یک بار هم توبیخش نکردید الان که راحت میاد تو چش من نگاه میکنه و میگه من تعهدم رو عوض کردم با کمال پررویی حتی دربارش یه جمله هم ننوشتید وقتی بهرام فولاد چنگ در یک صفحه اعتراض کرد به فروش زمینهای شهرک شما جوابیه رضایی را در چهارده صفحه در تیتر قرار دادید چون به مذاقتان خوش آمده بود ولی داستان ان شب در پارک ترافیک خلاصه تاییدی بود بر اظهارات ان زمان بهرام فولاد چنگ و? و خیلی از حقایق روشن میشد اگر این شهامت را داشتید که واقعیتها را بنویسید بله من چرا بی ادب نباشم وقتی نتوانم ادعا کنم رضایی وقتی شخصی با ان ادعا با ان ادبیات (.....) مردم و نماینده و خیر شهرم را به باد مسخره و تهمت بگیرد.اما ککمان هم نگزد اما الان که خود به خلافهایش اقرار کرده هم شما روی آن سر پوش بگزارید آیا این انصاف است .آن هم وقتی با چشم وگوش خودم دیدم وشنیدم .همه شماها طرفدار گروهی خواستید از هر دو گروه ولی به خاطر محافظه کاریتان شهامت گفتن حقیقت را ندارید که مبادا شما را را به کسی بچسپانند و در ظاهر خود را بیطرف مینمایانید .به خودم میبالم که? از شما بریئم .در ضمن اون ارباب شما هنوز در جواب یک جوان 20 ساله هنوز مانده چطور ادعای مناظره با مدنی را میکرد تا اینطور کم بیاورد
-----------------------------------------
کنترل سایت:بخشی از متن به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد
پاسخ
اقا محسوس عزیز جهت یاد اوری شما نمیتوانید? کسی را الزام به کاری کنید . هی شما منم منم میکنید یکی نیست بگه شما که خودتون اون شب حضور داشتید چرا خودتان نمی نویسید ؟ چرا از دیگران انتظار داری که فایل صوتی چهار پنج ساعته رو بنویسن که خیلی سخته ولی خود شما نمی نویسید ؟ چرا شما همش سیاه نمایی می کنید که این شد اون شد و فقط برداشتتون رو می نویسید ولی آن چه که اتفاق افتاده رو اینجا نمی نویسید ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد جباری
آدمی زاده اگر بی ادب است، انسان نیست

فرق ما بین بنی آدم و حیوان ادب است

کردم از عقل سوالی که بگو ایمان چیست؟

عقل در گوش دلم گفت که ایمان، ادب است
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
کی میگه من ننوشتم چه اتفاقی افتاده یا نخوندی یا عقلت قد نمیده اعتراف رضایی را ده بار نوشتم شما چرا قبول نمیکنید مگه رضایی نگفت من تعهدم رو عوض کردم که حتی با دکتر بحثشون شد این شمایید که خیانتو نمیبینید? این شمایید که گوشاتون رو بستید تا نشنوید.مگه تو فروش زمینها بحث نشد ؟ مگه تو تخریب راه خور بحث نشد مگه رضایی نبود که مدنی را عامل اصلی راه خور مینامید مگه مدنی جوابش رو نداد مگه نگفت? پیگیری کردم مگه رضایی ادعا نداشت که پیگیری نشده مگه مدنی جواب نداد که کجاها رفته و چه گفته برای جلوگیری از تخریب مگه نگفت مشکل کار ما کجاست مگه نشنیدیدی که مشکل باز به گذشته بر میگشت مگه گذشته همین رضایی تعهد نداده بود که من جاده را اسفالت شده با تنها 80 در صد فروش شهرک مروارید درست میکنم این تعهد انسانی رو به شورا و مردم داده بود تا تا شورا زمین رو بهش واگذار کنن حتی طومار هم امضا کرده بود? اول اینکه رضایی گفته بود از طرف شورا با من همکاری نشده در صورتی که بزرگترین همکاری بخشیدن زمینهای شهرک بود و دیگر شورا تعهدی نداشته حتی مدنی چند بار پیشنهادهایی هم داداه بود که رضایی گوش نکرده بود? اما حالا راست راست تو چشامون نگاه میکنه میگه تعهدم عوض کردم مگه زمین رو به چه قیمتی از مردم گرفتی و مردم به چه قیمتی زمین رو بهت سپردن ؟حتی اون زمینها رو هم نتونستی مدیریت کنی و (.....) چطور روت میشه حرف ایثار بزنی
-----------------------------------------
کنترل سایت:بخشی از متن به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد
پاسخ
در ضمن فایل صوتی رو بزارید چرا معطلید ؟ در جواب صادق باید بگم پس رضایی از اون شبنامه هاش معلوم بود انسان نیست چون ما هم هر اعتراضی میکنیم در جواب ادعاهای پوچ اون شبنامه هاست
پاسخ
آقای محسوس شما خودتان حرف هایتان با هم جور در نمی اد چه انتظاری داری ؟ یه جایی میگین که چرا ننوشتین گزارش از جای دیگه میگین من نوشتم خوب اگه نوشتید چرا بقیه کاربرا یا مدیران بنویسند و اگر ننوشتید پس چرا میگویید من نوشتم؟
باز که شما برداشتتون نوشتید شما یا نمیدانید یا ان قدر گرم هستید که همه چیز رو به فال بد در نظر گرفته اید . دوست عزیز چند بار هم خودم گفتم و هم دوستان ک برداشت خود از جلسه ننوبسید اگر گزارش میخواهید بنویسید باید عینا گفته شده ها را بنویسید تا نوشته شما شود گزارش
بحث کردن? شما عین بحث کردن استقلالی و پرسپولیسی ها شده که هی? داد میزند استقلال استقلال و یا? پرسپولیس پرسپولیس. حالا چه استقلال بهتر باشد یا پرسپولیس مهم نیست مهم ان رو کم کنی است . در ضمن من نه پرسپولیسیم و نه استقلالی!
پاسخ
محسوس اشتباه نکنید من در دفاع از کسی نگفتم، بی ادبی از طرف هیچ کس پذیرفته نیست حتی در شبنامه. و حتی وقتی که به گفته شما در جواب دیگری و برای اعتراض باشد.

با رعایت ادب صحبتها بسیار قابل قبولتر خواهد بود.
پاسخ
حالا شما جواب بده رضایی مگه نگفت من تعهدم را عوض کردم مشکل اینه که شما نمیخواهید قبول کنید و هی بحث رو کشش میدین این جمله رو همه شنیدن از جمله دکتر درخشنده ودربارش هم خیلی بحث شد که بحث راه خور کشیده شد و ادامه پیدا کرد که خیلی از مقصر ها معلوم شدن اون مقصر هایی که شما دوست ندارین قبول کنین ووحتی رضایی گفت اشتباه کردم بیایید اعدامم کنید? که? مدنی گفت الان فرضا محکوم هم که بشید و به دست قانون هم که بدیم چیزی گیر ما نمیاد
پاسخ
داشتم تو تایپیک قبلی مینوشتم که پس از ارسال پیغام قفل تایپیک اومد!!!!
ناچارا اینجا مینویسم و پیشنهاد میدم به جای سرپوش گذاشتن فکر دیگه ای بشه :oldman:
ما که تو اون جلسه نبودیم ولی وقتی پست های قبلی رو دنبال میکردم چیزی که مشهود هست شانه خالی کردن و سرپوش گذاشتن بر اتفاقات اون جلسه هست از طرف دوستان جناح آنلاینی ،حالا با دلایلی که زیاد هم قانع کننده نبود و بیشتر سعی شد توجیه کنند این موضوع را تا بخوان اطلاع رسانی کنند با دلایلی همچون بی ارزش بودن مساله های مطرح شده و حوصله نداشتن برای تایپ و بحث اینکه ما برداشتمان یک چیز دیگه بوده خلاصه شانه خالی کردید و حتما صلاح و مصلحت در این بوده!!
البته باید قدر این سایت و سایتهای مشابه را دانست که به هر حال جاییی برای اطلاع رسانی هستند اما باید با واقعیت ها نیز کنار آمد،حالا هر چه قدر هم گردانندگان سایت بخوان خود را بی طرف و روشنفکر جلوه دهند واقعیت یک چیز دیگست و کسی نیز نباید انتظار بیش از این را داشته باشد.
پاسخ
اگه قراربود تاپیک جدیدی باز بشه چرا اولی رو بلوک کردین این هم خودش یه طرفنده برا اینکه کمتر مخاطب داشته باشه و کمتر مطلع بشن کماکان منتظر جوابم یه سوال پرسیدم (کسی که خوابه رو میشه بیدارش کرد اما شما فرشید جان و دوستان جناح ان لاینی خیلی تابلو خودتو نو به خواب زدینامیدوارم روزی فرا رسد که اونایی که خودشونو مثلا فرهنگی یا دانشجو میخونن و پز دو کلاس درسشونو میدن شهامت نوشتن دو تا کلام حقیقت رو هم داشته باشن .از این بگو مگو ها اموختم که که اونایی که بیشتر سنگ جناح جناح را بسینه میزنن خودشون عامل اصلی این فتنه ها هستن چون واقعیتها را پنهان و جوابیه های? آقای رضایی و همفکرانش را در کرنا قرار میدهند تا واقعیتها را از مردم پنهان نمایند از جمله جوابیه خورشیدی به فولاد چنگ که به تیتر رفت و من هنوز اون جوابیه خورشیدی را توطئه ای بر علیه فولاد چنگ میدانم و جوابیه رضایی در صفحات زیادی که جوابش را الان در پارک ترافیک شنیدیم? ولی متاسفانه بعضیا چون نخواستند اربابشون رسوا بشه از انتشار اخبار اون روز به هر دلیلی امتناع ورزیدند ولی خداوند به همه این اخبار آگاه است و روزی فرا خواهد رسید که پرده از همه این خیانت ها بردارد.والسلام این اخرین اعتراض من به این بی عدالتیست .لطفا این را هم بلوک کنید شاید کسی از این خیانت بویی ببرد .
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان