رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از بازگو نکردن جلسه پارک ترافیک
این سایت دوست نداره مردم واقعیت را بفهمند و فقط فقط برا خودشون دارن تبلیغ میکنن برای گفته هام دلیل دارم .چرا اتفاقات پارک ترافیک برا مردم بازگو نشد؟؟؟؟چرا تمامی مراسمات را میشه تو سایت نوشت و خلاصه نویسیس کرد الا اتفاقات پارک ترافیک واونچه گفته شد ؟؟؟آیا برای شما سوال نیست ؟؟؟؟من هنوز برام مهمه که خائن و خادم معرفی بشه .بله یه شخص از زندگی خودش میزنه توسط رضایی خائن معرفی میشه مردم شهر عوام میشن خیر شهر گدا پرور میشه .چرا اونشب که رضایی اعتراف کرد که خیانت کرده جبلو? بیست نفر ادم نمیان بنویسن چرا اونجا که در بحث مقابل مدنی کم اورد و گفت اشتباه کردم رو نمیان بنویسن مگه همین رضایی نبود که داد وبیداد میکرد برا مناظره این هم یه مناظره نا خواسته بود چرا کم آورد ؟؟؟؟چرا دوستان جناح انلاینی اصلا به این موضوع نپرداختن ؟؟؟بله? من و خیلی ها مثل من جناح و کسانی که از جان و زندگی و جوانیشون گذشتن را دوست داریم و به این زودی خیانت و بی احترامی این رضایی را فراموش نمیکنیم و خواهان اینیم که اگه رضایی عرضه عذر خواهی ندارد حداقل اونایی که ادعا روشنفکری دارن این مسائل مهم را نادیده نگیرن و وواقعیتها را به مردم بگن هر چند خائن ارباب خودشان باشد.
ما از رضایی به خاطر روشنگریها تشکر میکنیم / اونایی دوست داشتن مردم جناح رعیتشان باشن و خودشون اربابی کنند رای مردم با پول و زور بخرن رسوا کرد/ دروغای مزدور پول بگیری مث محسوس که از قامش کساییهکه ترس اربابشون از سه دقیقه صحبت رضایی جلوی پانصدنفر با سه متر اراجیف خواست توجیه کنن دلیل جاگرفتن حس ازادی خواهی مردم / ما خیانت اوناییک سالیان سال وقت خودصرف خرابکاری کردن نمیبخشیم.اونای که با همدستیشون صدهاهکتارزمین صحراهای جناح به نام چندنفرزدند/زنده باد روشنگری/زنده باد ازادی
همون روشنگری منظورتونه که خود رضایی اعتراف کرده به خیانتش ؟بابا اینو که دیگه من با گوش خودم شنیدم.قضیه راه خور رو در حضور مدنی و رضایی داشتم گوش میدادم چرا اونجا رضایی با این همه ادعاش جلو مدنی کم اورد و گفت اشتباه کردم? چرا گفت من به مردم تعهد اتمام راه خور را دادم تا زمینها را از چنگشان در بیاورم? و بعد تو فرمانداری لنگه تعهدش رو عوض میکنه این حرفا رو رضایی جلو جمع زد مثل اینکه خوابی کلید جان دوره شرشنی های رضایی تموم شده برو بگو ده میلیارد رو بیار تازه اونشب میگفت راه خور را میسازم بیست میلیارد هم پول نقد میارم جدا از هزینه راه? رو این مسئله هم با مدنی و حاضرین بحث کردن وجالبه انتهای جلسه از بیست ملیارد اومده بود رو پنج ملیارد یعنی همش یه ساعت طول نکشید که رضایی 15 ملیارد رو جا زد ههههههههحالا فهمیدی چرا جریان پارک ترافیکو عرضه ندارن تو سایت بزارن چون اربابتون گند زد بد جورم گند زد
دوره ای بود و بگذشت به خیرگذشت عده ای خواستن مردم را رعیت کنند به ارزوی چندینساله برسند اما خداراشکر یکی بود روشنگری کندواهدافشان بگوید/اینها هدفشانن اینه کارهای رضایی اشتباه جلوه دهندتااینطوری کنارش زنن ولی دراشتباهند/دوره ای میگفتن رضایی زمینها برده کارنکرده/حالافهمیدن سه برابرقراردادکار کرده میگن قراردادتغییرداده یکی نیست بهشان بگویدکدام پیمانکارقرارداددرحضورکارفرما تغییر داده که دومیش باشد/اینم میفهمن چرتی میگویند گفته بعدیشان اینه/چرازمین فروختی راه درست نکردی جواب اینه شمااینقد زمین برات مهمه صدهاهکتارزمین جناح به نام چندنفرزدن چرااین برات مهم نیست
رضایی خودش اعتراف کرده که من اشتباه کردم تو دیگه شدی کاسه داغتر از آش .کی اومده زمین به نام سه نفر زده ؟؟؟؟اثبات کن دوما هر زمینی صاحبی داره شهر بی دروازه که نیست که رضایی بیاد زمین زراعی که تا سینه جو وگندم ایستاده رو غارت کنه
خیلیهادوست ندارن حقایق آشکارشود/کسیکه سالهاحکومت کرده و همفکراش بااین بهانه امدن که رضایی فلان و چنان کرده حالا که بهانه انهاروشده نمیخوان بفهمن رضایی سه برابرقراردادکارکرده تابااین روش همچنان حمایت برای خودشان داشته باشن/ولی بیشترمردم اگاهندومیدانن رضایی کارش درست انجام داده و هیچ فشاری چه رئیس شوراوچه نایبرئیس نمیتواندانراکمرنگ کند اگه کوتاهی بوده ازجانب اوناییه که قدرت به دست دارن و قول بودجه میدن و رای میگرنو عمل نمیکنن که کارخراب میکنن
دم سگ 1000 سال بزاری تو قالب هم راست نمیشه این مصداق هواداران رضاییه در حالی که اربابشون خودش به خیانتش اعتراف کرده هنوز هم هم نمیتونن حقیقتو درک کنن
دروغگویی بی ادبی نشرکذب عادت [...] /سالیانی خدمتگذار شهر کوبیدن ازاینراه برمردم حکمراندن چه شده وقتی تکلیف صدهاهکتار زمین به نام چندنفرخورده براشفته میشن/ازانطرف حرف نگفته کسیکه کارش سندافتخار خودومردمش میدانه اشتباه جلوه میدهه/مردم اگاهتر از انن به حرفهای بی ادب و دروغگو وتهمت زنی محسوس که معلوم نیست کیست گوش کنن / راحت میپرسن ازهرکی جلسه کذایی بوده/راحت میخونن بیانیه رضایی/بعضیا ازاینکه نشرکنن ترس داشتن شایدبفهمن رضایی چندبرابرقراردادکارکرده ودکترچطورسعی داشته کاررضایی اشتباه جلوه بده ولی رضایی زیر بارنمیرفته ومدنی دوکلمه نمیتونسته صحبت کنه چون خودش ازهمه چی خبرداشته وهیچ نمیگفته/مزدورپول بگیر محسوس از اب گل الود ماهی میگیره/فکرکرده مردم هالون
برو باجتو بگیر ما که با گوش خودمون شنیدیم و گفتیم حالا تو برو از اون جوجه های ترسوی [...] بپرس که عرضه ندارن یک مطلبو بزارن تو سایت معلومه کی کذابه روتون میشه حرف زمین و زمین خواری بزنید؟شما اگه راست میگید مدرک بیار که زمین چه کسی رو بنام کس دیگه زدن ؟؟/مگه زمینی مونده که کسی بیاد بنام بزنه همش [...] هاپولی هاپو کرد رفت شهرک و55 هکتاری و مدرسه و فضای سبز زمینهای [...] و فضای سبز شهرک مرواریدواما زمینهایی که یازده هکتار بود رو از چنگش در اوردن
/هرچه زمین صاف صحراها شبانه شخم زدن باهمکاری [...] به نام چندنفر.اونور ملک داخل شهر آدم زندگی میکنه ملی زدن/مزدور میگه شهرک و 55هکتاری همه اینا به نام کل مردم شهره چندبرابر صرف پروژه ها شده/نه مثل بعضیا دویست هکتار زمین به نام یک نفر/فکرکرده خودش فقطگوش داره بیست نفربجاگوش تربچه دارن/نذارازرسوایی جدیدبگم
 سپاس شده توسط محسوس

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان