رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین جلسه شورای دوره چهارم و شهردار با مردم برگزار شد + تصاویر
Wink چشمها نابیناست گوشها ناشنواست وهمه الزایمر دارند !!!!
مرسی صادق جان.تمام نکات را به خوبی گفتی.
رضایی میخواد با گرفتن اون زمین ها دوباره خودشو بالا بکشه.دادن زمین ها به رضایی دوباره خیانتی میشه به مردم.آقای رضایی هر وقت بخواد پیمانکاری چیزی بگیره به جای پول درخواست زمین میکنه.بعدش میگه به خاطر خدمت به مردم این کارو کردم!دو روز دیگه که اون زمین ها قیمتش رفت بالا نه تنها از جیب خودش خرج نکرده چیزی علاوه بر حق خودش هم گرفته.پلی اگه آسفالت بشه مطمئن باشید قیمت زمین های لب خیابون خیلی بالاتر میره.رضایی هم فکر میکنه مردم هیچی حالیشون نیست و دستشو گذاشته روی اون زمین ها.
رضایی که جز بی ادبی و توهین به شعور مردم چیزی ازش ندیدیم.رضایی که ظرفیت شنیدن حرف طرف مقابلشو نداره.و اونو متهم میکنه به دروغگویی.رضایی من در بین حرف هات فهمیدم این تویی که داری دروغ میگی.اول برو نحوه بحث کردنو یاد بگیر.یاد بگیر تو بحث ها صداتو بالا نبری و طرف مقابل حرفشو بزنه.یاد بگیر به شعور مردم توهین نکنی.یاد بگیر مردم را احمق فرض نکنی.وقتی یکی مثل تو حرف از خدمت به مردم جناح میزد در حالی که حق خیلی از مردم جناح را ضایع کرده و مثل این که دوباره میخواد این کارو تکرار کنه خیلی چندشم میشد و خداییش حس بدی بهم دست میداد.من قبلا میگفتم که شاید یک مناظره بین تو و مدنی در مورد راه خور بتونه واقعیت ها رو مشخص کنه.ولی اون شب فهمیدم سخت در اشتباه بودم.خیلی از واقعیت ها برای من مشخص شد.تو مناظره کردن بلد نیستی و سعی میکنی جلسه ها رو به آشوب بکشونی.اون شب من خیلی بیشتر تو رو شناختم.

از بي ادبي كسي به جائي نرسيد

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? درّيست ادب به هر گدائي نرسيد
 سپاس شده توسط andi garcia ، محسوس
شیخ عقیل صبر پیشه کرد و جوابش نداد عده ای از پاچه خوارای رضایی فکر کردن حتما خبریه حالا تازه جالب اینجاست که هر یه جلسه ای که رضایی درش شرکت میکنه خودش داره خودشو رسوا میکنه بزار دو سه روزی یه جلسه بزارن قول میدم? یه ماهه چیزی برا خودش نزاره و تمام گند کاریاش رو بشه
 سپاس شده توسط andi garcia
این شیخ عقیل شما همونیه که صداش درنمیومد؟! همونیه که اگه کسی دیگه به جاش بود آب شده بود میرفت زیر زمین؟ همونیه که وقتی پانصد میلیون بلوار با نظارت و رهبری ایشون بدون اصول مهندسی ساختن و الان بوی گندش بالا میاد و باید تخریب بشه میگه دلم میخواد؟؟واقعا به کجا رسیدیم که شخصی بیاد گند بزنه به خیابون و بگه دلم میخواد
مقصود تویی کعبه و بتخانه بهانه است

عزیزمن شما فکر میکنی که این بار اوله که رضایی درخواست احداث خیابان پلی داده؟ نه.این طور نیست.اون زمان که شورا نبوده پیشنهاد داد مفتی انجام میدم هنوز که از شورا جوابی بیاد!!!.شما که میگویید مناقصه بله ما هم میگیم مناقصه اما چه شرکت ابلهی پیدا میشه که خیابون با خرج یک میلیارد رو مفتی برای شهرداری بکشه و شهرداری یک قران هم پول از جیبش نده؟!!
اگه شورا میخواست مطمئن باشید راه حلی براش پیدا میکرد که این فرصت استثنایی از دست نره.مشکل اینجاست که نمیخوان کار انجام بشه که دیگه بوی گند کارشون بالا میاد که کاری رضایی عرض چهارسال انجام میده اینها چندساله پشتش موندن .اینجاست که قانون رو بهانه میکنن.
اگه اینطور نبود راحت میتونستن بگن که پیشنهاد شما خوبه اما شما نمیتونید انجام بدید چون عضو شورایید و یا بخش هایی از نامه رو قبول نداریم و شفاف نیست ودوباره نامه دیگری با راه حل دیگری تنظیم کنید.توجه داشته باشد که نامه ملاک نیست و نخواهد بود، اونچه ملاکه قرارداد یا تفاهم نامه ایست که باید منعقد می شود.

راه حل اینه یک شرکت دیگر(با تفاهم با رضایی که به عنوان خیر حاضر به دراختیارقراردادن نیرو و تجهیزاته) این درخواست را به شهرداری پیشنهاد دهدکه درصورتی که شرکت مذکور در مناقصه هم شرکت کند شکی نیست که برنده خواهد شد چون هیچ پولی قرار نیست از شهرداری بگیرد و هیچ شرکت دیوانه ای حاضر به این کار نیست .حالا آن شرکت منابع و نیروهایش را از کجا تامین میکند به خودش مربوط می شود و نه شهرداری

در جواب اینکه میگن رضایی در ازای زمین ها میخواهد اینکار را انجام دهد کجایش مفتی است جواب اینه که وقتی زمین تحت تملک شهرداری نباشد شهرداری چه پولی قرار است بپردازد؟ زمین هایی که مالکش شهرداری نیست که به خودشان ربط دارد که چکارش کنند.میخواهند به خاطر منافع شهر نصفی از آن را ببخشند یا اینکه نه.اگر جواب نه هم باشد رضایی در جمع مردم اعلام کرد که همان پول را خودش خواهد داد که اگر میگویید در نامه نگفته جوابش اینه که نوشتن نامه کار نیم ساعت است.قبول کردنش سخته که 6 ساله مردم دارن گردوخاک میخورن
Milanجان
ادبیات نوشتاریت داد میزنه که خودتی Big Grin
منظورت از مفتی اون زمان احتمالا درخواست یک 10 هکتاری از زمین هایی که در اطراف جناح بوده و چون مال شهرداری نبوده و شهرداری از کیسه خودش نداده برای شما مفتی به حساب میاد!! اصلا شما زمین رو به حساب پول نمیارید یعنی ارزشی نداره براتون دیگه!!
تو نامتون قول 4ماه و 6 ماه میدین،اینجا بحث 4سال میکنید!! Confusedmiley_confused1:
نمیخوام بگم شما خود رضایی هستیدا ولی احتمالا وسطای پیامتون حواستون نبوده و خودتون رو رضایی در نظر گرفتین؛به جاش راهکار دادید،پیشنهاد دادید.... :72:
شرکت ابله و دیوانه!!! :a102: پس اونی که میخواد انجام اش بده و اونم مفتی! که دیگه ... :-\
خودتون رو (خیر) هم کردید که Wink بابا خیر اونوکسی هست که چیزی رو بی منت به کسی یا کسانی ببخشد و درقبال اون کار به دنبال منافع دنیوی نباشد و نیتی خدایی داشته باشد آقای رضایی نه اینکه در قبال مس چشمم دنبال طلا باشد :oldman:
باقی مطلب ....
رضایی و دار دسته عزیز اگه ادعایی رو مطرح میکنید ظرفیت شنیدن جواب رو هم داشته باشید نه اینکه جلسه رو به جنجال میکشی ...این دوست که اومده مفتی مفتی میکنه نمیدونم زمین کنار جاده اون هم به نرخ امروز و دویست میلیون خودیاری رو چی حساب میکنه مال خودش مال باباش .دیروز رفتی 55 هکتار زمین کشاورزهای بدبخت رو فروختی دو تا خیابون کشیدی و به مال منال رسیدی یه منت هم گزاشتی که فلان و فلان کردم نمیگی زمین مردم بدخت رو غصب کردی و خودت به عرش رسیدی? بعد رفتی شهرک مروارید رو حرومش کردی حالا هم ادعای 11 هکتار زمین جوون بدبخت جناح رو میکنی !!1مگه تو کی بودی و از کجا اومدی که دور تا دور جناح را میخوای بفروشی اگه یه جناحی ادعای زمین میکنه سالها اجدادشون کشاورز بودن و مالک زمین بودن [...]

------------
کنترل سایت : توهین به اقوام جناحی حذف شد.
janahaabad شما بهتره به جای کارآگاه بازی و تشخیص رضایی بودن و نبودن راهکار پیشنهاد میدادید و صحبت منو نقد میکردید اگه جواب دارید بفرما اگه ندارید الکی پست نذارید

اما در جواب محسوس بی ادب و بی نزاکت که بانوشته هاش فضای این سایتو به لجن کشیده و فکرمیکنه هرچی دلش میخواد میتونه بگه و تاسف میخورم به حال این سایت که به نام نامی جناحه و جای علف های هرزی مثل ایشون شده
عزیزمن وقتی زورت به حرف منطقی نمیرسه شروع میکنی به تهدید و تهمت و حرفای دروغ

چندتا سوال دارم: کدوم کشاورزای بدبخت؟چه کسی الان مدعی زمین های 55 هکتاریه؟ دو:خودت هم میگی خیابون کشیدی باچه پولی؟چندکیلومتر؟? سه:کدوم منت؟ یعنی در مقابل تهمت ها و کذاب هایی مثل شما از خودش دفاع هم نکنه؟? چهار:زمین های شهرک با امضای چه کسی یا کسانی فروخته شد؟ پولش چی شد؟به قول شما چطور حروم شد ؟ پنج: منظور شما از یازده هکتار زمین کجاست دقیقا ؟ روزمینه یا کره ماه؟!!!!!! شش:زمینایی که تا یادپیرمرداست زمین صاف بوده چطور یک شبه شخم میخوره؟منظورتون این نوع کشاورزیه؟ یعنی کشاورزی بدون بذر؟؟
از تمامی کاربران خواهشمندم متحرمانه بحث کنند ناسلامتی خودمان در یک مکان زندگی میکنیم و بیایید با نقد بدور از تهمت جناحی بدور از تعصب داشته باشیم .
وظیفه اصلی ما جوانان این است که با شورای خود مشورت داشته باشیم نه به شورای خود کینه . دوستان بیایید در? جناح انلاین محفلی بر شور و مشورت و حل کردن مشکلات باشیم نه این که در این مکان شاهد گسترش مشکلات باشیم.
milan
نمیدونم رو چه حسابی میگی شیخ عقیل همونیه که اون شب فلان و فلان یا نمیدونمآب شد رفت تو زمین.
واقعا روت میشه همچین حرفی بزنی
مگه رضایی گذاشت جوابشو بده؟ نزدیک به دو ساعت نشست و یه مشت حرف مفت زد و آخر هم ادب و شخصیت خودش رو به رخ همه کشید و البته خودش چون می فهمید حرفاش همش کذب و توهمات بیشتر نیست جلسه رو به آشوب کشید و فرار کرد.
آقای رضایی اول از همه یک معذرت خواهی به خاطر توهینی که به حضار در جلسه کردی به مردم بدهکاری. امیدوارم شمایی که این همه ادعاتون میشه و خودتون رو خواص میدونین کمی هم از ادب و شخصیت بو برده باشین. برای شما و شخصیت شما واقعا متاسفم.
 سپاس شده توسط صادق

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان