رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین جلسه شورای دوره چهارم و شهردار با مردم برگزار شد + تصاویر
فقط در جواب milan باید بگم:هر جا سخن از بی منطقی و بی ادبی است نام محمدعلی رضایی می دزخشد.
آقای مدنی میخواستند جواب بدن ولی مگه جناب رضایی اجازه داد.وقتی نمیزاره طرف مقابل حرفشو بزنه دلیلی جز بی منطقی آقای رضایی نیست.
سنگ پای قزوین جلو شما کم میاره.
در مورد پلی هم که فکر کنم قبلا حرف ها زده شد.
milan2014 لطفا حاشا نکنید.
من از هیچ کدوم از اعضای شورا طرفداری نمیکنم ( تا اندازه ای از دکتر درخشنده طرفداری میکنم به خاطر اینکه جلو زیاده گویی ها ایستاد ولی انتظار داریم قاطعتر باشد ). تا قبل این جلسه اخیر دید نسبتا مثبتی نسبت به رضایی داشتم، اما متاسفانه مکررا دیدم که همیشه دم از کارهای غیرقانونی میزند و صدایشان هم بالا میبرد و طلبکار هم هست. یکبار نشده به دیگران حق حرف زدن بدهد. واقعا حرف درستی بود که اگر قرار است در جلسه حق و ناحق مشخص شود، اول از همه باید حق حرف زدن در خود جلسه رعایت شود. بی احترامی و اینکه 10 دقیقه حرف بزنی و موقع جواب شنیدن بلند شی از وسط جلسه کجای ادب است؟ به نظرم با اینکه جلسه شورا با مردم پیروزی نداشت ( چون کسی جز رضایی نتوانست وقت کافی برای حرف زدن داشته باشد ) اما بازنده ی مسلمی داشت. از نظر من بازنده از همه نظر. از نظر رفتار و گفتار و ادب و همچنین دم زدن از کارهای غیرقانونی. تخریب شورا با کارهای غیرقانونی.

حالا بگذریم از ادب که شاید بگویند اینجا بحث بحث فنی است ...
فرصتی باشد باید از آقای قادری به عنوان حقوق دان باتجربه در مورد خیلی از این مسائل پرس و جو شود، اما بخشی از مسائل از روز روشنتر است.
شما گفتید که: اما چه شرکت ابلهی پیدا میشه که خیابون با خرج یک میلیارد رو مفتی برای شهرداری بکشه و شهرداری یک قران هم پول از جیبش نده؟!!

خب دوست عزیز اولا اینکه تو نامه نوشته شده مفتی که نیست هیچ، ارزشش حتی به خاطر اینکه به جای پول، زمین درخواست شده برای مردم مشخص نیست. این عدم شفافیت بدترین چیز در یک قرار داد است. برای همین هم ما از شورا میخواهیم که هیچ وقت تن به چنین کاری ندهد چرا که در این وسط هر توضیحی که زمین اینقدر ارزش دارد و ... سر مردم شیره مالیدن خواهد بود.
مهمترین نکته اگر زمینی ملی باشد ( وگرنه چگونه انتظار دارید شهرداری بتواند آن را برای پیمانکاری مصادره کند ) بسیار بهتر میتوان از آن برای خدمت به شهر استفاده کرد تا اینکه به شخص حقیقی داده شود و آنوقت بیا و درستش کن. شهرداری الان زمین زیادی? ندارد برای طرح و زیباسازی شهر، آن هم دوباره به شخص ثالثی بدهد تا او در مورد آن تصمیم گیری کند؟ نه جانم، همین که خیابان پلی درست نشود بهتر است، همانطور که قبلا هم گفتم از ضروریات نیست. شهرداری اگر میخواهد زمین های ناکجا آباد را بفروشد، ولی زمین های وسط شهر را نه. چون دوباره به عاقبت خیابان اصلی کنونی ( بوتیک پگاه تا درمانگاه ) مبدل خواهد شد!
andi garcia و pce
درجواب شما هرجا سخن از خرابکاری و زیرآب زنی و تهمت است نام عقیل مدنی می درخشد

اگر حرفی داشت بزند وقت زیاد بود.مشکل اینه که حرف نداشت بزنه.وقتی رضایی رفت نامه بیاره چقدر زمان برد.اون مدت حرف نزد؟ خودش گفت من دیگه حرفی ندارم و بلند شد خواست بره دوباره سرجاش نشست!!!!

چطور باورمون نشه که رضایی سال هشتاد نامه به شورا داده مفتی خیابان می سازم و هنوز که شورا جوابی بده.حالا هم دقیقا همون اتفاق افتاده فقط اینکه یک بهانه دستگیرشان شده همین.اینها نمیخوان خیابان توسط رضایی کشیده بشه . چرا؟ چونکه رضایی عرض چهارماه خیابان میکشه و مردم می فهمند ساختش چقدر راحت بوده و اینها عرضه نداشتن انجامش بدن

حرف مفتو اون رئیس شورا زد که مدنی توگوشش خونده که چی بگه چی نگه و پاک عقلشو اجاره مدنی کرده و به رضایی میگه تومیخوای خیابون عشقی بکشی!!!! وقتی اینجور حرفی از کسی که هیچی از کارعمرانی نمیدونه مقابل رضایی که سی سال تجربه عمرانی داره زده میشه چطور خونش به جوش نیاد جالبه اکثر نامه مسایل فنی بود و شک نکنین دکتر یک کلمه ازش نفهمیده که میاد اینجور صحبتی میکنه درعوض بلوار غیرمهندسی که پانصد میلیون خسارت به شهرداری زده شده از دید ایشون چه به به و چه چهی داره .چرا؟ چون جناب شیخ نظارت داشتن و به خواست ایشون و مشاور باسوادشون!!! ساخته شده و بذار حالاکه گندش بالاا اومده و پانصد میلیون هدر رفته میگی چرا این کارو کردی میگه دلم میخواد!!!!? ? ? ? ? ? دلت میخواد؟؟؟ خب دلت......
صادق جان

بازهم شما نامه رو با قرارداد اشتباه گرفتید.برای کار عمرانی نامه ملاک نیست.اونچه ملاکه قراداد یا تفاهم نامه بین طرفینه.آیا تا الان قرادادی بسته شده؟ خیر
ما حرفای رضایی رو شنیدیم.اگه نامه مشکل داره و مبهمه نوشتن نامه کار نیم ساعته.شورا میتونه بگه نامه شما مبهمه و ما با این شرایط قبول نداریم و اگر راه حل دیگه ای دارید ارایه کنید.

اونچه ما شنیدیم این بود که رضایی در قبال توافق با مالکین زمین هایی که تحت تملک شهرداری نیست و فروش نصفی از اون زمین ها برای کمک به شهر که حدود 150 میلیون میشه خیابان پلی رو که بالای هشتصد میلیون تا نزدیک یک میلیارد خرج داره رو انجام بده و درصورتی که مالکان? زمین راضی هم نشوند آن 150 میلیون رو خودرضایی میده.? حالا این کجاش شهرداری پول میده؟ و رضایی چه زمینی میخواد بگیره که بعدا ارزش افزوده براش داشته باشه؟ توجه کنینن که اگرهم به فرض زمین میگرفت تا پنجاه سال دیگه این هشتصد میلیون کارش رو جوابگو نیست.چون این هشتصدمیلیون میتونه براش سالی دویست میلیون سود داشته باشه و در مقابل اون زمین ها چنددرصد ارزش افزوده داره؟ و چندسال دیگه قیمت این هشتصدمیلیون میشه؟? درحالیکه بازهم میگم قرارهم نیست? زمینی? برداشته بشه و فقط فروش زمینی که صاحب داره برای کمک به شهره

واونایی که حرف از توهین و عذرخواهی کردن بزرگترین توهین به مردم وقتیه که کسی نماینده مردم باشه و کاراشتباهی انجام داده و بلواری کشیده که بعد بارندگی هرچی آشغال توش جمع میشه و به زودی زود بو گندش بالا میاد و چندصدمیلیون خسارت به شهرداری زده میگه? دلم میخواد ! مگه مال خودته که میگی دلم میخواد حق مردم زحمتکش شهرمونو به باد دادی میگی دلم میخواد؟
دو تا عکس داغ!!!

--------------------------------------------
کنترل سایت:به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد
رضایی اگه سی سال تجربه کار عمرانی به معنی "شعور کاری" رو داشت؛ هیچوقت به سرنوشت امروز دچار نمی شد که شب و روز دستش جلو کسی مثل حاجی منصور عباسی دراز باشه درحالیکه جلو مردم بهش توهین میکنه

رضایی داستان ما میتونست و هنوز هم میتونه بهتر به جناح کمک کنه.. ولی نیاز به یه سری اصلاحات داره..

رضایی متناقض شده و معمولا فقط لاف میزنه...
Milan یا بهتره بگم آقای م ر من کاراگاه نیستم و کاراگاه بازی هم بلد نیستم ولی ما باید *قسم حضرت عباس *جنابعالی رو قبول کنیم یا توهین و آمارهای کشکی شما را که مثل *دم خروس*زده بیرون :waiting:
اصلا کاری ندارم شما کی هستی تو پست قبلی شما به جای جواب دادن به قسمتی از شبهاتی که در نامتون بود و مطرح شده بازم مثل آقای م ر دست به حاشا? و فرافکنی زدید? :oldman:
تو پست بعدی هم باز آمارهای کشکی دادید .آقای رضایی دیگه گذشت اون زمون که یه جا وامیستادی و با چند عدد و رقم کشکی سر مردم شیره میمالیدی،الان همه سرشون تو حساب کتابه اونم حساب کتابی نه مثل شما که میلیاردی اشتباه میکنید و بعدش به رو خودتم نمیاری و البته ادعا میکنی که این که پولی نیست
رو چه حسابی میگید که از فروش زمینها نهایتا 150میلیون بیشتر جمع نمیشه :017: با یه حساب البته نه کشکی? :waiting:معلومه که اگه طول دو طرف خیابان پلی که حدودا 1700 متره رو در عرض به طور متوسط 12 متر ضرب? کرد 20400 متر مربع زمین تجاری مسکونی میشه،حالا این مساحت رو در حداقل قیمت زمینی که شهرداری قبل، به مزایده گذاشت (جنب زمین گازال و دو نقطه دیگه )و البته مسکونی هم بود و قیمتی به مراتب کمتر از اینجا داشت، یعنی متری 55هزار تومان ضرب کنیم مبلغ 1،122،000،000(یک ملیاردو صدو بیست و دو میلیون تومان :-\)میشه .اینم حداقل قیمته
بازم آقای م میاد میگه من خیرم،خوب آقای عزیز ما نخواهیم شما خیر جناح شید چه کنیم شما با این کار میخواید به یه نون و نوایی برسید بعد دیگه خیری کنید (ما را به خیر شما امید نیست ، خواهشمند است شر مرسان) رضایی جان
در ضمن ادب هم رعایت فرمایید? :waiting:

نقل قول:فقط یکی از مدیران جناح آنلاین هم باید یاد بگیرد که بگزارد مردم حرف خود را بزنند.نه این که تا یکی مخالفشان بود سریع آن را بن کنند.آقای پوریوسف وقتی میاید در پیغام خصوصی به من میگوید شما با هیچ نامی حق عضویت ندارید من
کجا حرف هایم را بزنم.من که فقط قصد گفتن واقعیت را داشتم و از ترس میایند من را بن می کنند چه بگویم؟مگر غیر از این است آقایان پوریوسف و جباری؟شما که میدانید جز واقعیت چیزی بهتون نگفتم.
بله دقیقا چنین چیزی است که شما با هیچ عنوانی حق عضویت و ارسال پست در سایت را ندارید. این تصمیم هیئت مدیره سایت است و به دلیل سابقه خیلی بدی که در سایت دارید اتخاذ شده( از قبیل سخنان های رکیک و توهین های بسیاری که در پیغام خصوصی به برخی کاربران سایت ارسال کردید)، در این سایت حق ارسال پست ندارید.
بر اثر این تصمیم اسامی "آسمان"،"ابر" و... که نام های کاربری شما است، در صورت تشخیص بن خواهد شد.

شما مدعی هستید "جز واقعیت چیزی نگفتید" باید بگم شما جز توهین حرف دیگری نداشتید. ما با نظرات و مخالفت و موافقت هایتان مشکلی نداریم، اما توهین منجر به بن شدن هر کسی میشود.

نقل قول:چون من بیشتر به هیچ عنوان در همچین سایت زردی که تبدیل شده به جایی برای کوبیدن رضایی نظری نخواهم داد.
اینجا جایی برای کوبیدن هیچ کسی نیست، و کاربران بر مبنای وقایع و حقیقت های رخداده در مورد جلسه مذکور که با عنوان تاپیک همخوانی دارد، به عنوان مخالف و موافق ابراز نظر و بحث میکنند.

موفق باشید
کارآگاه janahaabad
چطور دم از حساب و کتاب میزنید و این آمار نجومی رو صف میکنی که معلوم نیست چندتا صفرداره و حرف از کشک و دوغ میکنی تا ذهن مخاطبامشوش بده فکر کردی همه بوقن .عزیزم خودت هم میدونی یا اگه نمیدونی بدون? کل خیابان پلی چندتا نقطه خاص زمین آزاده و بقیه خونه مردمه!!? وقتی میگن زمین یعنی زمینی که آزاد باشه ساخت و ساز نشده باشه نه منزل مسکونی!! تازه اون زمینهای ازاد هم شهرداری مالکش نیست و صاحب داره و باید با صاحبانش کنار اومد که اگه تمایل داشته باشن برای کمک به شهر قسمتیش صرف خیابان پلی کنن.کاری که رضایی به دلیل مقبولیتی که داره توان انجامشو داره و دوره ای که جناح خیابون کشی شد زیاد از این موارد وجود داشت که بعضیها کاسه داغ تر از آش این همکاری مردمی رو به دلیل حسادتشون به مقبولیت رضایی بین کسانی که آگاهی نداشتن زمین خواری جا زدن .
بااین وجود رضایی خودش اعلام کرد اگه این پول رو هم ندن بازهم حاضره این مبلغ رو هم خودش متقبل بشه.این چیزیه که ما شنیدیم.حالا شما اگه جور دیگه ای شنیدید نمیدونم

اینجوری حساب و کتاب کردی که حساب و کتاب رضایی برات شده کشکی .اگه این کشکی باشه حساب و کتاب تو دوغی هم نیست

درضمن مهندس janahaabad اگه واحد مساحت متر نیست خودتونم این واحدو به کار نبرید لطفا!!!!!!

Milan عزیز من هم میدانم این نامست و قرار داد نیست. قرار داد بود که رضایی و دیگر اعضای شورایی که زیر اون قرار داد امضا کرده بودند، الان باید دادگاه تشریف میداشتند یا هم جوابگوی اقدام غیرقانونیشون میبودند.
من هم در مورد همین نامه نوشتم و حرفی از قرار داد نزدم. یکی از انتقاداتی که نسبت به نامه داشتم و الان هم بر سر آن بحث میکنید، موضوعی است که نرخ قرار داد بر اساس زمین، باعث همان عدم شفافیتی میشود که الان بر سر آن بحث میکنید و هیچ وقت به نتیجه نخواهید رسید.
دوره مبادله کالا به کالا که گذشته است و شرکت متقاضی باید ارزش ریالی حق خود در قبال ارائه خدمت ( اینجا ساخت خیابان پلی ) مشخص کند، نه با متر و گز زمین مشخص کند. بگوید فلان متر، فلان جا. بگذریم که در نامه ای که از طرف شرکت جناح دشت بندر ارسال شده حرف از شرکت صوری و... نیامده، باید ارزش ریالی قرار داد مشخص باشد.
Milan شما میگویید که ارزش افزوده چندانی ندارد. ولی فکر میکنم در همان پست اول هم گفتم افزایش قیمت زمین های مذکور نه از باب گذر زمان و رشد طبیعی قیمت هاست، بلکه در اثر تغییر کاربری اراضی است که بعید نیست کسی که از درهای پشتی باخبر است و شرکت صوری و زد و بند دارد، این را هم از این طریق به راحتی حل و فصل کند و اراضی مسکونی را به اراضی تجاری تبدیل کند، آنوقت خودتان حسابش را بکنید.
در کل این توضیحات و اغلب توجیهات برای خودتان. نرخ پیشنهادی برای عقد قرار داد از طرف پیمانکار باید مشخص باشد ( همان شرکت صوری که میگویید، وگرنه شرکت جناح دشت بندر نمیدانم چرا نامه نوشته؟! ) بعد سر آن بحث شود که این طرح پذیرفته است یا خیر. اگر هم قرار است کار خیر انجام شود و 800 میلیون به نفع است، لطف کنید 950 میلیون خیر کنید که دیگر زمینی هم اخذ نکنید. به گفته ای اگر میخواهید خوبی کنید دیگر این کشت و پیج ها و عدم شفافیت ها و قضیه 1000 بار تکرار شده در جناح، اخذ زمین در قبال انجام کار، را تکرار نکنید.

و مهمتر از همه شما به چه حقی به عنوان عضوی از شورا در جلسه شورا و مردم، نامه درخواست یک شرکت پیمانکاری را علم میکنید و تمام قد از آن دفاع میکنید و مصر هستید که این پروژه به این شرکت برسد؟ مثل اینکه مسئولیت هایتان را میکس کرده اید که نمیدانید کجا به عنوان مدیرعامل شرکت هستید و کجا به عنوان عضو شورا.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان