کد خبر : 2272
تاریخ انتشار : جمعه 1 فروردین 1393 - 17:04

اولین جلسه شورای دوره چهارم و شهردار با مردم برگزار شد + تصاویر

اولین جلسه شورای دوره چهارم و شهردار با مردم برگزار شد + تصاویر

به گزارش جناح آنلاین بنا به وعده ی اعضای شورای شهر در دوران فعالیت های انتخاباتی؛ اولین جلسه پرسش و پاسخ شورای اسلامی دوره چهارم شهر جناح و شهردار با مردم برگزار شد. این دیدار مورخ ۲۷ اسفندماه ۹۲ در محل مسجد جامع و با حضور جمعی از مردم و اعضای شورای شهر برگزار شد.

به گزارش جناح آنلاین بنا به وعده ی اعضای شورای شهر در دوران فعالیت های انتخاباتی؛ اولین جلسه پرسش و پاسخ شورای اسلامی دوره چهارم شهر جناح و شهردار با مردم برگزار شد.

این دیدار مورخ ۲۷ اسفندماه ۹۲ در محل مسجد جامع و با حضور جمعی از مردم و اعضای شورای شهر برگزار شد.

دکتر درخشنده در ابتدای این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای شورای شهر در روزهای بعد از قبول مسئولیت از حضور مردم و حساسیت آنها نسبت به مسائل شهر تقدیر و تشکر کرد.

همچنین عبدالرحیم قادری شهردار جناح در سخنانی ضمن بیان اینکه در سخنرانی اخیر خود گفتنی ها را گفته است؛ تاکید کرد: آماده ام اگر سوالی در ذهن مردم مطرح باشد به مقدار اطلاعم پاسخ های لازم را بدهم.

آقایان محمدعقیل مدنی؛ یوسف مربوطی و محمدعلی رضایی نیز در سخنانی؛ نکات و دغدغه های خود را با مردم در میان گذاشتند.

در ادامه این دیدار سوالات کتبی و شفاهی حضار مطرح و از جانب اعضای شورای شهر و شهردار مورد پاسخ و بحث و بررسی قرارگرفت.

تصاویری از این جلسه :
عکس ۱.

عکس ۲.

عکس ۳.

عکس ۴.

عکس ۵.

عکس ۶.

عکس ۷.

عکس ۸.

عکس ۹.

عکس ۱۰.

عکس ۱۱.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 37 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳۷
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
vahid یکشنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۷

فارغ از اهمیت داشتن یا نداشتن محتوا، متن نامه ای که آقای رضایی در مورد ساخت خیابان پلی در جلسه قرائت کرد، عکس آن در ادامه قرار دادم چون فکر میکنم عده زیادی مثل من متوجه متن نامه نشدند. گفتم شاید نکته ای یا قسمتی برای مخاطبین مبهم باشد تا از این طریق بتوانند به متن نامه دسترسی داشته باشند. متن نامه “محمدعلی رضایی [ به عنوان مدیرعامل شرکت جناح دشت بندر و عضو شورای شهر ] به شورای اسلامی شهر جناح در تاریخ ۷ آذر ۹۲ در خصوص تحویل پروژه ساخت خیابان پلی به شرکت جناح دشت بندر” در ادامه به صورت تصویری قابل مطالعه است.

برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید و یا در کامپیوتر خود ذخیره کنید.

صفحه اول :

صفحه دوم :

andi garcia دوشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۱۱

مطابق معمول آقای رضایی جلسه رو به هم زد و به نوعی به مردم توهین کرد. همچنان که در جلسه قبل از انتخابات این کار رو کرد ایشون نمیدونم پیش خودشون چی فکر میکنن که با این رفتار دارن میرن جلو.

محسوس دوشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰

باز هم سکوت جناح انلاینی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abdollah_abi دوشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۹

[quote=’محسوس link’ pid=’2687′ dateline=’1395650452′]
باز هم سکوت جناح انلاینی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

در نوشتن خبر وظیفه خود را انجام دادیم.. ولی شما بهتر از ما می دانید که اگر قسمتی از مذاکرات داخل جلسه را منتشر کنیم؛ راهی نداریم جز اینکه جزء به جزء دقیق جلسه را بنویسیم و حتی عطسه های سخنرانان هم منعکس شود تا مبادا کسی احساس کند در حق او اجحاف شده!

درضمن وظیفه ما قضاوت درباره محتوای جلسه نیست و اگر هم کسی نظری بدهد که فلانی جلسه را به هم ریخت یا بد و بیراه گفت و…. ، فقط نظر شخصی او خواهد بود که طبیعتا هرکسی دیدگاهی برای خود دارد. منظورم هست درهرصورت وظیفه ما قضاوت درباره آن اتفاقات و تحرکاتی که در جلسه انجام شد؛ نیست.

مثلا? همین نامه آقای رضایی که منتشر شده است در حد یک کامنت و بعنوان یک سند است برای? میزان محق بودن ایشان در سخنانشان ، اینکه آیا قانونی حرف می زنند یا نه؟ و آیا آقای رضایی درخواستی منطقی را مکتوب کرده اند یا غیرمنطقی است و همکاران ایشان در شورا حق دارند به این نامه ایشان توجهی نکنند و یا اصلا با آن مخالف باشند؟ اگر غیرقانونی یا غیرقابل توجیه و یا غیر منطقی باشد؛ نقش آگاهی مردم و وظیفه ایی که در این میان دارند چیست؟ و یا احیانا بالعکس..

بنظرم اینها موضوعاتی هستند که باید به سمت بررسی آنها برویم و نه اینکه دنبال این باشیم که فلانی نظرش درباره آن عضو و این عضو شورا چیست…

pce دوشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۰

من تعجب میکنم از آقای رضایی که وقت زیادی از مردم میگیرن و در مورد یک درخواست غیرقانونی با بقیه اعضای شورا بحث میکنند.
آقای رضایی عزیز مگه شما نمیدونین که اعضای شورا و حتی فرزندان اعضای شورا از نظر قانونی نمیتونن پیمانکار پروژه های شهرداری بشن!؟؟شما یک ساعت وقت گرفتی و رفتی حتی نامه ی درخواستت به شورا رو آوردی و بعدش کلشو خوندی آخرشم وسط مسجد وایسادی و با صدای بلند حرف زدی و جلسه رو به هم ریختی.اونم به خاطر یک درخواست غیر قانونی؟؟؟در دوره ی گذشته هم پسر یکی از اعضای شورا پیمانکار یک طرح شده بودن که کلی حرف و حدیث به وجود اومد.
شما که خودت عضو شورا هستی.نکن این کارا رو آقای رضایی.البته در یک مورد دیگه هم سوتی دادی.شما قبل از این که نامه رو بیاری به مردم گفتی من از جیب خودم اینکارو انجام میدم.ولی تو نامت که زمین های دورش و ۲۰۰ میلیون تومان درخواست کردی.این کجاش از جیب خود خرج کردنه!!؟؟حداقل دیگه منتشو سر مردم نزار.

janah aabad سه شنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۰:۵۷

Pce عزیز جایی برای تعجب نیست،رضایی تو کل جلسه فقط میخواست بحث رو منحرف کنه و با فرافکنی جلسه به نتیجه ای نرسه. در جلسه بجز بی اخلاقی،تحقیر و توهین به شعور مردم جناح? چیزی دیگه ای از رضایی ندیدم.
در مورد این نامه هم گذشته از مشکلات نوشتاری و گنگ بودن آن که البته با شناختی که از رضایی دارم کاملا عمدی هستش و همیشه با مبهم نویسی جایی را برای فرار از زیر تعهداتش میگذارد،چند نکته وجود دارد:
_ (انجام پروژه در قبال اخذ زمین های طرفین محور) اولا گذشته از این که پیشنهاد ایشان کلا مشکل قانونی دارد،طول این خیابان حدود ۸۵۰متر میباشد که اگر دو طرف را حساب کنیم میشود ۱۷۰۰ متر،حالا اینکه آقای رضایی تو ذهنشون چند متر عرض برای زمین های متصرفی در نظر گرفتن،۶متر،۱۰ متر،۱۵ متر…؟? الله اعلم(با یک حساب سر انگشتی و بدست اوردن مساحت این زمین ها و قیمت هر مترمربع زمین تجاری مسکونی در شهر به عدد ورقم هایی میرسه که آدم به خودش میگه ای تف… عجب آدمیه)
_۵متر پیاده رو برای دو طرف یعنی برای هر طرف ۲.۵ متر!! اونم برای یکی از خیابانهای اصلی،چرا باز باید اشتباهات گذشته تکرار شود؟
_کانال فعلی آب ۷متر نیست البته ایشون نوشتن سطح مقطع کانال که اونم با چیزی که نوشتن جور در نمیاد.در ضمن واحد سطح مقطع مترمربع هست جناب مهندس رضایی

milan2014 سه شنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۶

همه جای دنیا شهرداری ها به دنبال کسی میگردن تا با هربهانه ای طرح هاشو انجام بده ما اینجا? کسشو داریم به هربهانه ای شده میخوان طرح انجام نشه.واقعا که

محسوس سه شنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۸

کلا اطلاع رسانیتون کامل نیست یعنی هیچی دسگیر خواننده نمیشه شما بنویسین اونی رو که اتفاق افتاده برداشت با کاربراست نه اینکه اصلا از محتوای اصلی جلسه نمینویسین چندنفر باهم بشینین و گزیده ای از اصل بحثها رو خلاصه نویسی کنین.

صادق چهارشنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۵

[quote=’milan2014 link’ pid=’2687′ dateline=’1395762412′]
همه جای دنیا شهرداری ها به دنبال کسی میگردن تا با هربهانه ای طرح هاشو انجام بده ما اینجا? کسشو داریم به هربهانه ای شده میخوان طرح انجام نشه.واقعا که
[/quote]
هیچ جای دنیا اینطور نیست. هیچ کسی به هر بهایی حاضر نیست. اتفاقا هر کاری بهایی و ارزشی دارد. مجال بررسی کامل در این مطلب نیست ولی در ادامه به بخشی اشاره میکنم.

در هر کاری اول از همه باید قانون حاکم باشد ( شما عاقبت کارهای غیرقانونی در سطح کلان را دیده اید که الان چگونه مردم را درگیر کرده است -منظورم در شهر خودمان است و قضیه زمین ها و… -). مخصوصا برای نهادی مثل شهرداری. اگر شهرداری از قانون سرپیچی کند ( که البته با شهرداری مثل آقای قادری که خود حقوق دان هستند چنین چیزی نخواهیم دید انشالله ) چگونه میتواند از شهروندان انتظار پای بندی به قانون را داشته باشد؟ چگونه میتواند از مردم مالیات به عنوان درآمدی قانونی برای شهرداری طلب کند؟
مطمئن باشید قوانین کار به خاطر ضرر و زیانی که برای مردم در آینده به وجود خواهد آمد پیش بینی شده است و صاحب نظران بر روی آن اجماع دارند. حال نمیدانم دوستی که از جای جای دنیا صحبت میکنند چگونه قوانین حاکم بر اکثر کشورهای جهان به منظور جلوگیری از رانت خواری و ویژه خواری رو نادیده میگیرند.

در این نامه چند نکته غیر قانونی وجود دارد :

۱- اولین و مهمترین نکته، عضوی از شورای شهر نامه نوشته و به فرماندار و نماینده حتی رونوشت فرستاده برای درخواستی کاملا غیرقانونی. رانت خواری در روز روشن و در جلو نماینده های دولت در منطقه! کجای دنیا چنین چیزی دیده شده است؟
۲- کارهای شهرداری از طریق مناقصه به شرکت ها واگذار میشود، ارسال نامه “من حاضرم …” کجای روال قانونی است؟ پس دیگر شرکت ها چه؟
۳- به جای مشخص کردن مبلغ قرارداد، تعیین اخذ اراضی باعث عدم شفافیت کل درخواست میشود. به گونه ای که برای هیچ کسی ارزش واقعی و سودی که شرکت پیمانکار صاحب میشود مشخص نیست. آیا شفافیتی در این موضوع وجود دارد؟
۴- اراضی فعلی به صورت مسکونی یا هر چیز دیگری با قیمت پایینتری خواهد بود، پس از احداث خیابان، به وضوح قیمت چند برابر میشود و آنوقت کدام یک مبنای قرار داد است؟ فکر نمیکنید جمله “از جیب خودم …” اغراق آمیز است؟

علاوه بر اینها میبینیم که قانون به درستی پیش بینی کرده که پیمانکاری کارهای شهرداری به اعضای شورا و شهردار ( و بستگان درجه یک ) داده نشود. چرا که در جلسه شورا و شهردار هم دیدیم که عضو شورا نامه درخواست یک شرکت پیمانکاری که خود مدیرعامل آن است را ابزاری برای تخریب شورا به کار میبرد و از یک درخواست غیرقانونی به دلیل اینکه خود صاحب آن است علیه مجموعه شورا که خود عضوی از ان است استفاده میکند. و همچنین عضو شورا میگوید این کار را به من بدهید. چرا فقط از طرح خود نمیگوید و نمیگوید که این طرح من است و هر شرکتی که برنده مناقصه شد انجام دهد؟ چرا میگوید “بدهید به من”؟

رضایی هرچقدر هم در کارکردن و امور فنی سابقه درخشانی داشته باشد، انتظار مردم از شورا تمکین به قانون است. اگر چنانچه شورای شهر یا شهردار به درخواست های غیرقانونی تن در دهد، بداند که مردم از آنها بازخواست خواهند کرد. خیابان پلی آنقدر ضروری نیست که هر بهایی و هر عمل غیرقانونی برای آن انجام شود. امیدوارم شورا به فشار و جوسازی ها اهمیت ندهد و پایان دوران کارهای احساسی باشد. امروزه کار بر اساس منطق و قانون است. و با تمکین به قانون است که شورا در هر زمانی میتواند از تصمیمات خود دفاع کند چون میتواند با افتخار بگوید که ما بر اساس قانون با فلان درخواست موافقت یا مخالفت کرده ایم.

محسوس چهارشنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۷

😉 چشمها نابیناست گوشها ناشنواست وهمه الزایمر دارند !!!!

pce چهارشنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۲

مرسی صادق جان.تمام نکات را به خوبی گفتی.
رضایی میخواد با گرفتن اون زمین ها دوباره خودشو بالا بکشه.دادن زمین ها به رضایی دوباره خیانتی میشه به مردم.آقای رضایی هر وقت بخواد پیمانکاری چیزی بگیره به جای پول درخواست زمین میکنه.بعدش میگه به خاطر خدمت به مردم این کارو کردم!دو روز دیگه که اون زمین ها قیمتش رفت بالا نه تنها از جیب خودش خرج نکرده چیزی علاوه بر حق خودش هم گرفته.پلی اگه آسفالت بشه مطمئن باشید قیمت زمین های لب خیابون خیلی بالاتر میره.رضایی هم فکر میکنه مردم هیچی حالیشون نیست و دستشو گذاشته روی اون زمین ها.
رضایی که جز بی ادبی و توهین به شعور مردم چیزی ازش ندیدیم.رضایی که ظرفیت شنیدن حرف طرف مقابلشو نداره.و اونو متهم میکنه به دروغگویی.رضایی من در بین حرف هات فهمیدم این تویی که داری دروغ میگی.اول برو نحوه بحث کردنو یاد بگیر.یاد بگیر تو بحث ها صداتو بالا نبری و طرف مقابل حرفشو بزنه.یاد بگیر به شعور مردم توهین نکنی.یاد بگیر مردم را احمق فرض نکنی.وقتی یکی مثل تو حرف از خدمت به مردم جناح میزد در حالی که حق خیلی از مردم جناح را ضایع کرده و مثل این که دوباره میخواد این کارو تکرار کنه خیلی چندشم میشد و خداییش حس بدی بهم دست میداد.من قبلا میگفتم که شاید یک مناظره بین تو و مدنی در مورد راه خور بتونه واقعیت ها رو مشخص کنه.ولی اون شب فهمیدم سخت در اشتباه بودم.خیلی از واقعیت ها برای من مشخص شد.تو مناظره کردن بلد نیستی و سعی میکنی جلسه ها رو به آشوب بکشونی.اون شب من خیلی بیشتر تو رو شناختم.

از بي ادبي كسي به جائي نرسيد

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? درّيست ادب به هر گدائي نرسيد

محسوس پنجشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۷

شیخ عقیل صبر پیشه کرد و جوابش نداد عده ای از پاچه خوارای رضایی فکر کردن حتما خبریه حالا تازه جالب اینجاست که هر یه جلسه ای که رضایی درش شرکت میکنه خودش داره خودشو رسوا میکنه بزار دو سه روزی یه جلسه بزارن قول میدم? یه ماهه چیزی برا خودش نزاره و تمام گند کاریاش رو بشه

milan2014 پنجشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۰

این شیخ عقیل شما همونیه که صداش درنمیومد؟! همونیه که اگه کسی دیگه به جاش بود آب شده بود میرفت زیر زمین؟ همونیه که وقتی پانصد میلیون بلوار با نظارت و رهبری ایشون بدون اصول مهندسی ساختن و الان بوی گندش بالا میاد و باید تخریب بشه میگه دلم میخواد؟؟واقعا به کجا رسیدیم که شخصی بیاد گند بزنه به خیابون و بگه دلم میخواد

milan2014 پنجشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۴

مقصود تویی کعبه و بتخانه بهانه است

عزیزمن شما فکر میکنی که این بار اوله که رضایی درخواست احداث خیابان پلی داده؟ نه.این طور نیست.اون زمان که شورا نبوده پیشنهاد داد مفتی انجام میدم هنوز که از شورا جوابی بیاد!!!.شما که میگویید مناقصه بله ما هم میگیم مناقصه اما چه شرکت ابلهی پیدا میشه که خیابون با خرج یک میلیارد رو مفتی برای شهرداری بکشه و شهرداری یک قران هم پول از جیبش نده؟!!
اگه شورا میخواست مطمئن باشید راه حلی براش پیدا میکرد که این فرصت استثنایی از دست نره.مشکل اینجاست که نمیخوان کار انجام بشه که دیگه بوی گند کارشون بالا میاد که کاری رضایی عرض چهارسال انجام میده اینها چندساله پشتش موندن .اینجاست که قانون رو بهانه میکنن.
اگه اینطور نبود راحت میتونستن بگن که پیشنهاد شما خوبه اما شما نمیتونید انجام بدید چون عضو شورایید و یا بخش هایی از نامه رو قبول نداریم و شفاف نیست ودوباره نامه دیگری با راه حل دیگری تنظیم کنید.توجه داشته باشد که نامه ملاک نیست و نخواهد بود، اونچه ملاکه قرارداد یا تفاهم نامه ایست که باید منعقد می شود.

راه حل اینه یک شرکت دیگر(با تفاهم با رضایی که به عنوان خیر حاضر به دراختیارقراردادن نیرو و تجهیزاته) این درخواست را به شهرداری پیشنهاد دهدکه درصورتی که شرکت مذکور در مناقصه هم شرکت کند شکی نیست که برنده خواهد شد چون هیچ پولی قرار نیست از شهرداری بگیرد و هیچ شرکت دیوانه ای حاضر به این کار نیست .حالا آن شرکت منابع و نیروهایش را از کجا تامین میکند به خودش مربوط می شود و نه شهرداری

در جواب اینکه میگن رضایی در ازای زمین ها میخواهد اینکار را انجام دهد کجایش مفتی است جواب اینه که وقتی زمین تحت تملک شهرداری نباشد شهرداری چه پولی قرار است بپردازد؟ زمین هایی که مالکش شهرداری نیست که به خودشان ربط دارد که چکارش کنند.میخواهند به خاطر منافع شهر نصفی از آن را ببخشند یا اینکه نه.اگر جواب نه هم باشد رضایی در جمع مردم اعلام کرد که همان پول را خودش خواهد داد که اگر میگویید در نامه نگفته جوابش اینه که نوشتن نامه کار نیم ساعت است.قبول کردنش سخته که ۶ ساله مردم دارن گردوخاک میخورن

janah aabad جمعه , ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۶

Milanجان
ادبیات نوشتاریت داد میزنه که خودتی 😀
منظورت از مفتی اون زمان احتمالا درخواست یک ۱۰ هکتاری از زمین هایی که در اطراف جناح بوده و چون مال شهرداری نبوده و شهرداری از کیسه خودش نداده برای شما مفتی به حساب میاد!! اصلا شما زمین رو به حساب پول نمیارید یعنی ارزشی نداره براتون دیگه!!
تو نامتون قول ۴ماه و ۶ ماه میدین،اینجا بحث ۴سال میکنید!! :smiley_confused1:
نمیخوام بگم شما خود رضایی هستیدا ولی احتمالا وسطای پیامتون حواستون نبوده و خودتون رو رضایی در نظر گرفتین؛به جاش راهکار دادید،پیشنهاد دادید…. :۷۲:
شرکت ابله و دیوانه!!! :a102: پس اونی که میخواد انجام اش بده و اونم مفتی! که دیگه … :-\
خودتون رو (خیر) هم کردید که 😉 بابا خیر اونوکسی هست که چیزی رو بی منت به کسی یا کسانی ببخشد و درقبال اون کار به دنبال منافع دنیوی نباشد و نیتی خدایی داشته باشد آقای رضایی نه اینکه در قبال مس چشمم دنبال طلا باشد :oldman:
باقی مطلب ….

محسوس جمعه , ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۹

رضایی و دار دسته عزیز اگه ادعایی رو مطرح میکنید ظرفیت شنیدن جواب رو هم داشته باشید نه اینکه جلسه رو به جنجال میکشی …این دوست که اومده مفتی مفتی میکنه نمیدونم زمین کنار جاده اون هم به نرخ امروز و دویست میلیون خودیاری رو چی حساب میکنه مال خودش مال باباش .دیروز رفتی ۵۵ هکتار زمین کشاورزهای بدبخت رو فروختی دو تا خیابون کشیدی و به مال منال رسیدی یه منت هم گزاشتی که فلان و فلان کردم نمیگی زمین مردم بدخت رو غصب کردی و خودت به عرش رسیدی? بعد رفتی شهرک مروارید رو حرومش کردی حالا هم ادعای ۱۱ هکتار زمین جوون بدبخت جناح رو میکنی !!۱مگه تو کی بودی و از کجا اومدی که دور تا دور جناح را میخوای بفروشی اگه یه جناحی ادعای زمین میکنه سالها اجدادشون کشاورز بودن و مالک زمین بودن […]

————
کنترل سایت : توهین به اقوام جناحی حذف شد.

milan2014 جمعه , ۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۴

janahaabad شما بهتره به جای کارآگاه بازی و تشخیص رضایی بودن و نبودن راهکار پیشنهاد میدادید و صحبت منو نقد میکردید اگه جواب دارید بفرما اگه ندارید الکی پست نذارید

اما در جواب محسوس بی ادب و بی نزاکت که بانوشته هاش فضای این سایتو به لجن کشیده و فکرمیکنه هرچی دلش میخواد میتونه بگه و تاسف میخورم به حال این سایت که به نام نامی جناحه و جای علف های هرزی مثل ایشون شده
عزیزمن وقتی زورت به حرف منطقی نمیرسه شروع میکنی به تهدید و تهمت و حرفای دروغ

چندتا سوال دارم: کدوم کشاورزای بدبخت؟چه کسی الان مدعی زمین های ۵۵ هکتاریه؟ دو:خودت هم میگی خیابون کشیدی باچه پولی؟چندکیلومتر؟? سه:کدوم منت؟ یعنی در مقابل تهمت ها و کذاب هایی مثل شما از خودش دفاع هم نکنه؟? چهار:زمین های شهرک با امضای چه کسی یا کسانی فروخته شد؟ پولش چی شد؟به قول شما چطور حروم شد ؟ پنج: منظور شما از یازده هکتار زمین کجاست دقیقا ؟ روزمینه یا کره ماه؟!!!!!! شش:زمینایی که تا یادپیرمرداست زمین صاف بوده چطور یک شبه شخم میخوره؟منظورتون این نوع کشاورزیه؟ یعنی کشاورزی بدون بذر؟؟

farshid.ahmadi شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱:۴۲

از تمامی کاربران خواهشمندم متحرمانه بحث کنند ناسلامتی خودمان در یک مکان زندگی میکنیم و بیایید با نقد بدور از تهمت جناحی بدور از تعصب داشته باشیم .
وظیفه اصلی ما جوانان این است که با شورای خود مشورت داشته باشیم نه به شورای خود کینه . دوستان بیایید در? جناح انلاین محفلی بر شور و مشورت و حل کردن مشکلات باشیم نه این که در این مکان شاهد گسترش مشکلات باشیم.

andi garcia شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۵:۱۶

milan
نمیدونم رو چه حسابی میگی شیخ عقیل همونیه که اون شب فلان و فلان یا نمیدونمآب شد رفت تو زمین.
واقعا روت میشه همچین حرفی بزنی
مگه رضایی گذاشت جوابشو بده؟ نزدیک به دو ساعت نشست و یه مشت حرف مفت زد و آخر هم ادب و شخصیت خودش رو به رخ همه کشید و البته خودش چون می فهمید حرفاش همش کذب و توهمات بیشتر نیست جلسه رو به آشوب کشید و فرار کرد.
آقای رضایی اول از همه یک معذرت خواهی به خاطر توهینی که به حضار در جلسه کردی به مردم بدهکاری. امیدوارم شمایی که این همه ادعاتون میشه و خودتون رو خواص میدونین کمی هم از ادب و شخصیت بو برده باشین. برای شما و شخصیت شما واقعا متاسفم.

pce شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۱

فقط در جواب milan باید بگم:هر جا سخن از بی منطقی و بی ادبی است نام محمدعلی رضایی می دزخشد.
آقای مدنی میخواستند جواب بدن ولی مگه جناب رضایی اجازه داد.وقتی نمیزاره طرف مقابل حرفشو بزنه دلیلی جز بی منطقی آقای رضایی نیست.
سنگ پای قزوین جلو شما کم میاره.
در مورد پلی هم که فکر کنم قبلا حرف ها زده شد.

صادق شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲

milan2014 لطفا حاشا نکنید.
من از هیچ کدوم از اعضای شورا طرفداری نمیکنم ( تا اندازه ای از دکتر درخشنده طرفداری میکنم به خاطر اینکه جلو زیاده گویی ها ایستاد ولی انتظار داریم قاطعتر باشد ). تا قبل این جلسه اخیر دید نسبتا مثبتی نسبت به رضایی داشتم، اما متاسفانه مکررا دیدم که همیشه دم از کارهای غیرقانونی میزند و صدایشان هم بالا میبرد و طلبکار هم هست. یکبار نشده به دیگران حق حرف زدن بدهد. واقعا حرف درستی بود که اگر قرار است در جلسه حق و ناحق مشخص شود، اول از همه باید حق حرف زدن در خود جلسه رعایت شود. بی احترامی و اینکه ۱۰ دقیقه حرف بزنی و موقع جواب شنیدن بلند شی از وسط جلسه کجای ادب است؟ به نظرم با اینکه جلسه شورا با مردم پیروزی نداشت ( چون کسی جز رضایی نتوانست وقت کافی برای حرف زدن داشته باشد ) اما بازنده ی مسلمی داشت. از نظر من بازنده از همه نظر. از نظر رفتار و گفتار و ادب و همچنین دم زدن از کارهای غیرقانونی. تخریب شورا با کارهای غیرقانونی.

حالا بگذریم از ادب که شاید بگویند اینجا بحث بحث فنی است …
فرصتی باشد باید از آقای قادری به عنوان حقوق دان باتجربه در مورد خیلی از این مسائل پرس و جو شود، اما بخشی از مسائل از روز روشنتر است.
شما گفتید که: اما چه شرکت ابلهی پیدا میشه که خیابون با خرج یک میلیارد رو مفتی برای شهرداری بکشه و شهرداری یک قران هم پول از جیبش نده؟!!

خب دوست عزیز اولا اینکه تو نامه نوشته شده مفتی که نیست هیچ، ارزشش حتی به خاطر اینکه به جای پول، زمین درخواست شده برای مردم مشخص نیست. این عدم شفافیت بدترین چیز در یک قرار داد است. برای همین هم ما از شورا میخواهیم که هیچ وقت تن به چنین کاری ندهد چرا که در این وسط هر توضیحی که زمین اینقدر ارزش دارد و … سر مردم شیره مالیدن خواهد بود.
مهمترین نکته اگر زمینی ملی باشد ( وگرنه چگونه انتظار دارید شهرداری بتواند آن را برای پیمانکاری مصادره کند ) بسیار بهتر میتوان از آن برای خدمت به شهر استفاده کرد تا اینکه به شخص حقیقی داده شود و آنوقت بیا و درستش کن. شهرداری الان زمین زیادی? ندارد برای طرح و زیباسازی شهر، آن هم دوباره به شخص ثالثی بدهد تا او در مورد آن تصمیم گیری کند؟ نه جانم، همین که خیابان پلی درست نشود بهتر است، همانطور که قبلا هم گفتم از ضروریات نیست. شهرداری اگر میخواهد زمین های ناکجا آباد را بفروشد، ولی زمین های وسط شهر را نه. چون دوباره به عاقبت خیابان اصلی کنونی ( بوتیک پگاه تا درمانگاه ) مبدل خواهد شد!

milan2014 شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۴

andi garcia و pce
درجواب شما هرجا سخن از خرابکاری و زیرآب زنی و تهمت است نام عقیل مدنی می درخشد

اگر حرفی داشت بزند وقت زیاد بود.مشکل اینه که حرف نداشت بزنه.وقتی رضایی رفت نامه بیاره چقدر زمان برد.اون مدت حرف نزد؟ خودش گفت من دیگه حرفی ندارم و بلند شد خواست بره دوباره سرجاش نشست!!!!

چطور باورمون نشه که رضایی سال هشتاد نامه به شورا داده مفتی خیابان می سازم و هنوز که شورا جوابی بده.حالا هم دقیقا همون اتفاق افتاده فقط اینکه یک بهانه دستگیرشان شده همین.اینها نمیخوان خیابان توسط رضایی کشیده بشه . چرا؟ چونکه رضایی عرض چهارماه خیابان میکشه و مردم می فهمند ساختش چقدر راحت بوده و اینها عرضه نداشتن انجامش بدن

حرف مفتو اون رئیس شورا زد که مدنی توگوشش خونده که چی بگه چی نگه و پاک عقلشو اجاره مدنی کرده و به رضایی میگه تومیخوای خیابون عشقی بکشی!!!! وقتی اینجور حرفی از کسی که هیچی از کارعمرانی نمیدونه مقابل رضایی که سی سال تجربه عمرانی داره زده میشه چطور خونش به جوش نیاد جالبه اکثر نامه مسایل فنی بود و شک نکنین دکتر یک کلمه ازش نفهمیده که میاد اینجور صحبتی میکنه درعوض بلوار غیرمهندسی که پانصد میلیون خسارت به شهرداری زده شده از دید ایشون چه به به و چه چهی داره .چرا؟ چون جناب شیخ نظارت داشتن و به خواست ایشون و مشاور باسوادشون!!! ساخته شده و بذار حالاکه گندش بالاا اومده و پانصد میلیون هدر رفته میگی چرا این کارو کردی میگه دلم میخواد!!!!? ? ? ? ? ? دلت میخواد؟؟؟ خب دلت……

milan2014 شنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۱

صادق جان

بازهم شما نامه رو با قرارداد اشتباه گرفتید.برای کار عمرانی نامه ملاک نیست.اونچه ملاکه قراداد یا تفاهم نامه بین طرفینه.آیا تا الان قرادادی بسته شده؟ خیر
ما حرفای رضایی رو شنیدیم.اگه نامه مشکل داره و مبهمه نوشتن نامه کار نیم ساعته.شورا میتونه بگه نامه شما مبهمه و ما با این شرایط قبول نداریم و اگر راه حل دیگه ای دارید ارایه کنید.

اونچه ما شنیدیم این بود که رضایی در قبال توافق با مالکین زمین هایی که تحت تملک شهرداری نیست و فروش نصفی از اون زمین ها برای کمک به شهر که حدود ۱۵۰ میلیون میشه خیابان پلی رو که بالای هشتصد میلیون تا نزدیک یک میلیارد خرج داره رو انجام بده و درصورتی که مالکان? زمین راضی هم نشوند آن ۱۵۰ میلیون رو خودرضایی میده.? حالا این کجاش شهرداری پول میده؟ و رضایی چه زمینی میخواد بگیره که بعدا ارزش افزوده براش داشته باشه؟ توجه کنینن که اگرهم به فرض زمین میگرفت تا پنجاه سال دیگه این هشتصد میلیون کارش رو جوابگو نیست.چون این هشتصدمیلیون میتونه براش سالی دویست میلیون سود داشته باشه و در مقابل اون زمین ها چنددرصد ارزش افزوده داره؟ و چندسال دیگه قیمت این هشتصدمیلیون میشه؟? درحالیکه بازهم میگم قرارهم نیست? زمینی? برداشته بشه و فقط فروش زمینی که صاحب داره برای کمک به شهره

واونایی که حرف از توهین و عذرخواهی کردن بزرگترین توهین به مردم وقتیه که کسی نماینده مردم باشه و کاراشتباهی انجام داده و بلواری کشیده که بعد بارندگی هرچی آشغال توش جمع میشه و به زودی زود بو گندش بالا میاد و چندصدمیلیون خسارت به شهرداری زده میگه? دلم میخواد ! مگه مال خودته که میگی دلم میخواد حق مردم زحمتکش شهرمونو به باد دادی میگی دلم میخواد؟

مشتی یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۲۱

دو تا عکس داغ!!!

——————————————–
کنترل سایت:به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد

anti یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۲۹

رضایی اگه سی سال تجربه کار عمرانی به معنی “شعور کاری” رو داشت؛ هیچوقت به سرنوشت امروز دچار نمی شد که شب و روز دستش جلو کسی مثل حاجی منصور عباسی دراز باشه درحالیکه جلو مردم بهش توهین میکنه

رضایی داستان ما میتونست و هنوز هم میتونه بهتر به جناح کمک کنه.. ولی نیاز به یه سری اصلاحات داره..

رضایی متناقض شده و معمولا فقط لاف میزنه…

janah aabad یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۳:۵۷

Milan یا بهتره بگم آقای م ر من کاراگاه نیستم و کاراگاه بازی هم بلد نیستم ولی ما باید *قسم حضرت عباس *جنابعالی رو قبول کنیم یا توهین و آمارهای کشکی شما را که مثل *دم خروس*زده بیرون :waiting:
اصلا کاری ندارم شما کی هستی تو پست قبلی شما به جای جواب دادن به قسمتی از شبهاتی که در نامتون بود و مطرح شده بازم مثل آقای م ر دست به حاشا? و فرافکنی زدید? :oldman:
تو پست بعدی هم باز آمارهای کشکی دادید .آقای رضایی دیگه گذشت اون زمون که یه جا وامیستادی و با چند عدد و رقم کشکی سر مردم شیره میمالیدی،الان همه سرشون تو حساب کتابه اونم حساب کتابی نه مثل شما که میلیاردی اشتباه میکنید و بعدش به رو خودتم نمیاری و البته ادعا میکنی که این که پولی نیست
رو چه حسابی میگید که از فروش زمینها نهایتا ۱۵۰میلیون بیشتر جمع نمیشه :۰۱۷: با یه حساب البته نه کشکی? :waiting:معلومه که اگه طول دو طرف خیابان پلی که حدودا ۱۷۰۰ متره رو در عرض به طور متوسط ۱۲ متر ضرب? کرد ۲۰۴۰۰ متر مربع زمین تجاری مسکونی میشه،حالا این مساحت رو در حداقل قیمت زمینی که شهرداری قبل، به مزایده گذاشت (جنب زمین گازال و دو نقطه دیگه )و البته مسکونی هم بود و قیمتی به مراتب کمتر از اینجا داشت، یعنی متری ۵۵هزار تومان ضرب کنیم مبلغ ۱،۱۲۲،۰۰۰،۰۰۰(یک ملیاردو صدو بیست و دو میلیون تومان :-\)میشه .اینم حداقل قیمته
بازم آقای م میاد میگه من خیرم،خوب آقای عزیز ما نخواهیم شما خیر جناح شید چه کنیم شما با این کار میخواید به یه نون و نوایی برسید بعد دیگه خیری کنید (ما را به خیر شما امید نیست ، خواهشمند است شر مرسان) رضایی جان
در ضمن ادب هم رعایت فرمایید? :waiting:

vahid یکشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۳
فقط یکی از مدیران جناح آنلاین هم باید یاد بگیرد که بگزارد مردم حرف خود را بزنند.نه این که تا یکی مخالفشان بود سریع آن را بن کنند.آقای پوریوسف وقتی میاید در پیغام خصوصی به من میگوید شما با هیچ نامی حق عضویت ندارید من
کجا حرف هایم را بزنم.من که فقط قصد گفتن واقعیت را داشتم و از ترس میایند من را بن می کنند چه بگویم؟مگر غیر از این است آقایان پوریوسف و جباری؟شما که میدانید جز واقعیت چیزی بهتون نگفتم.

بله دقیقا چنین چیزی است که شما با هیچ عنوانی حق عضویت و ارسال پست در سایت را ندارید. این تصمیم هیئت مدیره سایت است و به دلیل سابقه خیلی بدی که در سایت دارید اتخاذ شده( از قبیل سخنان های رکیک و توهین های بسیاری که در پیغام خصوصی به برخی کاربران سایت ارسال کردید)، در این سایت حق ارسال پست ندارید.
بر اثر این تصمیم اسامی “آسمان”،”ابر” و… که نام های کاربری شما است، در صورت تشخیص بن خواهد شد.

شما مدعی هستید “جز واقعیت چیزی نگفتید” باید بگم شما جز توهین حرف دیگری نداشتید. ما با نظرات و مخالفت و موافقت هایتان مشکلی نداریم، اما توهین منجر به بن شدن هر کسی میشود.

چون من بیشتر به هیچ عنوان در همچین سایت زردی که تبدیل شده به جایی برای کوبیدن رضایی نظری نخواهم داد.

اینجا جایی برای کوبیدن هیچ کسی نیست، و کاربران بر مبنای وقایع و حقیقت های رخداده در مورد جلسه مذکور که با عنوان تاپیک همخوانی دارد، به عنوان مخالف و موافق ابراز نظر و بحث میکنند.

موفق باشید

milan2014 دوشنبه , ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۷

کارآگاه janahaabad
چطور دم از حساب و کتاب میزنید و این آمار نجومی رو صف میکنی که معلوم نیست چندتا صفرداره و حرف از کشک و دوغ میکنی تا ذهن مخاطبامشوش بده فکر کردی همه بوقن .عزیزم خودت هم میدونی یا اگه نمیدونی بدون? کل خیابان پلی چندتا نقطه خاص زمین آزاده و بقیه خونه مردمه!!? وقتی میگن زمین یعنی زمینی که آزاد باشه ساخت و ساز نشده باشه نه منزل مسکونی!! تازه اون زمینهای ازاد هم شهرداری مالکش نیست و صاحب داره و باید با صاحبانش کنار اومد که اگه تمایل داشته باشن برای کمک به شهر قسمتیش صرف خیابان پلی کنن.کاری که رضایی به دلیل مقبولیتی که داره توان انجامشو داره و دوره ای که جناح خیابون کشی شد زیاد از این موارد وجود داشت که بعضیها کاسه داغ تر از آش این همکاری مردمی رو به دلیل حسادتشون به مقبولیت رضایی بین کسانی که آگاهی نداشتن زمین خواری جا زدن .
بااین وجود رضایی خودش اعلام کرد اگه این پول رو هم ندن بازهم حاضره این مبلغ رو هم خودش متقبل بشه.این چیزیه که ما شنیدیم.حالا شما اگه جور دیگه ای شنیدید نمیدونم

اینجوری حساب و کتاب کردی که حساب و کتاب رضایی برات شده کشکی .اگه این کشکی باشه حساب و کتاب تو دوغی هم نیست

درضمن مهندس janahaabad اگه واحد مساحت متر نیست خودتونم این واحدو به کار نبرید لطفا!!!!!!

صادق دوشنبه , ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۳

Milan عزیز من هم میدانم این نامست و قرار داد نیست. قرار داد بود که رضایی و دیگر اعضای شورایی که زیر اون قرار داد امضا کرده بودند، الان باید دادگاه تشریف میداشتند یا هم جوابگوی اقدام غیرقانونیشون میبودند.
من هم در مورد همین نامه نوشتم و حرفی از قرار داد نزدم. یکی از انتقاداتی که نسبت به نامه داشتم و الان هم بر سر آن بحث میکنید، موضوعی است که نرخ قرار داد بر اساس زمین، باعث همان عدم شفافیتی میشود که الان بر سر آن بحث میکنید و هیچ وقت به نتیجه نخواهید رسید.
دوره مبادله کالا به کالا که گذشته است و شرکت متقاضی باید ارزش ریالی حق خود در قبال ارائه خدمت ( اینجا ساخت خیابان پلی ) مشخص کند، نه با متر و گز زمین مشخص کند. بگوید فلان متر، فلان جا. بگذریم که در نامه ای که از طرف شرکت جناح دشت بندر ارسال شده حرف از شرکت صوری و… نیامده، باید ارزش ریالی قرار داد مشخص باشد.
Milan شما میگویید که ارزش افزوده چندانی ندارد. ولی فکر میکنم در همان پست اول هم گفتم افزایش قیمت زمین های مذکور نه از باب گذر زمان و رشد طبیعی قیمت هاست، بلکه در اثر تغییر کاربری اراضی است که بعید نیست کسی که از درهای پشتی باخبر است و شرکت صوری و زد و بند دارد، این را هم از این طریق به راحتی حل و فصل کند و اراضی مسکونی را به اراضی تجاری تبدیل کند، آنوقت خودتان حسابش را بکنید.
در کل این توضیحات و اغلب توجیهات برای خودتان. نرخ پیشنهادی برای عقد قرار داد از طرف پیمانکار باید مشخص باشد ( همان شرکت صوری که میگویید، وگرنه شرکت جناح دشت بندر نمیدانم چرا نامه نوشته؟! ) بعد سر آن بحث شود که این طرح پذیرفته است یا خیر. اگر هم قرار است کار خیر انجام شود و ۸۰۰ میلیون به نفع است، لطف کنید ۹۵۰ میلیون خیر کنید که دیگر زمینی هم اخذ نکنید. به گفته ای اگر میخواهید خوبی کنید دیگر این کشت و پیج ها و عدم شفافیت ها و قضیه ۱۰۰۰ بار تکرار شده در جناح، اخذ زمین در قبال انجام کار، را تکرار نکنید.

و مهمتر از همه شما به چه حقی به عنوان عضوی از شورا در جلسه شورا و مردم، نامه درخواست یک شرکت پیمانکاری را علم میکنید و تمام قد از آن دفاع میکنید و مصر هستید که این پروژه به این شرکت برسد؟ مثل اینکه مسئولیت هایتان را میکس کرده اید که نمیدانید کجا به عنوان مدیرعامل شرکت هستید و کجا به عنوان عضو شورا.

janah aabad سه شنبه , ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۴:۲۷

Milan یا همون م ر
والله از این نامه سر تا پا ابهام مثل اینکه فقط شما از اعماق ذهن نگارنده خبر دارید و در تمام پست ها به جای ایشان اظهار نظر میکنید،اگه شما رضایی نیستی چه کاره ای که میای به جای ایشان اظهار نظر میکنی شاید ایشون منظورشون کل زمینهایی که پس از تخریب منازل مسکونی ایجاد میشه هستش+زمین های آزاد دو طرف پلی.
کجا رضایی در دورانی که خیابان کشی کرد یک متر از خونه ی کسی رو تخریب کرد و به خاطر مقبولیتش صاحب خانه به خاطر رضایی از خسارتی که بهش وارد شده چشم پوشی کرد ،Milan حتما خودت رو به نفهمی زدی وگرنه همه یادشونه که اگه در اون زمان یک متر مربع!از خونه کسی تخریب میشد بسته به این که طرف کی باشه یک تیکه زمین ۲۰×۲۵ متری شهرک ۵۵هکتاری رو رضایی از کیسه بیت المال میداد به طرف ،پس پز مقبولیت ایشون رو نده که همه یادشونه که رضایی به جای قرضهای خورد وخوراک (مخصوصا کباب!) خود هم زمین بیت المال رو? بزل و بخشش کرد.
اگه رضایی اعلام کرده که زمین رو ندن هم اشکال نداره که ،خوب بسم الله،مرد باشه سر حرفش وایسه
در ضمن milan جان برای مقیاس ها زیاد تو بهرش نرو که داری خودت و تحصیلات رو زیر سوال میبری. 😉
طول و عرض مقیاس اش متر است .مساحت متر مربع ،میدونم که حواست نبوده عزیز دل 😉

ماهان سه شنبه , ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲

آقای دکتر درخشنده لطفا” به چند سوال جواب دهید

۱-جنابعالی قبلا مطالبی که برای عموم منتشر کردید که به نحوه برگذاری مناقصات در شهرداری و مشخص نمودن پیمانکاران معترض بودید و از آن به مناقصات صوری یاد کردید
ولی اکنون عملا شما نیز این کار را انجام می دهید (واگذاری جمع آوری زباله به شرکت نوین پویان بدون برگذاری مناقصه)

۲-جنابعالی قبلا به پرداخت حق و حقوق کارگران زحمت کش زباله معترض بودید ولی اکنون با وجود مراجعه مکرر کارگران? و تضییع حقوقشان توسط شرکت نوین پویان حامی کارگران نیستید و سکوت می کنید

۳-چرا با برگذاری مناقصه جمع آوری زباله مخالفید تا همه در مناقصه شرکت کنند و کمترین قیمت برنده شود تا در هزینه ها صرفه جویی شود تا ازاین پول بیت المال به نحو بهتری استفاده شود
۴-اگر از? شما شرکت راضی هستید آیا کارگرهای زباله هم راضی هستند آیا می توانیم بگوییم شرکتهای دیگر چون تجربه ندارند نباید کار به آنها بدهیم و پیشاپیش از کار آنها راضی نباشیم?
۵-آیا رفاقت شما با مدیر عامل شرکت نوین پویان در تصمیم شما موثر نبود

milan2014 پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۰۵

janahaabad

بهتره بخاطر حساب های کشکی و دوغی که انجام دادی معذرت خواهی کنی و شرمسار باشی نه اینکه عذر بدتر از گناه بیاری!!!
حساب دوغی تو رو با یک من خرمای خنیزی هم نمیشه خورد!!! هرکی اینا رو بهت گفته بگودر اشتباهی. اگه فکر خودت بود که گاف بزرگی دادی !

من اگه گفتم به زمان خیابون کشی خبردارم بودن کسایی که به خاطر مقبولیت رضایی بدون کوچکترین چشمداشتی زمین هاشونو بخشیدن و اگه اینجور نمیشد که کل زمین های ۵۵ هکتاری هم جوابگوی رضایت بالای ۹۰ خانوار نمیشد چه برسه به درصدیش…. اگه در جریان نیستی یا سنت به اون زمان قدنمیده نباید حرف الکی بزنی مثل حساب و کتابت!

آبادجان

قیمتی به مراتب کمتر از اینجا داشت، یعنی متری ۵۵هزار تومان ضرب کنیم

این حرف شما بود که گفتید متر!!!? پس بی حواسی خودتو به حساب من نذار

ضمنا بهتره به جای گیر دادن به خورد و خوراک این و اون که با این حرفت خودتومسخره کردی بهتره بری سر حساب کشک و دوغیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:

milan2014 پنجشنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۲

من هم یک سوال دارم از آقای دکتردرخشنده

شما نماینده مردم جناحید یا نماینده آقای مدنی؟

janah aabad جمعه , ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۴:۳۸

Milan
دوست دارم بشینم یک دل سیر بهت بخندم و بهت جواب بدم
از طرفی هم دوست ندارم ذهن مراجعین به سایت رو با جواب دادن به کسی که هنوز فرق اصطلاح را با کمیت تشخیص نمیده خسته کنم،ولی خودمونی بهت بگم جایی رفتی خواستی زمین بخری گفتن متری فلان قیمت بهش گیر نده چون اصطلاحه و جا افتاده،شما حواست رو جمع کن همین که سطح مقطع و مساحت رو با کمیت متر مربع و یا هکتار عنوان کنی کافیه :oldman: :72:
–در مورد زمین های اطراف خیابون که خود رضایی باید بیاد وتوضیح بده و برای مردم روشن کنه که منظورش چی بوده،حالا اگه شما خودشی یا نماینده تام الاختیارشی میتونید بگید اینجا تا برای همه روشن شه قضیه چیه،البته زیاد هم مهم نیست milan جان چون اصلا یه پیشنهاد کشکی داده برای خودش تا یه گردو خاکی کرده باشه و جوابش هم همون شب گرفت و حساب دستش(دستت ;))اومد.
–در مورد قیمت? زمینهای دو طرف خیابان پلی،چیزی که من تو این چند روز پرس و جو کردم از فروشندگان و خریداران زمین در جناح البته پس از خیابان کشی و با توجه به تجاری مسکونی بودن زمین های مذکور قیمتی به مراتب بیشتر از متری(متر مربعععع ;))۵۵هزارتومان دارد و بحث رو ۹۰ به بالاست،حال اگه منظورتون(منظورشون)فقط زمین های اطراف خیابون هم باشه قیمتب به مراتب بیشتر از ۱۵۰میلیون کشکی شما میشه :waiting:
–از طرفی رضایی رو چه حسابی میاد یه خیابون ۵۰۰متری رو برای احداث قیمت گذاری میکنه یک ملیارد !ایشون کارشناسه!ایشون تو این نامه دنبال پیمانکاری کاره و طبیعیه که میاد بزرگ نمایی میکنه :great:
–در مورد خونه های که در زمان طرح بهسازی تخریب? شدند هم بهتره به مردم آمار کشکی ندید :waiting: که کل زمین های شهرک ۵۵هکتاری کفاف خونه های تخریبی رو نمیکرد!عجب! :۰۱۷:حتما یادت رفته چند تیکه زمین فروختی(فروخت ;)) و بزل و بخشش کردی(کرد!).زمین های شهرک ۵۵هکتاری بالغ بر۱۰۰۰قطعه زمینه یعنی شما ادعا دارید ۱۰۰۰ خانه تخریبی تو اون زمون داشتیم و بیشترشون به خاطر شما(رضایی) چشم پوشی کردند!عجب! چه آدم خوبی بوده این رضایی? :clap:
–در مورد این که ایشون (شما) حتی بابت خورد و خوراک خود و کارگرانش هم زمین داده به طرف دیگه همه در جریان هستند،شما زحمت سرپوش گذاشتن رو نکشید ;)که تو پست بعدی میگم خود طرف بیاد پست بزاره :۷۲:

milan2014 شنبه , ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۳:۴۱

janahaabad یا همون ع م

برادر خودت اول شروع کردی که واحد مساحت مترمربعه و به رضایی گیر دادی اتفاقا من هم میخواستم این رو به شما بگم مترگفتن اشتباه نیست و اصلاحه پس بهتره اول یه دل سیر به خودت بخندی که حرفای خودت یادت میره چطور ازت انتظار داشته باشیم جلوی رضایی زبونت بسته نشه و عملکرد چهارده سالت دودقیقه ای تموم نکنی و بگی من دیگه حرفی ندارم

عزیزم شما وقتی هنوز فرق زمین با منازل مسکونی نمیدونی نباید این جرات رو به خودت بدی که نظر بدی . از شما انتظاری بیشتر از این هم نیست حساب کشکی و دوغی شما یادمون نرفته? و داریم با خرمای میل مینماییم 😀

در مورد زمین ها نمیدونم شما چرا داری حرصشو میخوری یکی دیگه میخواد زمین بده شما حرص و جوش میخوری ؟!!
اگه سرهنگ ها و دریانوردها بخوان نصف زمینو بدن شما این وسط چه کاره ای؟؟!!
فرضا هم ندادن رضایی خودش اعلام کرده همونم خودش میده حالا غصه برای چیه دیگه؟ از نظر شما فقط باید منصور دست به جیب بشه تا کاری انجام بشه و بعد به به چه چه بعضیها دنیا رو کر کنه؟ قبلا گفتم همه اینا ترس از یک چیزه اینه که آقایون ۱۶ ساله پشت خیابون موندن و به خاطر ندانم کاریشون مردم دارن گردوخاک میخورن و این شش هفت سالی که کارش شروع شده هم با ساخت یک بلوار غیرمهندسی که بوی گندش بعد هر بارون داره بالا میاد و اگه رضایی بیاد عرض شش ماه بسازه میگن چه کار آسونی بوده و اینا بلد نبودن انجام بدن! مقصود اینه? و بس :yess:

من اگه آیه هم نازل کنم شما باورتون نمیشه رضایی چقدر از جیب برای خیابون کشی جناح داده و چقدر مردم به خاطر شخص ایشون و صدالبته آبادانی شهر همکاری داشتن که یا زمین رو رایگان دادن و یا با مقادیر کمی راضی شدن. بله آقای ع م . همون کاری که شما برای خیابان پلی سالهای ساله پشتش موندید!! وقتی که حساب و کتاب دوغی هم بلد نیستید چطور میشه انتظار داشت برید تحقیقی کنید و ببیدنید ۱۸ کیلومتر خیابان سازی داخل شهر با بالای ۹۰ تخریب و تسطیح و سنگ جدول و بلوار و کانال و آسفالت یعنی چی؟؟ دعوتتون میکنم که مقایسه کنید ۱۶ سال پشت خیابان پلی موندن و ۱۸ کیلومتر خیابان در یک سال و نیم . دیگه باید همه چی دستتون بیاد . اگه خدابخواد حساب بلد باشید و یا بخوای حساب کنی وگرنه نمیشه کسی رو به کاری که دلش نمیخواد موضوعی براش روشن بشه مجبور کرد :waiting:

جناح پرست یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۲

[…]

کنترل سایت : توهین به افراد مخالف قوانین سایت است. تکرار چنین پستی موجب بن شدن کاربر میشود.

janahi57 یکشنبه , ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۳۲

کنترل سایت : با تشکر از تذکر شما، پست قبلی ویرایش شد.

لذا این پست هم برای هماهنگی تاپیک ویرایش شد.

نظرات بسته شده است.