رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین جلسه شورای دوره چهارم و شهردار با مردم برگزار شد + تصاویر
Milan یا همون م ر
والله از این نامه سر تا پا ابهام مثل اینکه فقط شما از اعماق ذهن نگارنده خبر دارید و در تمام پست ها به جای ایشان اظهار نظر میکنید،اگه شما رضایی نیستی چه کاره ای که میای به جای ایشان اظهار نظر میکنی شاید ایشون منظورشون کل زمینهایی که پس از تخریب منازل مسکونی ایجاد میشه هستش+زمین های آزاد دو طرف پلی.
کجا رضایی در دورانی که خیابان کشی کرد یک متر از خونه ی کسی رو تخریب کرد و به خاطر مقبولیتش صاحب خانه به خاطر رضایی از خسارتی که بهش وارد شده چشم پوشی کرد ،Milan حتما خودت رو به نفهمی زدی وگرنه همه یادشونه که اگه در اون زمان یک متر مربع!از خونه کسی تخریب میشد بسته به این که طرف کی باشه یک تیکه زمین 20×25 متری شهرک 55هکتاری رو رضایی از کیسه بیت المال میداد به طرف ،پس پز مقبولیت ایشون رو نده که همه یادشونه که رضایی به جای قرضهای خورد وخوراک (مخصوصا کباب!) خود هم زمین بیت المال رو? بزل و بخشش کرد.
اگه رضایی اعلام کرده که زمین رو ندن هم اشکال نداره که ،خوب بسم الله،مرد باشه سر حرفش وایسه
در ضمن milan جان برای مقیاس ها زیاد تو بهرش نرو که داری خودت و تحصیلات رو زیر سوال میبری. Wink
طول و عرض مقیاس اش متر است .مساحت متر مربع ،میدونم که حواست نبوده عزیز دل Wink
آقای دکتر درخشنده لطفا" به چند سوال جواب دهید

1-جنابعالی قبلا مطالبی که برای عموم منتشر کردید که به نحوه برگذاری مناقصات در شهرداری و مشخص نمودن پیمانکاران معترض بودید و از آن به مناقصات صوری یاد کردید
ولی اکنون عملا شما نیز این کار را انجام می دهید (واگذاری جمع آوری زباله به شرکت نوین پویان بدون برگذاری مناقصه)

2-جنابعالی قبلا به پرداخت حق و حقوق کارگران زحمت کش زباله معترض بودید ولی اکنون با وجود مراجعه مکرر کارگران? و تضییع حقوقشان توسط شرکت نوین پویان حامی کارگران نیستید و سکوت می کنید

3-چرا با برگذاری مناقصه جمع آوری زباله مخالفید تا همه در مناقصه شرکت کنند و کمترین قیمت برنده شود تا در هزینه ها صرفه جویی شود تا ازاین پول بیت المال به نحو بهتری استفاده شود
4-اگر از? شما شرکت راضی هستید آیا کارگرهای زباله هم راضی هستند آیا می توانیم بگوییم شرکتهای دیگر چون تجربه ندارند نباید کار به آنها بدهیم و پیشاپیش از کار آنها راضی نباشیم?

5-آیا رفاقت شما با مدیر عامل شرکت نوین پویان در تصمیم شما موثر نبود
janahaabad

بهتره بخاطر حساب های کشکی و دوغی که انجام دادی معذرت خواهی کنی و شرمسار باشی نه اینکه عذر بدتر از گناه بیاری!!!
حساب دوغی تو رو با یک من خرمای خنیزی هم نمیشه خورد!!! هرکی اینا رو بهت گفته بگودر اشتباهی. اگه فکر خودت بود که گاف بزرگی دادی !

من اگه گفتم به زمان خیابون کشی خبردارم بودن کسایی که به خاطر مقبولیت رضایی بدون کوچکترین چشمداشتی زمین هاشونو بخشیدن و اگه اینجور نمیشد که کل زمین های 55 هکتاری هم جوابگوی رضایت بالای 90 خانوار نمیشد چه برسه به درصدیش.... اگه در جریان نیستی یا سنت به اون زمان قدنمیده نباید حرف الکی بزنی مثل حساب و کتابت!

آبادجان
نقل قول:قیمتی به مراتب کمتر از اینجا داشت، یعنی متری 55هزار تومان ضرب کنیم

این حرف شما بود که گفتید متر!!!? پس بی حواسی خودتو به حساب من نذار

ضمنا بهتره به جای گیر دادن به خورد و خوراک این و اون که با این حرفت خودتومسخره کردی بهتره بری سر حساب کشک و دوغیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh:
من هم یک سوال دارم از آقای دکتردرخشنده

شما نماینده مردم جناحید یا نماینده آقای مدنی؟

Milan
دوست دارم بشینم یک دل سیر بهت بخندم و بهت جواب بدم
از طرفی هم دوست ندارم ذهن مراجعین به سایت رو با جواب دادن به کسی که هنوز فرق اصطلاح را با کمیت تشخیص نمیده خسته کنم،ولی خودمونی بهت بگم جایی رفتی خواستی زمین بخری گفتن متری فلان قیمت بهش گیر نده چون اصطلاحه و جا افتاده،شما حواست رو جمع کن همین که سطح مقطع و مساحت رو با کمیت متر مربع و یا هکتار عنوان کنی کافیه :oldman: :72:
--در مورد زمین های اطراف خیابون که خود رضایی باید بیاد وتوضیح بده و برای مردم روشن کنه که منظورش چی بوده،حالا اگه شما خودشی یا نماینده تام الاختیارشی میتونید بگید اینجا تا برای همه روشن شه قضیه چیه،البته زیاد هم مهم نیست milan جان چون اصلا یه پیشنهاد کشکی داده برای خودش تا یه گردو خاکی کرده باشه و جوابش هم همون شب گرفت و حساب دستش(دستت Wink)اومد.
--در مورد قیمت? زمینهای دو طرف خیابان پلی،چیزی که من تو این چند روز پرس و جو کردم از فروشندگان و خریداران زمین در جناح البته پس از خیابان کشی و با توجه به تجاری مسکونی بودن زمین های مذکور قیمتی به مراتب بیشتر از متری(متر مربعععع Wink)55هزارتومان دارد و بحث رو 90 به بالاست،حال اگه منظورتون(منظورشون)فقط زمین های اطراف خیابون هم باشه قیمتب به مراتب بیشتر از 150میلیون کشکی شما میشه :waiting:
--از طرفی رضایی رو چه حسابی میاد یه خیابون 500متری رو برای احداث قیمت گذاری میکنه یک ملیارد !ایشون کارشناسه!ایشون تو این نامه دنبال پیمانکاری کاره و طبیعیه که میاد بزرگ نمایی میکنه :great:
--در مورد خونه های که در زمان طرح بهسازی تخریب? شدند هم بهتره به مردم آمار کشکی ندید :waiting: که کل زمین های شهرک 55هکتاری کفاف خونه های تخریبی رو نمیکرد!عجب! :017:حتما یادت رفته چند تیکه زمین فروختی(فروخت Wink) و بزل و بخشش کردی(کرد!).زمین های شهرک 55هکتاری بالغ بر1000قطعه زمینه یعنی شما ادعا دارید 1000 خانه تخریبی تو اون زمون داشتیم و بیشترشون به خاطر شما(رضایی) چشم پوشی کردند!عجب! چه آدم خوبی بوده این رضایی? :clap:
--در مورد این که ایشون (شما) حتی بابت خورد و خوراک خود و کارگرانش هم زمین داده به طرف دیگه همه در جریان هستند،شما زحمت سرپوش گذاشتن رو نکشید Winkکه تو پست بعدی میگم خود طرف بیاد پست بزاره :72:

janahaabad یا همون ع م

برادر خودت اول شروع کردی که واحد مساحت مترمربعه و به رضایی گیر دادی اتفاقا من هم میخواستم این رو به شما بگم مترگفتن اشتباه نیست و اصلاحه پس بهتره اول یه دل سیر به خودت بخندی که حرفای خودت یادت میره چطور ازت انتظار داشته باشیم جلوی رضایی زبونت بسته نشه و عملکرد چهارده سالت دودقیقه ای تموم نکنی و بگی من دیگه حرفی ندارم

عزیزم شما وقتی هنوز فرق زمین با منازل مسکونی نمیدونی نباید این جرات رو به خودت بدی که نظر بدی . از شما انتظاری بیشتر از این هم نیست حساب کشکی و دوغی شما یادمون نرفته? و داریم با خرمای میل مینماییم Big Grin

در مورد زمین ها نمیدونم شما چرا داری حرصشو میخوری یکی دیگه میخواد زمین بده شما حرص و جوش میخوری ؟!!
اگه سرهنگ ها و دریانوردها بخوان نصف زمینو بدن شما این وسط چه کاره ای؟؟!!
فرضا هم ندادن رضایی خودش اعلام کرده همونم خودش میده حالا غصه برای چیه دیگه؟ از نظر شما فقط باید منصور دست به جیب بشه تا کاری انجام بشه و بعد به به چه چه بعضیها دنیا رو کر کنه؟ قبلا گفتم همه اینا ترس از یک چیزه اینه که آقایون 16 ساله پشت خیابون موندن و به خاطر ندانم کاریشون مردم دارن گردوخاک میخورن و این شش هفت سالی که کارش شروع شده هم با ساخت یک بلوار غیرمهندسی که بوی گندش بعد هر بارون داره بالا میاد و اگه رضایی بیاد عرض شش ماه بسازه میگن چه کار آسونی بوده و اینا بلد نبودن انجام بدن! مقصود اینه? و بس :yess:

من اگه آیه هم نازل کنم شما باورتون نمیشه رضایی چقدر از جیب برای خیابون کشی جناح داده و چقدر مردم به خاطر شخص ایشون و صدالبته آبادانی شهر همکاری داشتن که یا زمین رو رایگان دادن و یا با مقادیر کمی راضی شدن. بله آقای ع م . همون کاری که شما برای خیابان پلی سالهای ساله پشتش موندید!! وقتی که حساب و کتاب دوغی هم بلد نیستید چطور میشه انتظار داشت برید تحقیقی کنید و ببیدنید 18 کیلومتر خیابان سازی داخل شهر با بالای 90 تخریب و تسطیح و سنگ جدول و بلوار و کانال و آسفالت یعنی چی؟؟ دعوتتون میکنم که مقایسه کنید 16 سال پشت خیابان پلی موندن و 18 کیلومتر خیابان در یک سال و نیم . دیگه باید همه چی دستتون بیاد . اگه خدابخواد حساب بلد باشید و یا بخوای حساب کنی وگرنه نمیشه کسی رو به کاری که دلش نمیخواد موضوعی براش روشن بشه مجبور کرد :waiting:
[...]

کنترل سایت : توهین به افراد مخالف قوانین سایت است. تکرار چنین پستی موجب بن شدن کاربر میشود.
کنترل سایت : با تشکر از تذکر شما، پست قبلی ویرایش شد.

لذا این پست هم برای هماهنگی تاپیک ویرایش شد.

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان