رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکاتی پیرامون اولین نشست شورا و شهردار با مردم
[size=18pt]
نقل قول:عزیزمن شما فکر میکنی که این بار اوله که رضایی درخواست احداث خیابان پلی داده؟ نه.این طور نیست.اون زمان که شورا نبوده پیشنهاد داد مفتی انجام میدم هنوز که از شورا جوابی بیاد!!!.شما که میگویید مناقصه بله ما هم میگیم مناقصه اما چه شرکت ابلهی پیدا میشه که خیابون با خرج یک میلیارد رو مفتی برای شهرداری بکشه و شهرداری یک قران هم پول از جیبش نده؟!!
در جواب Milan2014:
راستی شما باورتون میشه که آقای رضایی خیابان پلی را می سازد آن هم مفتی؟!کمی لااقل با خودتان روراست باشید.
معنای مفتی را که از بیانات گهربار و متن نامه ایشان باید متوجه شده باشید!شاید راست می گویید چون آقای رضایی تا حالا به تمام تعهدات خود عمل کرده است،جای شکی باقی نمی ماند!
55 هکتاری که الحمدالله مشکلی ندارد و همه برگ واگذاری دارند!شهرک مروارید هم همچنین!راه خور هم استاندارد و آسفالت شده تحویل مردم جناح دادند!
من را همه می شناسند،اتفاقا امثال شما و آقای رضایی بسیار خوشحال می شدید اگر من عقلم را اجاره ی آقای رضایی میدادم؛شماها اتفاقا از استقلال رای می ترسید و می هراسید.شما بروید منصفانه تحقیق کنید تا متوجه شوید که من چقدر با آقای مدنی برحسب مورد وارد بحث و جدل می شوم؛چه در دوره ی گذشته ی شورا و چه در دوره ی فعلی.اما یک عیب بزرگ دارم و آن این است که سره را از ناسره تشخیص می دهم! کسی که صداقت دارد را از کسی که صداقت ندارد تمییز می دهم و این است درد خیلی ها!
ضمنا دوست عزیز ادبیاتتان هم که به ادبیات آقای رضایی رفته. به شما و آقای رضایی(اگر دو نفر هستید!)دوستانه توصیه می کنم با متانت و آرامش سخن بگویید و بنویسید وهمچنین قواعد بازی را رعایت کرده به رای اکثریت تن در دهید . تمام استعداد خود را اگر صادق هستید تنها صرف متقاعد کردن شورا بنمایید،نه تخریب والسلام نامه تمام.

نقل قول:من هم یک سوال دارم از آقای دکتردرخشنده

شما نماینده مردم جناحید یا نماینده آقای مدنی؟
در جواب Milan2014:
بنده نماینده ی مردم جناح هستم که اتفاقا یکی از این مردم آقای مدنی است!

نقل قول:آقای دکتر درخشنده لطفا" به چند سوال جواب دهید

1-جنابعالی قبلا مطالبی که برای عموم منتشر کردید که به نحوه برگذاری مناقصات در شهرداری و مشخص نمودن پیمانکاران معترض بودید و از آن به مناقصات صوری یاد کردید
ولی اکنون عملا شما نیز این کار را انجام می دهید (واگذاری جمع آوری زباله به شرکت نوین پویان بدون برگذاری مناقصه)

2-جنابعالی قبلا به پرداخت حق و حقوق کارگران زحمت کش زباله معترض بودید ولی اکنون با وجود مراجعه مکرر کارگران? و تضییع حقوقشان توسط شرکت نوین پویان حامی کارگران نیستید و سکوت می کنید

3-چرا با برگذاری مناقصه جمع آوری زباله مخالفید تا همه در مناقصه شرکت کنند و کمترین قیمت برنده شود تا در هزینه ها صرفه جویی شود تا ازاین پول بیت المال به نحو بهتری استفاده شود
4-اگر از? شما شرکت راضی هستید آیا کارگرهای زباله هم راضی هستند آیا می توانیم بگوییم شرکتهای دیگر چون تجربه ندارند نباید کار به آنها بدهیم و پیشاپیش از کار آنها راضی نباشیم
5-آیا رفاقت شما با مدیر عامل شرکت نوین پویان در تصمیم شما موثر نبود

در پاسخ به ماهان:
1-پیشنهاد مناقصه ی صوری را نداده ام،بلکه براساس قانون و بنا به تشخیص خود از ظرفیت های قانونی استفاده کرده ایم و قرار بر اجرای ترک تشریفات مناقصه آن هم برای دوره ای محدود را گذاشته ایم.در هرصورت هر تصمیمی با رای اکثریت شورا و هماهنگی با شهردار اتخاذ می شود.
البته شخص بنده ترسی ندارم و به عنوان یک رای شورا، قاطعانه از کار شرکت دفاع? می کنم و این دو جوان پاک جناحی را ستایش می کنم و از ایشان و کارگران عزیزی که در دوره ی قبل مورد بی مهری فراوان قرار گرفتند بازهم معذرت خواهی می کنم،چه نقشی داشته ام یا نداشته ام.حداقل با نبودن من به عنوان عضو شورا در دوره ی قبل هنوز خود را نبخشیده ام.شاید می توانستم مانع آن کارها شوم.
2-بنده عوض نشده ام و قول شرف می دهم اگر حق و حقوق کارگری ضایع می شود محرمانه به خودم مراجعه کند حتما مانع خواهم شد.البته به شرطی که حق و حقوقی در کار باشد،نه این که افرادی ناآگاه یا مغرض کارگری را تحریک کرده باشند.علی رغم این که شهرداری کار را به شرکت می دهد تا درگیر جزئیات نباشد،اما به خاطر دفاع از حقوق کارگر از بی عدالتی چشم پوشی نخواهم کرد.
3-ان شاالله سر فرصت برگزار خواهد شد.
4-نظر شخصی بنده یک چیزاست و رای اکثریت شورا شاید چیز دیگر باشد.ما بایدهمه پایبند به دموکراسی و اصول شورایی باشیم.
در دوره ی قبل هم ثابت کرده ام که به هر قیمتی نمی خواستم حرف خودم را مثل بعضی ها به کرسی بنشانم،حتی اگر می توانستم.اگر کارگران مشکلی دارند و اگر با من راحت نیستند می توانند با بقیه ی اعضای شورا مطرح کنند حتما پیگیری خواهد شد.
5-اگر منظور از موثر بودن این باشد که به دلیل رفاقت،شناخت بیشتری از یکدیگر داریم و براساس این شناخت به کار، صداقت و درستی ایشان ایمان و اعتقاد دارم،بله.
البته کسانی که از نزدیک با من آشنایی دارند به خوبی می دانند که من بر سر منافع شخصی خودم هم حق را زیرپا نمی گذارم،چه رسد به منافع دیگران.
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_abi ، محمدرضا ، janahi57 ، محسوس
از جوابی که رئیس شورای جناح دادن فقط تاسف میخورم.ایشون یادشون رفته نماینده مردم جناح هستن و نه نماینده آقای مدنی.جواب مختصری که می نویسم خطاب به شخص دکتر و یاهرکسی این متن رو نوشتست و باور ندارم اینها نوشته های رئیس شورای شهرم باشه

نقل قول:راستی شما باورتون میشه که آقای رضایی خیابان پلی را می سازد آن هم مفتی؟!کمی لااقل با خودتان روراست باشید.
بله که باورم میشه.چراکه نه...شمایید که باورتون نمیشه.چون نکردید نمیدونید.نه اینکه با پول شما جناح گلستان شده!! شما که ذره ای تخصص در کارهای عمرانی ندارید نباید هرجایی اظهارنظر کنید!و بهتره بسپارید به کارشناسان و باتجربه های این کار! چطور در جلسه شوراو مردم آقای رضایی با سی سال تجربه زیر سوال میبرید و کل وقت و سرمایه و خدماتی که برای شهر گذاشتن با یک جمله مسخره به سخره میگیرد؟ چطور کارآقای رضایی را عشقی میدونید و کار آقای مدنی با این طرح مشکل دار و ضرر چندصدمیلیونی غیرعشقی ؟ چطور آقای مدنی رو صادق دونستید که در پاسخشون به خطای طرح اشتباه پلی و هدررفت بیت المال میگه دلم میخواد؟ چطور صدای شما از ضرر مردم جناح از دودستی تقدیم کردن آب جناح به شهری و تاخیر 10 ساله در تعویض شبکه در نمیاد؟و....

فقط این سوال منو جواب بدید با پیشنهاد رضایی شهرداری بایت ساخت پلی چقدر باید هزینه کنه؟!

شمایی که توان و خواست جلوگیری از تخریب شرکت گاز ندارید چرا رضایی به عنوان نماینده شورا انتخاب نمیکنید؟! مگراین خواست اکثریت مردم نیست؟! چه اونایی که به ایشون رای دادن و چه اونایی که رای ندادن؟ فکر نمیکنید تا الان مردم بیشتر از قبل فهمیدن شما فقط به دنبال خرده گیری به رضایی و جلوگیری از افزایش محبوبیت ایشون هستید؟

نقل قول:معنای مفتی را که از بیانات گهربار و متن نامه ایشان باید متوجه شده باشید!
شماکه نماینده مردم و مورد احترام مردم جناح به سخره میگیرید خودتان چه در چنته دارید؟لطفا روکنید اون نظرات گهربارتون تا بهرمند بشیم!

نقل قول:اما یک عیب بزرگ دارم و آن این است که سره را از ناسره تشخیص می دهم! کسی که صداقت دارد را از کسی که صداقت ندارد تمییز می دهم و این است درد خیلی ها!

ای کاش این عیب را داشتید ! اگر داشتید اینگونه یک جانبه نمی رفتید. الان در صداقت خود شما هم شک به وجود آمده چطور خود را مسئول تشخیص صادق و ناصادق بودن اطرافیان میدونید؟!
میتونم از شما بپرسم تا الان در چند مورد از آقای رضایی حمایت کردید؟ با این خبرهایی که ما میشنویم بعید میدونم تا الان موردی پیش اومده باشه !

نقل قول:ضمنا دوست عزیز ادبیاتتان هم که به ادبیات آقای رضایی رفته. به شما و آقای رضایی(اگر دو نفر هستید!)
آخر کافر همه را از کیش خود پندارد! میفهمید منظورم چیست و میدونید توهینی در کار نیست و مفهوم شعر مدنظره!

نقل قول:همچنین قواعد بازی را رعایت کرده به رای اکثریت تن در دهید
ای کاش رای اکثریت بود.متاسفانه رای یک نفر است! و آن هم دشمن شماره یک رضایی . کسی که رضایی گفت روز میگه شبه و اگر گفت شبه میگه روزه
آقای دکتر ما شما رو مسئول جلوگیری از ساخت خیابون پلی و هدررفت پول خیر میدونیم و اگه توضیح قابل قبولی ندید شما رو به خاطر این گناهتون نمیبخشیم.ما خیابان پلی میخوایم و نه متلک های شما به خادم شهر. متاسفم بگم شما فقط برای سرخ نگه داشتن صورت آقای مدنی و زیر سوال نرفتن از بلوار اشتباه پلی دست به هرکاری دارید میزنید حتی اگه هدررفت بودجه بیت المال باشه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان