رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد از بخش خبرهای کوتاه
قابلیت جدیدی که اضافه کردین مشکل داره!!!لایک و دیسلایک رو میگم!!!!هر بار که صفحه رو رفرش کنید میشه مجددا لایک یا دیس لایک کرد!!!!!!
پاسخ
(۱۹ام تير ۱۳۹۳، ۱۹:۳۵)ArmenA link نوشته: قابلیت جدیدی که اضافه کردین مشکل داره!!!لایک و دیسلایک رو میگم!!!!هر بار که صفحه رو رفرش کنید میشه مجددا لایک یا دیس لایک کرد!!!!!!
این مشکل نیست. عمدا این کار رو کردیم.
قبلا ( الان دقیق اطلاع ندارم ) اکثر کاربرهای تو یک شهر ( در شهر های کوچک ) مثل شهر خودمون، IP ها تقریبا یکسان بود و برای همین اگر بر اساس IP باشه، خب ممکنه با یک رای از IP شهرمون کسی دیگه نتونه LIKE یا DISLIKE کنه. برای همین یه جورایی مجبوریم قید IP رو برداریم. مگر اینکه با ایجاد تاخیر بین هر like , dislike برای هر مطلب، درصد امتیازات غیرواقعی رو کم کنیم. که این کار رو به زودی انجام میدیم.

همچنین برای اینکه Like ها و DisLike ها رو ببینید از این صفحه " آمار " استفاده کنید ( پسورد اختیاری است - بدون پسورد بخشی از IP رو میتونید ببینید )
در این صفحه کاملا مشخص است عده ای به مراتب نظر خودشون رو ثبت کردن و آمار رو بالا بردن. البته برخی در ثانیه چندین بار این کار رو تکرار کردن که فکر میکنم توسط Macro ها اینکار رو انجام دادن. وگرنه به صورت دستی با این سرعت امکان پذیر نیست.

به هر حال همه این مسائل وجود دارد و راه حل کاهشی دارد، ولی راه حل کامل خیر!
پاسخ
بر اساس ایپی نباشه...
بر اساس نام کاربری باشه
کسایی که عضو نباشن نمیتونن لایک و دیس لایک داشته باشن که معقول هست!!!!
اون موقع امار ها هم دقیق میشه
پاسخ
من آخرش نفهمیدم چطوری میشه یه خبر کوتاه ایجاد کرد
پاسخ
نقل قول:من آخرش نفهمیدم چطوری میشه یه خبر کوتاه ایجاد کرد

فکر نکنم کاربر عادی همچنین امکانی داشته باشه،یعنی من و شما نمیتونیم خبر کوتاه بذاریم.
پاسخ
بله همانطور که sasa گفتند، فعلا امکان نوشتن خبر کوتاه توسط تمام کاربران وجود ندارد. مخصوصا که در صفحه اول سایت نمایش داده می شود.
البته در نظر گرفته شده تا ساز و کاری برای ارسال خبر کوتاه باشد، تا پس از تایید قرار بگیرد.

اما قرار دادن مطالب در انجمن شاید ارزش کاری بیشتری نسبت به خبر کوتاه داشته باشد و معمولا برای مطالب مهمتر یک خبر کوتاه هم درج می شود. یعنی اینکه کاربران مطلب در انجمن قرار دهند، از نظر سایت هم بهتر است، وگرنه تمام مطالب به خبر کوتاه خلاصه می شود×
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
بله کاملا درسته. اینطوری بهتره.
پاسخ
میشه لطفا عکسایی نذارین که متن اخبار کوتاه رو از صفحه بیرون میبره؟!
پاسخ
سلام
به نظر من این بخش خبرهای کوتاه خیلی هم خوبه
پاسخ
دوستانی که در مورد ظاهر بخش "خبرهای کوتاه" پیشنهاداتی داشتند، سعی شده تا حدی اعمال شود.

[عکس: shortnews-template-93-9.jpg]
(پیش نمایش)
پاسخ
 سپاس شده توسط d.beckham ، armena ، ابراهیم77

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان