رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سواستفاده از واتس آپ.چرا ما بی فرهنگ هستیم؟
(۲۶ام اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱)montaghedan link نوشته: راستش را بخواهید اول که مطلب شما را خواندم خوشحال شدم که خیلی منطقی و با ادب در مورد مطلب من نظر داده بودید.و منم قصد داشتم کاملا محترمانه جوابتان بدم و برایتان شفاف سازی کنم ولی قسمت آخر حرف هایتان را که دیدم پی بردم شما زیاد پایبند دین نیستید و احتمالا وجود خدا را هم زیاد اعتقادی ندارید(نعوذبالله).چون این لحن حرف زدنتان کاملا احمقانه بود.کسی را ندیدم جرات داشته باشد اینگونه در مورد خدای عالم حرف بزند.احتمالا خودتان را هم جسور می دانید.ولی بدانید خدا بدجوری تو سر شما خواهد زد.و جواب یک شخص بی خدا را دادن کاملا احمقانه است.کسی که خدا را قبول ندارد احتمالا انسانیت و ادب را قبول ندارد و من دوست ندارم بحثمان به بی ادبی کشیده شود.به جای نگران بودن برای فرهنگمتن برای افکار و اعتقادات خود نگران باشید بهتر است.
اولا من نمیدونم شما از کجا به این نتیجه رسیدین که من خدا را قبول ندارم.ثانیا اعتقادات شخصی هر فرد فقط به خود شخص ربط داره و به کسی ارتباطی پیدا نمیکنه.حتی اعتقادات شخصی به اعضای خانواده شخص هم هیچ ربطی نداره شما که دیگه جای خود داری.
ببین تو که میگی مطلبمو که خوندی میخواستی محترمانه جوابمو بدی و شفاف سازی کنی حالا چه کار به اعتقادات شخصیم داری.گیریم که به قول شما من خدا را قبول نداشته باشم.این موضوع تو معادله چه نقشی داره؟مگه کسی که خدا را قبول نداره دیگه آدم نیست!!؟؟مگه کسی که خدا را قبول نداره باید خفه شه و حرف نزنه؟؟شما ملاکتون برای جواب دادن باید سخنان فرد باشه نه اعتقادات شخصی فرد.ببین من چی گفتم.نه این که بیای بگی چون تو خدا را قبول نداری پس جوابتو نمیدم(هنوز هم نمیدونم از کجا به این نتیجه رسیدی!!!).
شما چون جوابی نداشتی اومدی یکی رو به دورویی متهم کردی.یکی رو به بی خدایی متهم کردی.یکی رو به بازیگری متهم کردی.کلا خوشم میاد قاضی خوبی هستی!!!(جل الخالق).ببین من از وقتی این سایت رو پیگیری میکنم تقریبا به یه نتیجه رسیدم که در بین اکثر طرفداران آقای رضایی که میان و اینجا بحث میکنند(تاکید میکنم کسانی که اومدن و اینجا بحث کردن نه بقیه) منطق معنایی نداره.اکثرا یه بحثی رو شروع میکنن بعد وقتی کم آوردن میان همه رو متهم میکنن.خب تو که سواد بحث کردن رو نداری مگه بیکاری میای و یه بحثو شروع میکنی!!؟؟ادبیات اکثر این عزیزان هم خیلی شبیه به هم هستش.خیلی برام جالبه این موضوع!!!
به هر حال من منتظر شفاف سازیتون هستم!!!
پاسخ
آقای? andy garcua احتمالا اسم کاربریتون? اشتباهی نوشتم ولی میفهمم میفهمی با شما هستم شما اونقدر حرف از ده میلیارد زدید ولی یک بار حرف از 16 میلیارد حاج اقاتون نزدین بیخی حالا که تقریبا سه ماه گذشته از 92. نمیگم حرف از ده میلیارد نزن ولی هر وقت میخوای انتقاد کنی دلسوزانه انتقاد کن و بدور از تعصب? .
پاسخ
 سپاس شده توسط montaghedan
شما دیدی من از جباری حمایت کنم که میگی حاج آقا تون؟ واسه من فرق نمیکنه چه جباری باشه چه رضایی قول که دادن باید عمل کنن مخصوصا وقتی بحث (...) باشه دوست عزیز ههر وقت تاپیکی در مورد 16 میلیارد جباری زده شد و من اومدم از جباری حمایت کردم اونوقت میتونی خرده بگیری .افتااااد؟
انتقاد همیشه از روی دلسوزیه . این تعصبی که گفتی هم نمیدونم کجای نظر من بود شاید به مثال کافر همه را به کیش خود پندارد باشه
ماشاالله خوب بلدین از این شاخه به اون شاخه بپرین.

------------------
کنترل سایت : این پست به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد.
پاسخ
صحبت از فرهنگ و تربیت و .....نزنید که شماها دیگه آخرش هستید.یادمون نرفته هااا.قبل از انتخابات (...) آقای ر ض ا ی ی? با تعدادی از طرفداران عربده کش خود تو مکان مقدس مسجد با عربده چطور نظم جلسه را به هم زدند و از صحبت کردن نامزدهای انتخاباتی جلوگیری کردند.آقای بسیار محترم ر ض ا ی ی که با آوردن کلمه (...) دیگر شان و منزلتی برای مسجد نگه نداشتند.فرهنگ......کلمه ای معنا دار و پرمحتوا .....اما در خور و شان چه کسانی0.....
اما در پایان? جناب محترم ر ض ا ی ی مدت شش ماهه تمام شده...ده ملیارد لطفا......کم کم داریم (...) مشکوک میشیم هاااا

----------------------------
کنترل سایت : این پست به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد
پاسخ
(۲۶ام اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۴۲)وحید link نوشته: شما در جواب my janah of sale گفتیذ : "جواب انسان دو رویی مثل شما را نمی دهم."
در جواب pce گفتید : "و جواب یک شخص بی خدا را دادن کاملا احمقانه است."
در جواب من گفتید : "من هم جواب یک بازیگر را نمی دهم"

دوست عزیز منطقتان را خلاصه و چکیده آوردم. شما ظاهرا حرف خودتان را بسیار قبول دارید. ( اولی رو به دورویی، دومی را به بی خدایی و سومی ( خود من ) رو به بازیگری و ادای روشنفکران در آوردن متهم کردید )
بهتر است این مطلبی که نوشتید اول خودتان رعایت کنید بعد از دیگران انتظار داشته باشید.

به سلامت

نقل قول:بیانیه ای که احمدیان نوشت
این مورد که نام فرد رو بریدین، زیر بیانیه خودش اسمشو نوشته یا شما حدس زدید؟ چون نام بردن از افراد حقیقی اون هم بر اساس حدس و گمان کاملا با قوانین سایت در تضاد است.
بله اسم خودش بود.قوانین سایت شما این است:قرار گرفتن در مقابل محمدعلی رضایی.وحید تو هم چون اقوام رضایی هستی و از این می ترسی که همه فکر می کنند به این دلیل طرفدار رضایی هستی.سعی می کنی در مطالبت طوری بنویسی که به همه بفهمونی طرفدار رضایی نیستی.خب حق هم داری چون دوستانت روت تاثیر گزاشتند.من اون تعداد از دوستانت رو که میشناسم همشان مخالف رضایی هستند.حلسه ای که تو و دوستانت با رضایی گذاشتید.به جز خورشیدی و احمدی بقیه همه از طرفداران مدنی هستند.برات متاسفم که با چنین جمعی رفت و آمد داری.البته چون هنوز بچه هستی احتمالا گول خوردی.

(۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱:۲۶)andi garcia link نوشته: آقا جان شما فکر کنم اشتباه داری میکنی . این رضایی هستش که این بازی رو شروع کرده که من میزارم به حساب ترس ایشون. چون ایشون تو جمع در میرن خخخخ
اگه جوابی هم شنیده جواب (......) که خیلی هم خوب جوابش رو دادن.
در مورد چند نفر به یک نفر هم که گفتی خیلی خنده داره اگه واقعا رضایی راست میگه اگه سیصد نفر هم جوابشو بدن میتونه حقیقت و روشن کنه ولی باز هم ایشون تو جمع از شنیدن جواب دروغهایی که میگه در میره خخخخخ در ضمن این جونا هستن که مجبورن واسه روشن شدن زهن مردم جواب رضایی رو بدن نه رضایی جواب اینا رو کلا برعکس میبینی همه چیزو خخخ
از نظر من ایشون وقتی شبنامه میده کم آورده چون این کار رو زمان هایی از رضایی دیدم که کسی قبولشش نداره و اینجوری میخواد ذهن مردم رو خراب کنه (.......)
راستی سهممون از 10 میلیارد کزایی چی شد به کجا رسید؟ قضیه اون (...) و اینا رو یادمون نرفته ها شش ماه هم تموم شده فک کنم؟

کنترل سایت:این پست به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد
رضایی تو جمع در میره؟شما دیگه کی هستی؟رضایی که همیشه خودش میگه من حاضرم در مورد تمام مسائل با مدنی مناظره کنم.مدنی هست که تو جمع در میره.اینو دیگه طرفدارای مدنی هم قبول دارند.

(۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱:۵۳)pce link نوشته: اولا من نمیدونم شما از کجا به این نتیجه رسیدین که من خدا را قبول ندارم.ثانیا اعتقادات شخصی هر فرد فقط به خود شخص ربط داره و به کسی ارتباطی پیدا نمیکنه.حتی اعتقادات شخصی به اعضای خانواده شخص هم هیچ ربطی نداره شما که دیگه جای خود داری.
ببین تو که میگی مطلبمو که خوندی میخواستی محترمانه جوابمو بدی و شفاف سازی کنی حالا چه کار به اعتقادات شخصیم داری.گیریم که به قول شما من خدا را قبول نداشته باشم.این موضوع تو معادله چه نقشی داره؟مگه کسی که خدا را قبول نداره دیگه آدم نیست!!؟؟مگه کسی که خدا را قبول نداره باید خفه شه و حرف نزنه؟؟شما ملاکتون برای جواب دادن باید سخنان فرد باشه نه اعتقادات شخصی فرد.ببین من چی گفتم.نه این که بیای بگی چون تو خدا را قبول نداری پس جوابتو نمیدم(هنوز هم نمیدونم از کجا به این نتیجه رسیدی!!!).
شما چون جوابی نداشتی اومدی یکی رو به دورویی متهم کردی.یکی رو به بی خدایی متهم کردی.یکی رو به بازیگری متهم کردی.کلا خوشم میاد قاضی خوبی هستی!!!(جل الخالق).ببین من از وقتی این سایت رو پیگیری میکنم تقریبا به یه نتیجه رسیدم که در بین اکثر طرفداران آقای رضایی که میان و اینجا بحث میکنند(تاکید میکنم کسانی که اومدن و اینجا بحث کردن نه بقیه) منطق معنایی نداره.اکثرا یه بحثی رو شروع میکنن بعد وقتی کم آوردن میان همه رو متهم میکنن.خب تو که سواد بحث کردن رو نداری مگه بیکاری میای و یه بحثو شروع میکنی!!؟؟ادبیات اکثر این عزیزان هم خیلی شبیه به هم هستش.خیلی برام جالبه این موضوع!!!
به هر حال من منتظر شفاف سازیتون هستم!!!
قربان شکل ماهت برم.من جواب همه را دادم به جز شما.من از صحبت هایتان به این نتیجه رسیدم.ولی خدا را شکر مثل این که اشتباه قضاوت کردم.
اول برو یاد بگیر به قشر بزرگی از جامعه که طرفداران رضایی هستند توهین نکنی.مدیران سایت هم که آلو تشریف دارند و مثل این که توهین شما را ندیدند.این یعنی چه که طرفداران رضایی منطق ندارند؟یعنی نصف جناح منطق ندارند؟اول تو برو سواد بحث کردن را یاد بگیر بعد به من بگو.

(۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۲:۳۹)pa talai link نوشته: صحبت از فرهنگ و تربیت و .....نزنید که شماها دیگه آخرش هستید.یادمون نرفته هااا.قبل از انتخابات (...) آقای ر ض ا ی ی? با تعدادی از طرفداران عربده کش خود تو مکان مقدس مسجد با عربده چطور نظم جلسه را به هم زدند و از صحبت کردن نامزدهای انتخاباتی جلوگیری کردند.آقای بسیار محترم ر ض ا ی ی که با آوردن کلمه (...) دیگر شان و منزلتی برای مسجد نگه نداشتند.فرهنگ......کلمه ای معنا دار و پرمحتوا .....اما در خور و شان چه کسانی0.....
اما در پایان? جناب محترم ر ض ا ی ی مدت شش ماهه تمام شده...ده ملیارد لطفا......کم کم داریم (...) مشکوک میشیم هاااا

کنترل سایت : این پست به دلیل مغایرت با قوانین سایت ویرایش شد
ایشان فقط سه دقیقه فرصت خواستند.اگه مدنی اربابتون نمیترسید که سه دقیقه وقت میداد.
پاسخ
چه خبره اینجا? . ب این کارمون نشون دادیم که علاوه بر واتساپ ، در جناح انلاین هم فرهنگ نداریم . بابا یک کم عفت کلام داشته باشید ، به خاطر اختلاف دو عضو شورای شهر چقدر مردم به جون هم افتادن . با کمال احترام به اقای مدنی و اقای رضایی ولی چنان چه اگر این دو شخص در دور جدید عضو شورا نشده بودند ، این اختلافات بوجود نمی امد و اگر می امد کمتر بود .
پاسخ
خیلی باحالی آقای منتقدان حرفات همش خنده داره همش میگی سه قیقه و ... تو مسجد جامع بعد از یک ساعت خوردی یادته چجوری در رفتی( چون مطمئن شدم رضایی هستی نوشتم در رفتی) چرا یک بار هم از فرارتون تو مسجد جامع نمی نویسی؟
نکته دیگری که واست متاسف شدم این بود که به وحید گفتی متاسفی که با طرفداران مدنی رفت و امد میکنه و این حرفای پوچی که زدی که نشون دهنده اینه که چقدر تعصب در شما موج میزنه که برای انتخاب دوست هم باید ملاک مدنی یا رضایی رو در اولویت قرار بده. وحید اگه سن شما رو نداره در عوض درک و فهمش خیلی از شما بالاتره این نظرتو که دیدم کلا به این نتیجه رسیدم که بحث کردن با شما آقای رضایی مثل خالی کردن آب دریا با لیوانه.
ان شا الله خدا راه راست رو به سوی شما کج کنه(از خودتون حرکتی نمیبینم)
پاسخ
اول جواب مفصلی برای montaghedan نوشتم ولی بعد گفتم کسی که از ادب بهره نبرده چه برسد که انتظار منطق و فرهنگ از او داشته باشم!

لذا شما را دوباره به پستی که به این و آن اتهام زدید و اینگونه از زیر پاسخ دادن طفره رفتید ارجاع میدم و بدانید تفاوت جواب ندادن و طفره رفتن بسیار واضح است.
شما حتی توان درک یک مطلب ساده را نداشتید و برداشت ماورالطبیعی از پیشنهاد من داشتید. من تنها پیشنهادی که دادم گفتم بهتر است به این روش خاتمه داده شود اما نه یک طرفه بلکه هر دو طرف. ولی گویا انصاف شما خیلی زیاد است و معتقدید "مرگ خوب است اما برای همسایه".

از پستی که نوشتید مشخص است چقدر عقبید که بحثتان قوم و قبیله ای است ( الحق andi garcia درست گفت که نوشته تان خنده دار است )، آدم متمدن باید خیلی حقیر باشد که خود را طرفدار شخص بداند نه مدافع تفکر خاص.
چه اصراری دارید بقیه هم مانند خودتان عقب باشند و قوم و قبیله ای و فرسوده فکر کنند که من یا دیگری را حتی نصیحت هم می کنید!

آبروی موافقان روش آقای رضایی را با چنین پستهایی نبرید و حداقل مستقل حرف بزنید که کسی حرفهای شما را پای دیگران نگذارد.

در پرانتز :
نقل قول:حلسه ای که تو و دوستانت با رضایی گذاشتید.
کدام جلسه؟ اگر منظورتان جلسه با اعضای شورا است که آقای دکتر درخشنده و آقای مدنی هم حضور داشتند اسمش نمیشود جلسه با آقای رضایی!
پاسخ
 سپاس شده توسط pce ، mohammad_p ، armena
نقل قول:مدیران سایت هم که آلو تشریف دارند و مثل این که توهین شما را ندیدند.این یعنی چه که طرفداران رضایی منطق ندارند؟یعنی نصف جناح منطق ندارند؟اول تو برو سواد بحث کردن را یاد بگیر بعد به من بگو.
از "مدیران آلو" میگذریم...

اما من میگویم شما سواد ندارید قبول نمی کنید. pce گفته است "ار بین اکثر طرفداران آقای رضایی که میان و اینجا بحث میکنند (تاکید میکنم کسانی که اومدن و اینجا بحث کردن نه بقیه )"
خوبه بیچاره تاکید هم کرده که منظورش بقیه نیست، باز شما میگید به نصف جناح توهین کرده است. من نیازی نیست حرف ایشون رو تایید یا تکذیب کنم، ولی حداقل چیزی که گفته خیلی واضحه. خواهشا تو بدیهایت دیگه لنگ نزنید.

خب پس یکدفعه بگویید هیچ کس چیزی ننویسد چون شما یک متن ساده هم نمیتونید بخونید و بعدش بیایید کلی بنویسید و این و آن را به خاطر چیزی که منظورشان آن نبوده بکوبید.
پاسخ
 سپاس شده توسط pce ، mohammad_p ، armena
(۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۰۳)montaghedan link نوشته: قربان شکل ماهت برم.من جواب همه را دادم به جز شما.من از صحبت هایتان به این نتیجه رسیدم.ولی خدا را شکر مثل این که اشتباه قضاوت کردم.
اول برو یاد بگیر به قشر بزرگی از جامعه که طرفداران رضایی هستند توهین نکنی.مدیران سایت هم که آلو تشریف دارند و مثل این که توهین شما را ندیدند.این یعنی چه که طرفداران رضایی منطق ندارند؟یعنی نصف جناح منطق ندارند؟اول تو برو سواد بحث کردن را یاد بگیر بعد به من بگو.
آقای با فرهنگ و با سواد.تو اصلا اند فرهنگ و سوادی.من کی به قشر بزرگی از جامعه توهین کردم!!؟؟؟چرا حتی نمی توانید یک حرف ساده را درک کنید!!!
البته من حس میکنم عمدا دارین خودتون رو به کوچه علی چپ میزنین.چون حرف من از بس واضح بود که یک بچه دبستانی هم راحت میتونست متوجه بشه.
من از کاربر"وحید" تشکر می کنم که اومدن معنی جمله ی منو برای شما توضیح دادند.
ببینید من گفتم اکثر کسانی که میان اینجا و بحث می کنند.اونم از وقتی من دارم سایت رو پیگیری می کنم.(خب الان یعنی نصف مردم جناح!!!).
البته جواب هایی که شما میدید و لحن و منطق سخنتان کاملا داره این حرف منو تایید میکنه!!!
ببین برادر من آره اصلا من سواد بحث کردن با شما رو ندارم.چون معنی و مفهومی که من از سواد میدونم با تعریفی که شما از سواد دارید کاملا متفاوته.پس بهتره
وقتتونو به خاطر یه آدم بی سواد(البته با توجه به تعریفی که شما از سواد دارید) تلف نکنید!!!
موفق باشید!
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان