رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:: جناح آنلاین 6 ساله شد! ::.
1 ... 2 ... 3 ... 4 ... 5 ...?

و امروز تولد 6 سالگی جناح آنلاین است ...

امسال نیز مانند سال های گذشته، گذشت. پربار بود یا نبود، خوب بود یا بد بود، هر چه بود گذشت.
مهم است که...؟

مانند سال های گذشته، هر سال که بر عمر سایت افزوده می شود آمارهایی تا کنون ارائه می کنیم تا بتوان با گذشته مقایسه کرد که عملکرد چگونه بوده است.
در این آمار و ارقام مشارکت و زحمات کاربران و احیانا کاستی های ما را در خود نشان می دهد.

علاوه بر این آمار، معمولا از تغییرات در یک سال گذشته هم حرف میزنیم. ساده بگویم، تغییرات چندانی امسال نداشتیم و از مهمترین آنها میتوان به ستون "خبرهای کوتاه جناح آنلاین" اشاره کرد که امید داریم امکانات بیشتری نیز به آن اضافه کنیم که خوشبختانه نظرات مثبت و منفی در باره این بخش از کاربران شنیده ایم که به ما کمک می کند. همچنین استفاده از آدرس janahonline.ir به جای janahonline.com به عنوان دامین اصلی سایت.
مهمتر از آن به دلیل بدقولی های امسال، دیگر قول و وعده پیشاپیش نمیدهیم تا مچمان گرفته نشود!
[عکس: thumb]

و اما آمار و ارقام از ابتدای فعالیت سایت تا کنون :

تعداد کاربران : 1670 نفر
تعداد تاپیک ها : 2305
مجموع ارسال ها : 10779
تعداد بازدید ها ( طبق آمارگیر وبگذر ) : 762576 بازدید
تعداد صفحات بازدید شده ( طبق آمارگیر سایت ) : 4179543 بازدید
بیشتر...

بیشترین بازدید از سایت در دو سال اخیر در روز اعلام نتایج نهایی کنکور در شهریور 92 با 2400 بازدید در روز بوده است. ( که این امر به خاطر همکاری کاربران در سراسر شهرستان و گردآوری نتایج در اسرع وقت در سایت جناح آنلاین بوده است ).
پربازدید ترین روز از ابتدای فعالیت 27 اردیبهشت 1390 با 3087 بازديد.

و اما طرح امسال :
[عکس: janahonline-6-years-birthday.jpg]
لینک طرح
 سپاس شده توسط mohammad_p ، ترنم ، yousef_sh ، armena ، d.beckham ، abdollah_abi ، نگار ، abdollah_ahmadi
مبارک باشد!
 سپاس شده توسط abedjanahi
تبریک به همه و تشکر از کسانی که زحمت میکشن واسه سایت!
سایت نیاز به تغییرات اساسی داره...حداقل تو ظاهر گرد و خاک گرفته
مبارک است? : )
منم فردا میشم 6 ساله تو جناح آنلاین Smile ساعت 01:09:29 بامداد Smile
میگم میتونی بفهمی چندمین کاربر عضو شده هستم ؟ Smile
نقل قول:میگم میتونی بفهمی چندمین کاربر عضو شده هستم ؟ Smile
شماره هر کاربر، نشون میده چندمین کاربره. رو اسمت که بری نوشته : ..../index.php?action=profile;u=8
یعنی 8 امین کاربری که عضو شده. Armena هم 9 امین.
 سپاس شده توسط d.beckham
جناح آنلاین زندگی من و ماست. باهاش زندگی کردیم و بهش افتخار می کنیم.

خیال خال تو با خود به خاک خواهم برد / که تا ز خال تو خاکم شود عبیر آمیز...
 سپاس شده توسط yousef_sh
6سالگذشته که 5 سال با او بودیم مقداری دوری و مقداری نزدیکی خلاصه قصه این است با جناح آنلاین عمری!
 سپاس شده توسط vahid
همیشه کاربران فعال جز امار بوده و معمولا اسم منم توش بوده ولی امسال زیاد فعالیت نداشتم ، ، حدس میزدم اسمم نباشه ولی خوب میبینم اسم هیچ کس رو ننوشتن . ان شا الله سال اینده اسم کاربرا بنویسن? و من جزش باشم . راستی تولدش مبارک .
تبریک

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان