رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در فضایی صمیمی و سازنده برگزارشد/دومین نشست عمومی شورا و شهردارجناح با مردم+10عکس
#11
زمین مساله مهمی است که از هستی بوده و تا هستی هست خواهد بود . زمین را چه در نظر بگیریم کره زمین یا حریم یک قاره یا کشور یا شهر و یا زمینی به اندازه ی خانه ای برای ساختن یک زندگی .
ولی متاسفانه مشکلی که در شهر ما است اداعای زمین است . ممر برکه و زمینی که کشت می کردند و حریم منزل و باغ و صنعت و خدمات همش شده بهانه ای برای زمین گیری . فلان خان بهم زمین داد فلانی روش کشت می کرد فلانی موقع ساخت برکه دست روش گذاشته و این قبیل مسایل . . . .
خوب عزیزم دوره فلانی به سر رسیده الان دوره شماست شما چی میگی ؟ اگر شما میخوای مثل فلانی بمانی که همون عصر حجری هستین . مقداری باید دید خود را بازتر بگیریم . الان این همه زمین های مهم که به عنوان مسکونی میشه واگذار کرد شده زمین این و آن و این هم شده دستاویزی برای بنیاد مسکن محترم که بی خیال جناح و جوونش بشه و تعهدی برای خودش نشون نده .
باباهای عزیز یکی به قول خودش زرنگ بوده برای دو تا بچش پنجاه تا خریده بوده یکی هم دستش نمی رسیده برای خودش فقط خریده و حالا ده تا بچش ندارن . میدونم شاد حرفم خنده دار باشه ولی زمین های زیادی رو ول کنید نمیگم مفتی ولی به قیمتی که بچه اون باباهه که نداشتا اون بتونه بخره بره سر خونه و زندگیش فقط همین و بس !
بنده در جلسه قضایی نبودم ولی نظر شخص آقای دکتر و نظر شخصیشون راجع به زمین توسط خودش و حقیقتا اعلام شده و کسان غیر حقیقی که دارن خورده میگیرن چون با نظر شخصیشون که شبیه همون نظر بابا زرنگاست مخالف بوده براشون دردآوره مقداری ! شاید نظر بنده با یکی دیگه مخالف باشه ولی این دلیل نمیشه که بگم شما هم حتما مثل من باش .
به امید جناحی آباد تر و زمینی برای ساخت مسکنی جدیدتر!!!
#12
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:مورد داشتیم انقد به فکر زمیندار شدن جوونای جناح بوده که خود جوونا نبودن
#13
مورد داشتیم بعضیا انقد فضول و بی جنبه بودن که.....بماند :34: :34:
#14
مورد داریم ! طرف از وسایل بیت المال (( پلاک قرمز )) برای کارهای شخصی استفاده میکنه ( با لبخند گازشو میگیره ) اونقت ادعای روشنفکری و حلال حرامی هم داره !!! ولله اصلن یه وضعیه !!!!
#15
:a102 Smile: واقعا چرا بعضیا عقلشون به چشمشون هست؟عزیزم اگه میگی بیت المال هست پس شما هم میتونی ازش استفاده کنی وگازشو بگیری و پز بدی.البته شما میگی حلال و حروم...
#16
مورد داریم خیلی تابلو با یه اسم دیگه میاد جواب میده? :laugh:
عزیز من در روز تعطیل از پلاک قرمز برای خرید خونه استفاده نکن? :oldman:
#17
(۲۹ام مرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۳۸)mirror link نوشته: مورد داریم خیلی تابلو با یه اسم دیگه میاد جواب میده? :laugh:
عزیز من در روز تعطیل از پلاک قرمز برای خرید خونه استفاده نکن? :oldman:
:oldman: چقدر هم این بهت میاد بابا بزرگ.اولش بهت بگم ادم زنده وکیل وصی نمی خواد که بخواد با اسم دیگه جواب بده.بعدشم هرکی هرکاری می کنه به خودش ربط داره به شما چه؟فضولی؟قضیه شما قضیه اون هست که میگن فضول بردن جهنم گفت هیزمش تره.معلومه حسودیت میشه به بعضیا.
مورد داشتیم طرف از بس دلسوزی کرده و تو زندگی مردم سرک کشیده شده بابابزرگ :oldman: اخی.چقدم نصیحت می کنه. :72:
#18
مورد داریم خیلی شیک و مجلسی استفاده ی شخصی از اموال بیت المال (پلاک قرمز ) رو زرنگی میدونه و کسیکه بهش تذکر میده رو حسود و فضول خظاب میکنه !!!! :a102:
اونوقت ادعای پیش گامی در مبارزه با زیاده خواهی بعضیا رو داره ..... هشهریه داریم ما !!!!! Confusedmiley_confused1:
#19
اشتباه نکن? عزیزم.من طرف دار کسی نیستم شما هم انقد :a102: داد نزن گلوت پاره میشه. Confusedorry:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان