رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرق 3 نفر ایرانی با 3 نفر آمریکایی در گرفتن بلیط قطار

سه نفر آمریکایی و سه نفر ایرانی با همدیگر برای شرکت در یک کنفرانس می رفتند. در ایستگاه قطار سه آمریکایی هر کدام یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که ایرانی ها سه نفرشان یک بلیط خریده اند. یکی از آمریکایی ها گفت: چطور است که شما سه نفری با یک بلیط مسافرت می کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهیم. همه سوار قطار شدند. آمریکایی ها روی صندلی های تعیین شده نشستند، اما ایرانی ها سه نفری رفتند توی یک wc و در را روی خودشان قفل کردند. بعد، مامور کنترل قطار آمد و بلیط ها را کنترل کرد. بعد، در wc را زد و گفت: بلیط، لطفا! بعد، در wc باز شد و از لای در یک بلیط آمد بیرون، مامور قطار آن بلیط را نگاه کرد و به راهش ادامه داد. آمریکایی ها که این را دیدند، به این نتیجه رسیدند که چقدر ابتکار هوشمندانه ای بوده است.
بعد از کنفرانس آمریکایی ها تصمیم گرفتند در بازگشت همان کار ایرانی ها را انجام دهند تا از این طریق مقداری پول هم برای خودشان پس انداز کنند. وقتی به ایستگاه رسیدند، سه نفر آمریکایی یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که آن سه ایرانی هیچ بلیطی نخریدند. یکی از آمریکایی ها پرسید: چطور می خواهید بدون بلیط سفر کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهم.
سه آمریکایی و سه ایرانی سوار قطار شدند، سه آمریکایی رفتند توی یک wc و سه ایرانی هم رفتند توی wc بغلی آمریکایی ها و قطار حرکت کرد. چند لحظه بعد از حرکت قطار یکی از ایرانی ها از wc بیرون آمد و رفت جلوی wc آمریکایی ها و گفت: بلیط، لطفا!

پاسخ
سلام

از اينكه مطلب جالبي گذاشتي تشكر ميكنم

نقل قول:وقتی به ایستگاه رسیدند، سه نفر آمریکایی یک بلیط خریدند، اما در کمال تعجب دیدند که آن سه ایرانی هیچ بلیطی نخریدند. یکی از آمریکایی ها پرسید: چطور می خواهید بدون بلیط سفر کنید؟ یکی از ایرانی ها گفت: صبر کن تا نشانت بدهم.
سه آمریکایی و سه ایرانی سوار قطار شدند،

چطوري سوار قطار شدن؟؟؟؟؟؟ Wink ;D Wink ;D? اين تنها مشكلشه 8)
پاسخ
نقل قول:چطوري سوار قطار شدن؟؟؟؟؟؟ Wink Grin Wink Grin? اين تنها مشكلشه Cool
تو اون شلوغی می شه رفت تو.
پاسخ

;D سلام دوستان اول میگم خواهش میکنم ار لطف همه ی شما و بعد هم این مطلب قابلی نداشت? :Smile
بعد هم عزیز وقتی وارد قطار میشن معمولا" بلیط نگاه نمیکنند مثل هواپیما و چون بقول وحیدخان خیلی شلوغه و بعد که همه آرووم شدن سرجاشون نشستند بلیط ها رو می ببیند ( البته من قطار سوار نشدم ولی اگه توجه کرده باشید تو فیلم ها همیشه اینجوری بوده و زیاد دیدیم )
پاسخ
عليكم السلام

تا بليط را در قسمت كنترل بليط نگاه نكنندنميزارن بري سكوي انتظار . بعد از اين مرحله تو قطار و رو صندلي ات كه نشستي دوباره رييس قطار مياد و وارسي بليط ها رو ميكنه
پاسخ
سلام
ممنونم از اطلاعاتتون راستش من نمیدونم تا بحال سوار نشدم .
بهر حال ایرانی ها( البته نه همه شون ) بلدن چطوری همه چیز رو هم سوار کنند و این هم از رو هوش و زکاوت و ناقلایی ;D این گروه افراد مثال ساختند .

موفق باشید .
پاسخ
فک کردم تست هوش یا جوکه Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان