رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو نکته
اول اینکه چون فروم ما یک فروم فارسیه بهتره بخش زیر در سمت راست قرار داشته باشه.

[عکس: fehrest.png]

دوم اینکه پس زمینه قسمت خبر های کوتاه که صورتیه زیاد به قالب سایت نمیاد. اگه یه رنگ دیگه باشه بهتره. مثلا همون رنگ پس زمینه سایت ولی یکم تیره تر. یا یه رنگ دیگه که به قالب سایت بیشتر بیاد.
پاسخ
دو تا نکته دیگه که یادم رفت بگم
اولی اینه که بخش خواندنی ها رو اگه به چند بخش تقسیم کنیم بهتر باشه چون هم مطالبش زیاده هم بیشتر از بقیه مطالبش اضافه میشه و هم مطالبی با موضوعات مختلفی هم توشه.

دومیش هم اینه که من هر وقت میام تو سایت و میرم تو بخش ((دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما)) همیشه خالیه. خواستم بگم که اگه مشکلش هم حل بشه بعضی وقت ها که میایم تو سایت شاید یادمون رفت این بخش رو چک کنیم و از سایت بریم بیرون اونوقت دیگه این بخش از دستمون رفته خاستم بگم که اگه میشه این لیست رو از اخرین باری که چکش میکنیم ارسال های جدید رو قرار بده.

ببخشید که من خیلی ایراد میگیرم. ممنون از زحماتتون.
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
پیشنهادات و مشکلات خوبی رو مطرح کردید. در مورد طراحی خبرهای کوتاه نیاز به طراحی خیلی بهتری دارد و نسخه فعلی، اولین نسخه بوده است که باید نظرات مختلف رو جمع آوری کنیم.
البته اگر در این زمینه شما یا دیگران امکان همکاری فنی دارند، استقبال میکنیم.

در مورد "دیدن موضوع های جدید ارسال شده از آخرین ورود شما" احتمالا تنظیمات رو دستکاری کردید. چون برای من مشکلی نداره و پس از چک کردن تنظیمات اگر باز جای سوال بود بپرسید.
پاسخ
متاسفانه من تخصصی تو ابنکار ندارم.

ولی درمورد بخش خواندنی ها شدنیه؟
پاسخ
دنبال این پست بودم و پیداش نمیکردم. میگفتم یه جا نظرات خوبی در مورد ظاهر ستون خبرهای کوتاه نوشته شده بود و ازش استفاده کردم، ولی میخواستم لینک تغییرات رو بذارم.

خب اینم لینک به اونجا : تغییرات ظاهر ستون خبرهای کوتاه
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم77
ممنون دستتون درد نكنه خيلی بهتر شده
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان