کد خبر : 245
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 مرداد 1388 - 23:14

فلکه زیبا با طرحی قدیمی – کمشک – ۸۸

فلکه زیبا با طرحی قدیمی – کمشک – ۸۸

داشتیم از کمشک رد می شدیم که فلکه ای که طراحی زیبایی به نظر من داشت و از طرح سنتی و قدیمی استفاده کرده بود، خوب به چشم می خورد. سریعا عکسش رو گرفتم و اینجا می زارم تا شما هم ببینید. به نظر من که زیبا بود. نظر شما چیه؟

داشتیم از کمشک رد می شدیم که فلکه ای که طراحی زیبایی به نظر من داشت و از طرح سنتی و قدیمی استفاده کرده بود، خوب به چشم می خورد.
سریعا عکسش رو گرفتم و اینجا می زارم تا شما هم ببینید. به نظر من که زیبا بود. نظر شما چیه؟

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
جمسي ته بحرين چهارشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱:۲۰

خيلي زيبا ولي اگر دورش بکنن چمن و گل و خیلی بهتر از بل .
ماشا الله منطقه ی ما روز بعد روز آبادتر کبده

vahid چهارشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۳:۰۰

بله درسته. متاسفانه چون مرکز دهستان فرامرزان که کمشک است، هنوز شهر نشده و شهرداری نداره. برای همین شاید اعتبار لازم برای کارهای عمرانی و زیبا سازی شهر ندارن. مطمئنا اگه شهرداری داشته باشن یا اینکه اعتبار خاصی در اختیارشون قرار بگیره، حتما دهشون زیبا تر خواهد شد.
مثلا فلکه اول شهر خودمون رو ببینید. خیلی زیبا شده. فقط به نظر من اون آبشارش چندان جالب نشده.

ابا عبدالله پنجشنبه , ۲۹ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۵۱

فلكه قشنگيه . جاي تقدير از دست اندركارانش هست . ماهم تشكر ميكنيم از زحماتشون .

در مورد نبود شهرداري در اونجا . بايد گفت با اينكه شهرداري خودمون زحمت ميكشه ولي همه فلكه هايي رو كه زيبا كرده زيبا نيست!!
فلكه ورودي كه نماد زيبايي بايد در وسط آن باشد با يك آبشار مصنوعي ماس مالي شده . جلو بانك ملي يا جلو بخشداري هم كه هنوز ناتمام رها شده اند

شهردار ما كافيه يكبار به كوخرد سفر بكنه . تا متوجه بشود كه معماري در معابر و مكانهاي عمومي شهر هم ميتواند نمونه معماري سنتي و قديمي شهر باشد

نظرات بسته شده است.