رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد پیج جناح آنلاین در اینستگرام
سلام
به نظرم اگه صفحه جناح آنلاین رو در اینستگرام? بسازین خیلی خوب میشه
میشه اخبار کوتاه رو حداقل پوشش داد و به مرانب بیشتر از سایت سر میزنن بهش? Smile
الان جوانان این مرز و بوم شاید روزی 5 بار سر بزنن به اینستگرام ولی 5روزی یه بار سر بزن به این سایت...
نظر بقیه چیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
پیج ایجاد شد لطفا سر بزنید
janah_online.ir
خیلی وفت نیست تاسیس شده وال از الان فعالیت می کنه
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، armena
ایده خوبیه. ولی چون روش های مخابره خبرها زیاد شده برای انتشار هر خبر کلی وقت صرف میشه.

لااقل این موضوع رو میطلبه که از همکاری بقیه استفاده کنیم و برام جالب بود که دقیقا دوست عزیز ahmad0025 چیزی که تو ذهنم بود رو زودتر عملی کرده.
اما محدودیت های اینستگرام، مخصوصا عدم امکان قرار دادن لینک در هر پست و ... یکم کار رو دشوار میکنه.
اما با این وجود اگر فردی یا افرادی اینکار رو انجام بدن، مخصوصا از اونجایی که این سایت یک سایت تعاملی هست، نیازی نیست هر کاری رو چند نفر خاص انجام بدن.

نقل قول:پیج ایجاد شد لطفا سر بزنید
janah_online.ir
خیلی وفت نیست تاسیس شده وال از الان فعالیت می کنه
با تشکر
کار خیلی خوب و درستی انجام دادی. فقط مشکلی که وجود داره اینه که سر زدم، مثلا خبری که چند دقیقه پیش گذاشتی در خبرهای کوتاه نداریم. البته اشکالی نداره به نظرم خبرهای اضافه تر از خبرهای کوتاه جناح آنلاین باشه، ولی لااقل خبرهای کوتاه جناح آنلاین هم پوشش داده بشه.
مثلا روزی یک بار یا دو بار ستون خبرهای کوتاه جناح آنلاین چک بشه و متن و تصویرش و همچنین اگر بتونید لااقل لینک خبر ( در صورتی که شرح بیشتر داشته باشه ) قرار بدید.
این کار اگر توسط بیش از یک نفر انجام بشه فکر میکنم خیلی به روزتر بمونه.

منتظر جواب شما همینجا هستم
پاسخ
لینک رو میشه قرار داد!!!!
اگه دقت کنی همه پیجا قرار میدن? .....
اول پست میزارین بعد کامنت اول لینک? Smile
پاسخ
:banghead:اگه بازدید بشه چراکه نه هرکس می خواد خبر بده خبر هاشو واسه ما تگ کنه
پاسخ
نقل قول: :banghead:اگه بازدید بشه چراکه نه هرکس می خواد خبر بده خبر هاشو واسه ما تگ کنه
این روشی که میگید مد نظر نیست. حالا ممکنه شخص دیگه ای اینکار رو عهده دار بشه. چون باید این کار رو فقط با چک کردن روزانه ستون خبرهای کوتاه، خبرهای جدیدی که در ستون خبرهای کوتاه قرار داره، همون رو در اینستگرام هم قرار بده و نیازی به تگ کردن، مطلع کردن و... نداشته باشه.
پاسخ
آقا این پیج شخصی خبریه که? :دی
بهتره اخبار منطقه و جناح باشه ....
نظر بقیه چیه؟
پاسخ
(۱۹ام بهمن ۱۳۹۳، ۲:۵۸)ArmenA link نوشته: آقا این پیج شخصی خبریه که? :دی
بهتره اخبار منطقه و جناح باشه ....
نظر بقیه چیه؟
درسته. من اول فکر کردم اون چیزی هست که اینجا مطرح شده در صورتی که فقط اسمش به اسم janahonline هست.
اینکه اخبار منطقه و جناح باشه هم صفحات مشابهی مانند janah_kabir هست ولی خب فعالیتشون محدوده. یک صفحه نیاز هست که همین اخبار مشروح و کوتاه منحصرا جناح آنلاین رو قرار بدن. اگر کسی هست بسم الله.
پاسخ
اگه وضعیت سایت را درست کنید بهتر از اینه که پیج جدید جای دیگه بزنید.اگه براتون مقدور نیست هم اعلام کنید که بگم چند تا از دوستان که مهندس کامپیوتر هستند براتون درست کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط armena
وضعیت سایت که باید بهتر شه...ولی پیج هم لازمه Smile? نیست خدایی؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان