رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد پیج جناح آنلاین در اینستگرام
(۲۰ام بهمن ۱۳۹۳، ۹:۵۲)محمدرضا چنگال خوش link نوشته: اگه وضعیت سایت را درست کنید بهتر از اینه که پیج جدید جای دیگه بزنید.اگه براتون مقدور نیست هم اعلام کنید که بگم چند تا از دوستان که مهندس کامپیوتر هستند براتون درست کنند.
اگر فردی که در زمینه برنامه نویسی "وب" فعال باشه سراغ دارید معرفی کنید استقبال میکنیم. چرا که نه؟ البته من خودم با دانسته های اندک قبلی که در مورد برنامه نویسی وب دارم ( تازه این ترم این درس "برنامه نویسی وب" رو قراره بگذرونیم ) هر از گاهی دنبالش رو میگیرم. ولی مشکلی که وجود داره کم سابقست برای همین مشکلی ریز در دستورات احتمالا جاوااسکریپت هست. پس فکر میکنم کسی که در زمینه جاوااسکریپت تجربه داره بهتر میتونه کمک کنه. یعنی مشکل شایعی نیست و برای همین کار رو مشکلتر هم میکنه. از طرفی چون تغییرات زیادی در سایت انجام شده، اگر بخواهیم از اول سیستم سایت رو نصب کنیم، به احتمال زیاد بعضی از عملکردهاش به هم بخوره. خیلی از فایل ها رو آپدیت کردم همچنان مشکل باقیست.

(۲۰ام بهمن ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸)ArmenA link نوشته: وضعیت سایت که باید بهتر شه...ولی پیج هم لازمه Smile? نیست خدایی؟؟
خب به نظر من خودت مسئولیتش رو قبول کن و پیج رو راه اندازی کن. بلاخره قبلا هم گفتم این سایت با مشارکت جمعی فعالیت میکنه.
پاسخ
پیج راه اندازی شده? ? یادم رفت اینجا بگم? Smile
بنظرتون کم و کسری نداره؟؟؟؟
به همین شیوه که پیش میره خوبه؟؟یا تغییراتی میخواد؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان