رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر و ارتقا کلی سیستم سایت
ارتقا سایت جناح آنلاین به سیستم جدید

به دلیل مشکلات فراوان با سیستم قبلی و پشتیبانی اندک آن به زبان فارسی و گلایه زیاد کاربران، تصمیم به انتقال سایت به سیستم جدید، با امکانات بیشتر و پشتیبانی قویتر گرفته شده و از چند روز پیش اقدام در حال اجرا می باشد و هم اکنون سیستم جدید قابل بهره برداری است.

این تغییر باعث کنار گذاشتن سیستمی است که 7 سال (از ابتدای تاسیس تا کنون) سایت جناح آنلاین بر روی آن فعال بوده است.

برخی از اشکالات کوچک در این انتقال باقی مانده که برخی از آنها شناسایی شده و در حال رفع است گرچه برای کاربران شاید چندان محسوس نباشد، اما سعی بر آن است که حتی این مشکلات کوچک به مرور رفع شود.
از آنجایی که تغییرات بسیار زیاد است، شاید نتوانیم بگوییم کدام مشکلات گزارش شده، برطرف شده زیرا که اساسا سیستم سایت کاملا تغییر کرده است.

در صورت مواجه با هر مشکل (کوچک یا بزرگ) در سایت، از طریق این تاپیک یا در انجمن انتقادات و پیشنهادات اطلاع دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ترنم ، mohammad_p ، d.beckham ، farshid.ahmadi ، ابراهیم77 ، armena
به به خسته نباشید !!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
واقعا خسته نباشید.خیلی ممنونم که بالاخره این اتفاق افتاد.
سایت خیلی بهتره شده مخصوصا برای کسایی که با تلفن همراه میان تو سایت استفاده از سایت خیلی راحت تر شده.

یه چند تا نکته ریز بود میخاستم بگم.
یکی اینکه تو بخش آخرین ارسال ها اگه تاریخ ارسال ها رو هم بزارید خیلی بهتر میشه و وقتی چند تا ارسال تو یک تاپیک بوده اونا رو جدا نزارید چون بعضی وقتا تو قسمت آخرین ارسال ها همه ی ارسال ها تو یک تاپیک بوده و اینجوری کاربرد این بخش کم میشه. و همچنین لیستش کوتاهه و زیاد هم جا نداره واسه ارسال های قبلی.

همچنین میخاستم بگم در مورد یه نکته که قبلا هم اشاره شده بود. در مورد انجمن خواندنی ها چون بیشترین تاپیک ها رو داره و هرکی تاپیکی میخاد بزاره که به بقیه انجمن ها مرتبط نیست میزاره تو خواندنی ها و اینطوری خیلی شلوغ میشه لطفا اونو به چند تا بخش تقسیم کنید یا انجمن های دیگه ای به قسمت عمومی اضافه کنید.

در آخر هم معذرت میخام انقدر زیاد حرف زدم و با وجود این همه پیشرفت ها فقط نقص ها رو گفتم. بازم میگم که کارتون عالی بود و سایت خیلی بهتر شده.

ولی یه سوال هم داشتم:
چرا قسمت خبر های کوتاه حذف ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid ، armena
واقعا تشکر میکنم و خسته نباشید.
یه چیزی که هست.اینکه کلید تشکر یا همون سپاس رو هم در بالا قرار بدید هم در پایین اینطوری بهتر میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
دستتون درد نکنه,خیلی بهتر شده 
فقط چرا هرکی پست جدید میذاره رو صفحه اصلی هست,ولی توی خود تاپیک نیست؟؟
دیشبم پستایی که ابراهیم 77گذاشته بودن رو صفحه اصلی بود,ولی توی خود تاپیک نبود.یعنی نیاز به تایید داره تا نمایش داده بشه یا مشکل از جای دیگست؟
الانم یکی دیگه هست که نمایش نمیده 
پاسخ
(۲۶ام تير ۱۳۹۴، ۲۳:۰۰)ترنم نوشته: دستتون درد نکنه,خیلی بهتر شده 
فقط چرا هرکی پست جدید میذاره رو صفحه اصلی هست,ولی توی خود تاپیک نیست؟؟
دیشبم پستایی که ابراهیم 77گذاشته بودن رو صفحه اصلی بود,ولی توی خود تاپیک نبود.یعنی نیاز به تایید داره تا نمایش داده بشه یا مشکل از جای دیگست؟
الانم یکی دیگه هست که نمایش نمیده 
بله متوجه شدم. پست ایشون نیاز به تایید داشت به خاطر اینکه پستشون رو ویرایش کردن (چون در حال حاضر تنظیم شده که پستی که ویرایش شد به تایید مدیر نیاز داره، ولی احتمالا این تنظیم لغو خواهد شد).
(۲۵ام تير ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵)ابراهیم77 نوشته: چرا قسمت خبر های کوتاه حذف ؟
خبرهای کوتاه فقط به قالب جدید اضافه نشده بود که الان اضافه شد.
دیگر پیشنهاداتتون مطرح میشه در صورت موافقت اعمال خواهد شد. گرچه برای آخرین ارسالها، در حال حاضر فعالیت زیاد نیست، اما در صورتی که فعالیت بیشتر بشه، برای هر مبحث یک لینک اختصاص میدیم و نه برای هر پست و همچنین تعدادش رو هم میتونیم افزایش بدیم. ولی چون آخرین ارسالها بالای سایت قرار گرفته، خیلی نمیتونیم تعدادش رو زیاد کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ترنم ، armena
با سلام
مدت زیادی بود که سر نزده بودم به سایت الان که اومدم و تغییرات رو دیدم بسیار خوشحال شدم
سایت خیلی عالی و زیبا شده میشه گفت هر چیز سر جای خودش قرار داره
مهمترین قسمتش اینه که دیگه با گوشی به مشکل بر نمیخوریم برای وارد شدن به سایت!!!!این مورد خیلی مهمیه. Smile
سوالی که مطرح میشه الان با نرم افزار تاپاتاک میشه از سایت استفاده کرد با توجه به این که وحید گفت تغییرات بنیادی بوده؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid
يه سوال :
الان عكس اواتار رو بايد خودمون اپلود كنيم؟ يعني ديگه تصاوير پيشفرض قبلي نيستن؟

بعد در مورد انجمن خواندني ها كه گفتم اون تغيير اعمال ميشه؟
پاسخ
من الان داشتم موضوع های قدیمی و میخوندم متوجه شدم بعضی از حروف به شکل علامت سوال در اومدن.
و چون شکلک ها عوض شدن خیلی از شکلک های قدیمی به صورت یه نوشته انگلیسی در اومدن یا چند تا علایم.
راستش من شخصا شکلک های قدیمی رو دوست داشتم اگه میشه اونا رو هم اضافه کنید به شکلک های سایت تا این مشکل هم حل بشه.
با تشکر از زحماتتون برای این تغییرات سایت.
پاسخ
یه مشکل دیگه!
تاپیکایی که خیلی پست دارن و تا چندتا صفحه ادامه دارن(مثل همین تاپیک مشاعره)،وقتی کسی پست جدید میذاره،با وجود اینکه تو صفحه اصلی پاسخ جدید زده،ولی وقتی کیلیک میکنی،صفحه اول باز میشه،نه پاسخ جدید
یه کم خسته کنندست بخوای هربار بری جای دیگه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان