رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر و ارتقا کلی سیستم سایت
یه مشکل کوچیک تو لینک ها بود میخاستم بگم:
اول اینکه تو آخرین ارسال ها وقتی آخرین ارسال پاسخ یه موضوع چند صفحه ای باشه نمیره همون صفحه که اون پاسخ توشه ( صفحه آخر ) به جاش میره صفحه ی اول. مثل همین پاسخ موضوع مشاعره که کاربر ترنم فرستاده بود وقتی روش کلیک میکنی میره صفحه اول اون موضوع.
دوم اینکه تو صفحه اصلی سایت سه تا انجمن آخری آخرین ارسال انجمن رو که میزنی یه جای دیگه میره.
میخاستم این دو تا مشکل حل بشه.

واقعا شرمنده که همش انتقاد میکنم و کار دیگه ای از دستم بر نمیاد. ولی فقط به خاطر سایته.

ببخشید منم دوباره گفتم فکر کنم با هم داشتیم تایپ میکردیم.

چرا اینطوری شد من دو تا پاسخ فرستادم خودش یکیش کرد و با یه خط از هم جدا شدن.
ولی من دو تا جدا فرستادم. خیلی عجیبه.

وحید میشه امکانات جدید رو هم بگید مثل همین امکان.

چرا اینطوری میشه هی من پا سخ جدید میزارم هی قبلی رو ویرایش میکنه جدیده رو بهش اضافه میکنه. جل الخالق
پاسخ
مشکل علامت سوال، لینک های آخرین ارسالها به صفحه اول، آخرین ارسالهای برخی انجمن ها قبلا شناسایی شده و وقت کافی برای رفع آن در روزهای ابتدایی نبود.گرچه مسئله لینک آخرین ارسال هر انجمن مشکل ساده ای هست و فردا حل خواهد شد ولی دو مشکل بعدی کمی زمانبر است.
مشکلات دیگه ای هم قبلا شناسایی شده و به ترتیب اولویت رفع خواهد شد. مثلا لینک های قدیمی در تاپیک های گذشته با سیستم فعلی نه از نظر ساختار لینک و نه از نظر شماره پست یکسان نیست، که راه حلش رو داریم ولی باز به نسبت دیگر مشکلات اولویت کمتری داره و پس از حل دیگر مشکلات به آن پرداخته خواهد شد.

چند پست پشت سر هم در یک پست نمایش داده میشه مشکل به حساب نمیاد و این از امکانات برای کاهش شلوغکاری تاپیک کاربرد دارد.

دیگر مشکلات رو هم گزارش بدید. با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسط ترنم
نقل قول:چرا اینطوری شد من دو تا پاسخ فرستادم خودش یکیش کرد و با یه خط از هم جدا شدن.

ولی من دو تا جدا فرستادم. خیلی عجیبه.

وحید میشه امکانات جدید رو هم بگید مثل همین امکان.

چرا اینطوری میشه هی من پا سخ جدید میزارم هی قبلی رو ویرایش میکنه جدیده رو بهش اضافه میکنه. جل الخالق

ببینین،احتمالا شما گزینه پاسخ به پست خودتونو زدین.اگه دقت کرده باشین توی صفحه دوتا گزینه هست واسه پاسخ دادن،یکی که تو کادر سیاه رنگ نوشته پاسخ جدید و پایین هر صفحست،یکی دیگه هم نوشته پاسخ که کنار سپاس و نقل قول و ... اینا هستش.(این پاسخ دومی کنار هر پست هستش)
شما هم احتمالا این دومی رو زدین که با یه خط پاسخاتونو جدا کرده،در صورتی که اگه میخواستین جدا باشه باید اونی رو میزدین که تو کادر سیاه رنگ و پایین هر صفحه هستش.
بعدشم اینکه آواتار دیگه مثل قبل نیست،شما عکس مورد علاقتون رو از موبایل یا کامپیوترتون انتخاب میکنین،همونجا آپلود میکنین و قرا میدین.
پاسخ
من همون رو كه تو كادر سياه هشت رو زدم همون كه پايين صفحه است و تو كادر سياهه.
ولي خودش به هم وصلش كرد.
همونطور كه وحيد گفتن اين يكي از امكانات سايته.
پاسخ
(۲۸ام تير ۱۳۹۴، ۱۷:۱۷)ابراهیم77 نوشته: من همون رو كه تو كادر سياه هشت رو زدم همون كه پايين صفحه است و تو كادر سياهه.
ولي خودش به هم وصلش كرد.
همونطور كه وحيد گفتن اين يكي از امكانات سايته.

آهااا،متوجه نشدم Undecided Huh Big Grin
پاسخ
اکثر تاریخ های سایت به تاریخ شمسی تبدیل شد.

(۲۵ام تير ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵)ابراهیم77 نوشته: یکی اینکه تو بخش آخرین ارسال ها اگه تاریخ ارسال ها رو هم بزارید
تاریخ به آخرین ارسالها اضافه شد.

(۲۸ام تير ۱۳۹۴، ۳:۱۲)ترنم نوشته: یه مشکل دیگه!
تاپیکایی که خیلی پست دارن و تا چندتا صفحه ادامه دارن(مثل همین تاپیک مشاعره)،وقتی کسی پست جدید میذاره،با وجود اینکه تو صفحه اصلی پاسخ جدید زده،ولی وقتی کیلیک میکنی،صفحه اول باز میشه،نه پاسخ جدید
یه کم خسته کنندست بخوای هربار بری جای دیگه
(۲۸ام تير ۱۳۹۴، ۳:۱۲)ابراهیم77 نوشته: یه مشکل کوچیک تو لینک ها بود میخاستم بگم:
اول اینکه تو آخرین ارسال ها وقتی آخرین ارسال پاسخ یه موضوع چند صفحه ای باشه نمیره همون صفحه که اون پاسخ توشه ( صفحه آخر ) به جاش میره صفحه ی اول.
تصحیح شد الان لینک ها شما رو به همون پستی که کلیک کردید هدایت میکنه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ترنم
............
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان