رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اورژانس 115 جناح در خواب ناز به سر می برد !
با پیگیری های مسولین شهر و با همکاری خیر بزرگوار پایگاه اورژانس 115 در شهر جناح راه اندازی گردیده است که موجب خوشحالی مردم و از سوی دیگر باعث کاهش تلفات حوادث شده است . 

اما اخیرا یک سهل انگاری بزرگ در این بخش شده است که باعث دلخوری و به زیر سوال رفتن کل مجموعه بهداشت شده است .  چند روز پیش متاسفانه یک حادثه دقیقا پشت پایگاه اورژانس 115  اتفاق افتاده است که مردم برای درخواست کمک به پایگاه مراجعه کرده اند که متاسفانه کارکنان اورژانس در حال خواب بوده اند . نکته جالب تر و درد آور تر این است که با در زدن مردم کارکنان اورژانس از خواب بیدار شده و شاکی شده اند که چرا ما را از خواب بیدار کرده اید ! اگر اورژانس محل خواب بود که اسمش اورژانس نبود خوابگاه بود ... متاسفانه عزیزانمون در این پایگاه قسم خود که در بدو ورود به این کار را از یاد برده اند ... خواب ایشان از جان انسان ها عزیزتر و شیرین تر شده ...
از مسوولین عزیز ، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان و شهر ، آقای درخشنده ریاست محترم شورا و اعضای محترم ، آقای قادری شهردار محترم و دیگر مسوولین استدعا داریم که این موضوع را پیگیری کنند .
پاسخ
 سپاس شده توسط armena ، ترنم
یکی از دلایل این میتونه باشه که کلا چون اورژانس زیاد فعالیتی نداره به دلیل کم بودن تصادفات و اتفاقاتی که نیاز به اورژانس باشه...زیاد جدی نگرفتن کار رو که البته اینجا دیگه جای توجیه نیست بحث امنیت جانی هست!!!!!نظر خودم رو گفتم فقط.
پاسخ
من از اين خبر واقعا ناراحت شدم . ولي نبايد به دليل سهل انگاري تعدادي از كاركنان اورژانس كل مجموعه بهدايا را زير سوال برد.

به هر حال نبايد تا دقيق پيگيري نشده از اين حرف ها زد و آبروى آن أشخاص يا كل مجموعه بهداشت را بريزيم.
پاسخ
(۲۷ام تير ۱۳۹۴، ۲۱:۱۲)ابراهیم77 نوشته: من از اين خبر واقعا ناراحت شدم . ولي نبايد به دليل سهل انگاري تعدادي از كاركنان اورژانس كل مجموعه بهدايا را زير سوال برد.

به هر حال نبايد تا دقيق پيگيري نشده از اين حرف ها زد و آبروى آن أشخاص يا كل مجموعه بهداشت را بريزيم.

ببخشید منظور از دقیق پیگیری نشده است را زیاد متوجه نشده ام؟ با توجه به اهمیت موضوع از یک طرف و از سوی دیگر مشخص بودن نویسنده از سوی دیگر ( هرگونه عواقب ،ابهامات و مشکلات  شخصا پاسخ گو خواهم) باید به این امر مهم توجه ویژه ای داشته باشیم . جان یک انسان ارزشمند تر از یک خواب غفلت است .
در صورت کل مجموعه این هم یاد آوری کنم ، درست از بخشی از کل مجموعه سهل انگاری شده است ولی این را ضعف مدیریتی آن هم در بخشی که به اسمش مشخص است اورژانسی است را نشان می دهد . مانند یک تار مو در ظرف پر از شیر است که ان شاءالله با پیگیری های مردم و مسولین شاهد چنین مشکلات و بعضا چنین رفتارهایی نباشیم . 
پاسخ
منظورم از بررسی دقیق این بود که از صحت ماجرا مطمئن بشیم و دلیل خواب اون افراد رو مطلع بشیم و شیوه بیدار کردنشون که احتمالا به خاطر اون عصبی شدن و ... بود
پاسخ
به نوبه ی خودم خبرو انتقال دادم،ببینم مسیولین چه میکنن؟!
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، vahid
(۲۸ام تير ۱۳۹۴، ۲:۱۵)ابراهیم77 نوشته: منظورم از بررسی دقیق این بود که از صحت ماجرا مطمئن بشیم و دلیل خواب اون افراد رو مطلع بشیم و شیوه بیدار کردنشون که احتمالا به خاطر اون عصبی شدن و ... بود

برادر من ، اولا این ماجرا صحت دارد همین طور که گفتم تاریخ با ساعت دقیق و افراد مشخص و موجود می باشند دوما دلیل خواب اون افراد میخوایین بدونین؟؟ اصلا دلیلی هستش که اون افراد بخوابن؟ کجای دنیا حتی در سر کار معمولی حق خواب به کسی میدهند دیگر این بحث اورژانس که دیگر جای خود دارد !   نحوه بیدار شدن هم من برای شما توضویح میدهم بعد از اینکه در رو یواش زدن و کسی بیدار نشده شروع کردن به لگد زدن به در تا وقتی بیدار شدن ... دوست عزیز مساله اورژانس و کشیک بحث امنیت جانی است حالا شما چرا به حاشیه رفته اید که دلیل خواب کارکنان میخواهید بدانید الله اعلم ! (البته امکان دارد سحری زیاد ماست خوردن بنده خداها خوابشون اومده ، اصلا چرا بهشون گیر بدیم ، ماست خوردن خوابشون اومده ، حتما میخواهید این گونه قضاوت کنیم نه ؟)
پاسخ
(۲۸ام تير ۱۳۹۴، ۲:۴۸)ترنم نوشته: به نوبه ی خودم خبرو انتقال دادم،ببینم مسیولین چه میکنن؟!

سپاس گذارم ، به نظرم مسوولین تنها تلنگری داشته باشند همه چی حل خواهد شد . موضوع بزرگی نیست ولی چنان چه حل نشد عواقب خطرناکی دارد .
پاسخ
 سپاس شده توسط ترنم
من اصلا نميخام از اون كاركنان دفاع كنم يا حاشيه پردازي كنم يا از اهميت اين موضوع كم كنم حرف شما هم كاملا درسته و نبايد به سادگي از اين مسئله گذشت و مسولين بايد حتما پيگيري كنن.
ولي اينم بايد در نظر گرفت كه نبايد به سادگي آبروي افراد را ريخت. بايد توجيه اونا رو هم شنيد (البته شايد توجيه قابل قبولي هم وجود نداشته ) و بذاريم از خودشون دفاع كنن. ولي بازم چيزي از اهميت موضوع كم نميكه.

ولي اگر منم ناخواسته حاشيه پردازي كردم و سعي كردم اهميت موضوع رو كم كنم عذر ميخام. اميدوارم مسولين پيگيري كنن و ديگه از اين اتفاقات ناگوار رخ نده.
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi
(۲۸ام تير ۱۳۹۴، ۱۶:۵۴)ابراهیم77 نوشته: من اصلا نميخام از اون كاركنان دفاع كنم يا حاشيه پردازي كنم يا از اهميت اين موضوع كم كنم حرف شما هم كاملا درسته و نبايد به سادگي از اين مسئله گذشت و مسولين بايد حتما پيگيري كنن.
ولي اينم بايد در نظر گرفت كه نبايد به سادگي آبروي افراد را ريخت. بايد توجيه اونا رو هم شنيد (البته شايد توجيه قابل قبولي هم وجود نداشته ) و بذاريم از خودشون دفاع كنن. ولي بازم چيزي از اهميت موضوع كم نميكه.

ولي اگر منم ناخواسته حاشيه پردازي كردم و سعي كردم اهميت موضوع رو كم كنم عذر ميخام. اميدوارم مسولين پيگيري كنن و ديگه از اين اتفاقات ناگوار رخ نده.
همانطور که گفتید، هدف مطرح کردن مشکلات، همراهی و جلب و جمع آوری نظرات و دیدگاههای دیگران و در نتیجه رساندن پیام به مسئولین و پیگیری موضوع است و کمتر کسی در بین کاربران ممکن است خدای نکرده دنبال حاشیه سازی و دیگر مسائلی که مطرح کردید باشد، فقط تفاوت در لحن نوشتاری و گفتاری است، وگرنه منظور و مفهوم اغلب طرح مشکلات است.

اما در خصوص این موضوع، یکی از دوستان اتفاقا چند روز پیش میگفت، کارکنان اورژانس 115 جناح، سرعت عمل بالایی دارند و از این نظر امتیاز بالایی دارند، ولی باید دید در اتفاق مذکور چه مشکلی وجود داشته، و البته خیلی اهمیت بالایی دارد که دلایل قانع کننده و منطقی باشد، چون کار اورژانس همیشه در اتفاقات و لحظات حساس است و نمیتوان ساده از کنار آن گذشت. همچنین گذشتن از کنار مسائل و بی دغدغه بودن برای یک جامعه سم است.

در این خصوص اگر کسی پیگیری کرده، نتیجه ای حاصل نشده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ابراهیم77 ، farshid.ahmadi ، ترنم

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان