رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال شهروندان از مسئولین>دلیل تاخیر در آسفالت کانال های آب خیابان های جناح چیست؟+عکس
(۱۶ام مهر ۱۳۹۴، ۱۹:۲۹)mjanahi نوشته: در راستای این گودال ها هم که از متلک "خیابان عریض و طویل" استفاده شد چند نکته یاد آور شوم که 1 در زمان شهردار بودن آقای دستپاک هم قوانینی که میخواهم شرح دهم بوده و هم در دوره آقای قادری. وظیفه اصلی روکش کردن خیابان بر عهده ی شهرداری و هزینه آن از طرف آب و فاضلاب یا هر ارگانی که موجب خسارت(منظور از خسارت ، گود برداری در خیابان است نه چیز دیگری) باید قبل از شروع حفاری هزینه آن که خود شهرداری تعیین میکنید باید به شهرداری بپردازد. حال قضیه ای که کاربر گرامی ترنم به آن اشاره نمودند که نبود بودجه از طرف اداره اب فاضلاب و از طرف دیگر فشار مردمی جهت کمبود آب از سوی دیگر ، مسولین در شهرداری چه آقای دستپاک و چه آقای قادری و اشخاص دیگر به قبول کردن خراب کردن و عدم درست کردن و پر کردن صحیح گودال ها وا داشته است .
این انتقاد با لحن خیلی بهتری نوشته شده از این بابت متشکرم.
این بخشی از متنتون رو نقل قول کردم، موافقم. بحث ما هم همینه که خدایی نکرده از انصاف دور نشیم. بله این مشکل بوده و همچنان وجود دارد، طبق این توضیحات مقصر شهرداری نیست (چه این دوره و چه دوره های قبل) و این مطلب از این منظر خیلی مهمه که همان مردمی که به شهرداری فشار آوردن که به اداره آب اجازه تعویض لوله ها را بدهد (به خاطر بی آبی)، الان با شفاف شدن این موضوع، همان مردم هم بیایند و فشار خود را بر اداره آب متمرکز کنند تا از طریق استان یا ... بودجه ای برای ترمیم خیابان ها تامین کند.

به نظرم بحث مفیدی بود، البته مفیدتر می شد اگر عاری از هیچ گونه تهمت و توهین می بود از اول! امیدواریم در دفعات بعد مد نظر قرار بدیم.
پاسخ
نقل قول:یه مطلب بزارید تا در بارش به تفصیل و با مدرک بحث کنیم
با این موافقم. من مشکلی با بررسی این موضوع ندارم، اتفاقا میخواستم پیشنهاد بدم که خودتون پیش دستی کردید.
فقط بحث من اینه اینکه فلانی حالا سرباز معلم شده (با پارتی یا بدون پارتی) و این موضوع ربطی به نظرش در خصوص مشکل خیابونهای شهر نداره. یا اینکه شهردار فرد صادق و خوبی هستن دلیل نمیشه ما انتقادات شهر رو نگیم.

این پست ها رو پاک میکنیم تو بحث جدید بهش میپردازیم : بررسی مشکلات جذب سرباز معلم سال 94
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان