رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی مشکلات جذب سرباز معلم سال 94
-----------------------------------------------------------------
کنترل سایت:
با توجه به بحثی که اخیرا در یکی از تاپیک ها مطرح شد و حتی در جامعه نیز به گوش میرسید، قصد داریم در این تاپیک به موضوع جذب سرباز معلم در سال 94 را بپردازیم. امید است در این تاپیک نواقص قابل حل یافت شود، تجربه ها و راهکارهایی که ممکن است در سال های آتی مفید واقع شود جمع آوری شود.

البته امکان وجود خلل هایی قانونی در این زمینه وجود دارد، اما سعی کنیم بیشتر به راهکارها و نواقصی بپردازیم که در منطقه قابل اجرا است.

توجه: 6 پست اول این تاپیک از موضوع سوال شهروندان از مسئولین»دلیل تاخیر در آسفالت کانال های آب خیابان های جناح چیست؟ +عکس جدا شده است. لذا شاید در برخی قسمت ها موضوعات مرتبط با موضوع ذکر شده تداخل داشته باشد.

توجه:
از نام بردن اسامی حقیقی کاملا خودداری کنید.
اسامی حقوقی نیز از سمت ها استفاده شود به جای اسم واقعی.
-----------------------------------------------------------------
پست andi garcia:
جناب m janahi ادبیات شما خود نشان دهنده خیلی چیز هاست. فقط در یک مورد که گفتین فلانی یکم آبان میره خدمت و جناح از شرش راحت میشه عرض می کنم.
اون شخص مورد نظر شما یک آبان هم تو جناح هستن و جوابتون رو خواهند داد ترس شما از بودن ایشون حالا حالا ها ادامه داره

این رو هم بگم ایشون هم اگر یه روزی رفت شما بمونین و اون دوستان هم فکر و هم حزبتون که با روابطشون در اداره کزایی و پارتی بازی یک از اعضای شورا از زیر خدمت در رفتن .
پاسخ
یه طوری نوشتی از زیر خدمت در رفتن کسی نفهمه طرف حتما کارت معافیت بهش دادن .بنده خدا سرباز معلم هستن ایشون . تازه یکی امثال شما و کزای های دوستانت اگر معلم شوید ابروی هرچه اموزش و پرورش را میبرید همین بهتر که شما بروید کمی اخلاق را یاد بگیرید بروید خدمت
پاسخ
هنگام محاکمه مرغ ، روباه نباید قاضی دادگاه باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط andi garcia
(۱۷ام مهر ۱۳۹۴، ۲۱:۳۷)mjanahi نوشته: یه طوری نوشتی از زیر خدمت در رفتن کسی نفهمه طرف حتما کارت معافیت بهش دادن .بنده خدا سرباز معلم هستن ایشون . تازه یکی امثال شما و کزای های دوستانت اگر معلم شوید ابروی هرچه اموزش و پرورش را میبرید همین بهتر که شما بروید  کمی اخلاق را یاد بگیرید بروید خدمت

نگو بنده خدا فلان هستش. اول بگو چجوری سرباز معلم شده با پارتی کی بوده؟  پارتی بازی ها حق چند نفر رو خورده؟ بعد بیا ننه م غریبم بازی در بیار . آبروی آموزش و پرورش خیلی وقته رفته  آبروش زمانی رفت که یه عده خاص رو با رابطه پذیرش کرد البته میشه گفت بهش تحمیل شد. آبروش اونجایی رفت که حق یه عده که واقعا حقشون بود رو خوردن دادن به اون غریبه ای که با دوتا امضا ساکن جناح شد(برادر مدیر یکی از مدارس). حق بابایی که با معدل خوب از دانشگاه دولتی فارغ شده رو خوردن به جاش معدل دوازده دانشگاه آزاد بستک آوردن اون هم فوق دیپلم. خلاصه وقتی آب که سر بالا بره وضع جناح این میشه و شما هم میشینی اینجا ابوعطا میخونی و از آبرو ریزی حرف میزنی.
پاسخ
(۱۸ام مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۸)andi garcia نوشته: نگو بنده خدا فلان هستش. اول بگو چجوری سرباز معلم شده با پارتی کی بوده؟  پارتی بازی ها حق چند نفر رو خورده؟ بعد بیا ننه م غریبم بازی در بیار . آبروی آموزش و پرورش خیلی وقته رفته  آبروش زمانی رفت که یه عده خاص رو با رابطه پذیرش کرد البته میشه گفت بهش تحمیل شد. آبروش اونجایی رفت که حق یه عده که واقعا حقشون بود رو خوردن دادن به اون غریبه ای که با دوتا امضا ساکن جناح شد(برادر مدیر یکی از مدارس). حق بابایی که با معدل خوب از دانشگاه دولتی فارغ شده رو خوردن به جاش معدل دوازده دانشگاه آزاد بستک آوردن اون هم فوق دیپلم. خلاصه وقتی آب که سر بالا بره وضع جناح این میشه و شما هم میشینی اینجا ابوعطا میخونی و از آبرو ریزی حرف میزنی.
1- در خصوص این قضیه طبق شنیده هام که از یکی از خود همین افراد بوده، حرف شما صحت نداره. طبق قانونی که وجود داره اینکه دانشگاه دولتی یا دانشگاه آزاد بودی تفاوتی نداره. اینکه کدوم دانشگاه بودی آزاد شیراز یا بستک هم تفاوتی نداره. خلاصش اینه درسته شاید از دید شما این بی انصافیه (از دید منم هست) ولی این قانونه. شما نمیتونید به مجری قانون انتقاد کنید، چون این کار قانون گذاره. تازه امتیازات دیگه ای هم وجود داره مثل فرهنگی بودن ولی و سابقه کار و... . اون فردی که گفتین هم به خاطر فوق لیسانس بودنش بوده و بقیه لیسانس بودن.
2- با دو تا امضا اگه میشه به عنوان ساکن یه جایی شناخته شد، احتمالا از نظر شما یک باگ قانونی هست. پس راه چاره ای نیست. اگر هم قانون به نظرتون مشکل نداره و مجریان خاطی هستند خب باید شکایت کنید.
3- از همه اینها گذشته شایدم من اشتباه میگم ولی کلا میخوام بگم سریع تهمت نزنید و بحث شما ربطی به بحث چاله چوله های خیابان نداره! لطفا در خصوص بحث اصلی تاپیک نظر بدید.
پاسخ
(۲۰ام مهر ۱۳۹۴، ۱۴:۴۲)vahid نوشته: 1- در خصوص این قضیه طبق شنیده هام که از یکی از خود همین افراد بوده، حرف شما صحت نداره. طبق قانونی که وجود داره اینکه دانشگاه دولتی یا دانشگاه آزاد بودی تفاوتی نداره. اینکه کدوم دانشگاه بودی آزاد شیراز یا بستک هم تفاوتی نداره. خلاصش اینه درسته شاید از دید شما این بی انصافیه (از دید منم هست) ولی این قانونه. شما نمیتونید به مجری قانون انتقاد کنید، چون این کار قانون گذاره. تازه امتیازات دیگه ای هم وجود داره مثل فرهنگی بودن ولی و سابقه کار و... . اون فردی که گفتین هم به خاطر فوق لیسانس بودنش بوده و بقیه لیسانس بودن.
2- با دو تا امضا اگه میشه به عنوان ساکن یه جایی شناخته شد، احتمالا از نظر شما یک باگ قانونی هست. پس راه چاره ای نیست. اگر هم قانون به نظرتون مشکل نداره و مجریان خاطی هستند خب باید شکایت کنید.
3- از همه اینها گذشته شایدم من اشتباه میگم ولی کلا میخوام بگم سریع تهمت نزنید و بحث شما ربطی به بحث چاله چوله های خیابان نداره! لطفا در خصوص بحث اصلی تاپیک نظر بدید.
سلام آقای پور یوسف. اصلا دوست نداشتم وارد این بحث بی سر و ته بشم ولی حرف هائی زدید که نمیشه ساده ازکنارش رد شد.اول اینکه میگید بحث رو می منحرف نکنید و راجع به موضوع اصلی بحث بشه باید بگم که کاش اون موقع که نفر اول اون بحثا رو با اون لحن مطرح کرده بود اینو میگفتید و اون قسمت رو حذف می کردی نه حالا که کار از کار گذشته.من نمی گم همه با پارتی اومدن ولی حداقل دو تاکمشکی ، یک اهلی و کهتویی و یک جناحی(تحمیل شده) این شرایط رو داشتن.میگید فوق لیسانس بوده ولی نمی دونید که فوق لیسانس مثل تاهل ، فرهنگی ، بسیجی و غیره امتیاز داشته و هیچ برتری دیگه ای نداشته.نمی دونم چرا اینقدر ساده از کنار بومی بودن شخص مذکور عبور کردید . ما تو جناح 7000نفری زندگی می کنیم و همه هم رو میشناسیم .مگه دوستان نمی دونستند که هر امضایی که بیارن هم گرفتن همچین شخصی غیر قانونیه؟طرف حتی استانش هم بومی نیست خب. واقعا برای شما متاسفم.این که میگید آزاد و دولتی یکیه کاملا درسته و این خودش یک خلا قانونیه ولی مدیریت افراد جایی نمود پیدا می کنه که بتونن این خلا ها رو پر کنن مثل آموزش و پرورش خمیر که مصاحبه علمی میزاره برا گرفتن سرباز.من خودم یکی از اینایی هستم که رد شدم و از نظر امتیازی با امتیاز 88 نفر اول بین کل داوطلبا بودم . روزی که برا ثبت نام رفتیم یکی اونجا بود که بهش گفتن از دانشگاه جناح بدلیل سطح علمی پایین کسی رو جذب نمی کنیم و جلب است که دو تا از سربازان از دانشگاه آزاد بستکن.یعنی بستک از جناح بالاتره ؟ یا اینکه آقایون با رییس دانشگاه مشکل دارن؟ در ضمن اگه واسه دوستان سطح علمی مطرح نیس چرا میگن از جناح نمی گیریم؟آقای پوریوسف جنابعالی یا در جریان امور نیستید یا اشتباه اطلاعات بهتون دادن. تناقض گویی های آقایون در این زمینه اونقدر زیاده که اگر بخاییم همه رو بنویسیم 5ساعت باید به تایپیم ولی اگر واقعا واستون سواله خیلی خوب یه مطلب بزارید تا در بارش به تفصیل و با مدرک بحث کنیم.مدیریت مجموعه آموزش و پرورش جناح مدتهاست که ورشکسته شده است عزیز من. سرباز معلمی هم نمونه بارزی از همین سو مدیریت بود. میگید شکایت کنید. خب از کی؟ به کجا می رسه؟ آقای پور یوسف این جناح است و ما همه همشهری هستیماااا.پیروز و سر بلند باشید.
پاسخ
لطفا فقط در خصوص مشکلات جذب سربازی معلم سال 94 مطالبتون رو مطرح کنید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان