رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رضایی : توزیع زمین برای جوانان را جنایت و خیانت می دانم و جلوی آن می ایستم!
#1
Information 
رضایی عضو شورای اسلامی شهر جناح در نشست با جوانان اعلام داشت : توزیع زمین برای جوانان را جنایت و خیانت دانسته و جلوی آن می ایستم!
[عکس: IMG-20160525-WA0148.jpg]
در نشستی که روز یکشنبه 2 / 3 / 95 بین شورای اسلامی دور چهارم و جوانان پیگیر و دغدغه مند شهر جناح صورت گرفت یکی از مساله ها در خصوص سوال یکی از جوانان مبنی بر نحوه ی واگذاری زمین به جوانان متقاضی و واجد شرایط بود که در این راستا مهندس محمدعلی رضایی عضو شورا به جوانان متقاضی گفت : توزیع و واگذاری زمین را جنایت و خیانت در حق شما دانسته و جلوی آن می ایستم ! 

دکتر درخشنده رئیس شورای اسلامی : واگذاری زمین با همکاری بنیاد مسکن در اسرع وقت صورت خواهد پذیرفت !
[عکس: IMG-20160525-WA0151.jpg]
دکتر درخشنده رئیس شورای اسلامی شهر جناح در این خصوص گفت : نظر شورا بر واگذاری در اسرع وقت با همکاری بنیاد مسکن بوده و سخت پیگیر هستیم ! همچنین در ادامه اضافه نمود در جلسه ای که در بخشداری جناح با حضور مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هرمزگان داشتیم  تا بحث واگذاری را نهایی کنیم متاسفانه آقای رضایی با الفاظ بدی با مصوبه اکثریت شورا مخالفت کرد و توزیع زمین را خیانت و جنایت نامید و مدیرکل نیز بلافاصله نظر ایشان را تحسین نموده و قضیه واگذاری زمین معلق گشت ولی ما همچنان پیگیر واگذاری زمین به جوانان حق مسلم و برحق آنان هستیم .

اما چرا رضایی مخالفت می کند ؟ 
به قول تعدادی از افراد پیگیر ماجرا علت اصلی مخالفت ایشان زمین انتخاب شده جهت واگذاری توسط شورا و بنیاد مسکن   است [...]

-----------------
کنترل سایت: از آنجایی که بند آخر "به قول تعدادی از افراد..." افراد مذکور نامشخص هستند، نمی توان به آن استناد کرد و لذا این بند نامعتبر بوده و حذف شد.
پاسخ
#2
پناه بر خدا
پاسخ
#3
همیشه [...] بوده
ولی من مونم مردم چرا به یه [...] رای دادن
البته کسانی هم هستن که فقط برای منفعت شخصیشون به این [...] رای میدن
ایشون باید خودشو اصلاح کنه
کسی که حتی در بیشتر جلسات شورا شرکت هم نمیکنه چرا باید بیاد اینجا دخالت کنه
معلومه که منافعش داره به خطر میفته
البته هنوز 10 میلیارد تو مسجد مارکه هم یادمون نرفته

-------------
کنترل سایت: کلمات نامناسب ویرایش شد.
پاسخ
#4
آقایان جناح آنلاینی و آقای پناه که در گروههای واتساب نوشتید خبر جلسه شورا با جوانان را منتشر میکنم؛ این گزارش را نمینوشتید بهتر بود. شما هنوز یاد نگرفتید که رسالت خبری را ادا کنید و بدون عقده سیاسی مطلب بنویسید. آقای رضایی اگر در جلسه گفتند با توزیع زمین به خاطر دلایلی که داشتند مخالفند درعوض پیشنهاد ویژه ای برای صاحب خانه شدن جوانان داشتند که محاسن زیادی هم برای جوانان و هم برای شهر دارد ولی اصلا هیچ اشاره ای به آن نکرده اید...
پاسخ
#5
لطفا اگر مطلبی مینویسید درست و کامل بنویسید.
یا کلشو بگین یا اصلا نگین.
این چه وضعشه..؟؟!!!
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان