نظرسنجی: به نظر شما امسال گازال در لیگ برتر استان چه خواهد کرد ؟
صعود می کند.
در لیگ باقی می ماند.
سقوط می کند.
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@@@ کلوپ هواداران گازال جناح @@@
اینجا حسود وجود داره خوبش هم داره? :o

یکیش همین ممدا هست که طرفدار تلاشه تیمش به جایی نرسید میاد اینجا کل کل راه می ندازه? ;D
پاسخ
گازال خیلی هم طرفدار داره نمیدونم این تلاسیها چرا اینقدر به گازال حسدیشون میشه مخصوصا این ممدا
پاسخ
من ميدونم با اين bayer munikh و گازال جناح چه كار كنم اين همه كه من تو مدرسه با اين بايرن مونيخ به بهزيستيها و مهريها خنديديم? دستتون درد نكنه حالا ميگين من حسودم مني كه همش تو مدرسه واستون? پشت? گازال رو گرفتم تا جلو بهزيستيها كم نيارين حالا اين رو بهم ميگين واقعان كه !!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
نه خوب اومدی کل کل راه بندازی گفتم اذیتت کنم
پاسخ
میگم معنی گازال چیه؟اصلا معنی داره؟چرا این اسمو برا این تیم گذاشتن؟
پاسخ
افتخارات باشگاه فرهنگی ورزشی گازال جناح در سال 1388? :

1 - قهرمانی بزرگسالان گازال در لیگ شهرستان

2 - قهرمانی جوانان گازال در لیگ جناح

3 - نائب قهرمانی نوجوانان گازال در لیگ جناح

4 - قهرمانی نونهالان گازال در لیگ جناح

و حالا هم? جوانان و نوجوانان و نونهالان در حال آمده شدن برای سه قهرمانی دیگر هستند .

? ? این همه افتخار در 7 ماه از سال بدست آمده که جای تقدیر و تشکر را برای این باشگاه قدیمی دارد . این هم جز? با برنامه تحقق پیدا نمی کند . همان طوری که تیم های بستک از? این باشگاه کهن سال الگو برداری می کنند? تیم های جناحی نیز می توانند با کمی جرائت به خرج دادن از این باشگاه الگو برداری کنند تا شهرمان در رشته فوتبال پیشرفت زیادی داشته باشد .? :-*? ? Big Grin
پاسخ
دیروز سه شنبه تیم نو جوانان گازال در زمین تیم بهزستی مقابل تیم تلاش جشنواره گل به راه انداختند

این تیم دیروز 12 بر 1 تیم تلاش را در هم کوبید

گل های گازال
سید علی حسینی 6گل
علی رویدل 4 گل
عبدالله رویدل 1 گل
راشد واحدیان 1 گل
پاسخ
امروز پنج شنبه تیم جوانان گازال بازی را 2 بر 1 به تیم بهزستی کمشک واگذار کرد

گل گازال را جمشید مشایخی به ثمر رساند

بازی بعدی این تیم پنج شنبه تاریخ 88/8/7 مقابل تیم گتاو است
پاسخ
واستون دعا ميكنم تا بازي بعد رو ببرين اين رو گفتم چوندوست دارم تيمهاي شهرمان به جايي برسند كه البته بعضيها ميان و ميگن ما مخالف هم هستيم
پاسخ
mammada? دستت درد نکنه .

آقای bayern munchen? یاد بگیر . شما حتی باید برای تیم مهر ( گ ... ) هم دعا بکنی? ? ? Tongue? ? ;D? ? :o
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان