رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو جناح آنلاین با زمزم خطیب نژاد،مدیر برگزیده همایش مدیریت وخلاقیت درهزاره سوم
#1
به گزارش جناح آنلاین، زمزم خطیب نژاد مدیر مهدقرآن خصوصی هدی شهر جناح به عنوان مدیر برگزیده در همایش مدیریت و خلاقیت در هزار سوم که به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شده بود، انتخاب گردید.

در این راستا، جناح آنلاین گفتگویی را با خانم خطیب نژاد انجام داده است که در ادامه تقدیم می گردد.

جناح آنلاین: ضمن تبریک به خاطر کسب این عنوان، در خصوص این همایش و چگونگی برگزیده شدن توضیحاتی ارائه بفرمائید.
خانم خطیب نژاد: بسم الله الرحمن الرحیم - بنده به حول و قوه الهی از سال 1392 توفیق حاصل شد که در دوره های مدیریت در هزاره سوم از سوی شرکت بین المللی عصر ایرانیان در چندین مرحله شرکت فعال داشته باشم،هدف و اساس طراحی این دوره ها هدایت کردن مدیران به سمت و سوی ایجاد فضایی خلاقانه و نو با استفاده از ابزار مدرن جدید و تجربه عرصه های گذشته بوده است. که پس از آگاهی از این هدف مهم اشتیاق و تلاش خود را دو چندان نموده تا این رده از برنامه پیش و روی را با موفقیت به اتمام برسانم و نهایتا در کنفرانس مدیریت و خلاقیت در هزاره سوم در30دیماه 95 جز منتخبین و مدیران برتر کشور نائل آیم.


جناح آنلاین: جهت آشنایی بیشتر مخاطبان؛ مهدقرآن خصوصی هدی جناح از چه سالی شروع به فعالیت کرده است و در حال حاضر در چه جایگاهی از نظر تعداد معلم، دانش آموز و... است؟
خانم خطیب نژاد: مهد قرآن خصوصی هدی در سال 1386 با اخذ مجوز رسمی از دارالقرآن بندرعباس و اداره بهزیستی بستک و زیر نظر هیئت مدیره متشکل از اعضای خواهر و برادر و با حمایت مادی خیرین محترم فعالیت خود را آغاز نموده است. فعالیت مهد در رده سنی 4 تا 6سال می باشد که با توجه به ظرفیت مکانی 150 نفره، 3 کلاس مهد و 4 کلاس پیش دبستانی بامسئولیت  یک مدیر و 7 مربی و 2 سرپرست، در مدت 8 ماه برنامه های خود را پی می گیریم.

جناح آنلاین: اهم برنامه های مهدقرآن هدی چیست؟
خانم خطیب نژاد: برنامه های منهجی و مدرن مهد در دو قسمت آموزش دینی و اصول اعتقادی و همچنین برنامه های آموزشی علوم پایه و مهارت های رفتاری صورت می پذیرد. برنامه های جانبی مهد شامل جشن ها، کارگاههای هنری، اردوهای آموزشی و تفریحی و بازدید از اماکن مختلف درون شهری است.

جناح آنلاین: شما به عنوان یک مدیر برگزیده، چه برنامه هایی برای آینده این مهد دارید؟
خانم خطیب نژاد: برنامه های مهد برای آینده در مرحله اول با توجه به ظرفیت بالای شهر جناح ما پاسخگوی تمام نیازها نیستم لذا در نظر داریم یک مکان مناسب و مجهز به سیستم آموزشی را تهیه نماییم. از جنبه کیفیت اجرائی برنامه  سعی و تلاش کلیه پرسنل مهد بر این است که به بهترین نحو و بهترین و صحیح ترین شیوه آموزش ها و مهارت ها به کودکان و نو نهالان ارائه دهیم. 
امید داریم در این مکان معنوی خشت اول آموزش کودکان را به طور صحیح و موثر بگذاریم تا پیوسته شاهد موفقیت روز افزون فرزندان این شهر فرهنگی باشیم.

جناح آنلاین: اگر سخن پایانی با خوانندگان دارید...
خانم خطیب نژاد: سخن آخر جا دارد در این جا از همه کسانی که از مهد قرآن حمایت مادی و معنوی می نمایند و با تشویق هایشان اشتیاق به آینده را در ما دو چندان می کنند تشکر و قدردانی نمایم، هیئت مدیره محترم، مربیان دلسوز و فداکار، اداره بهزیستی شهرستان بستک و اداره آموزش و پرورش منطقه جناح و خانواده عزیزم و کلیه دوستان و همشهریان که سرمایه های واقعی جامعه هستند.


جناح آنلاین از خانم خطیب نژاد که به رغم مشغولیت ها با ما جهت انجام این گفتگو همکاری نمودند کمال تشکر را دارد، همچنین برای ایشان در سایر مراحل زندگی و حرفه ای آرزوی موفقیت دارد.
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، mohammad_p


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان