رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه کنکور سراسری 96 اعلام شد / اسامی رتبه های برتر شهرستان بستک
#1
جناح آنلاین؛ نتایج اولیه کنکور سراسری سال 96 اعلام شد.

امسال نیز همانند سنوات گذشته نفرات برتر منطقه در گروه های مختلف کنکور سراسری به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. امید است علاوه بر تشویق کنکوری های امروز و آینده، مردم نیز با تلاشگران عرصه علم و دانش آشنا شوند. همچنین با اینکار بتوانیم آرشیوی از نتایج برتر را گردآوری نماییم.

[عکس: konkoor-elam-natayejavalie-96.jpg]


نکات مهم :
1- تمامی رتبه های زیر همانند سال های گذشته منطقه سه بوده و رتبه کشوری مطرح نمی باشد.

2- با توجه به اینکه در چندین سال اخیر شاهد افزایش رقابت در گروه علوم تجربی و کاهش رقابت در سایر گروه های آزمایشی (چه در کشور و چه در منطقه سه) بوده ایم، امسال سقف رتبه های گروه علوم تجربی که در سایت درج میشود تا 20 هزار افزایش داده ایم و سایر گروه ها مانند سال های گذشته خواهد بود. گروه ریاضی و گروه انسانی تا سقف 10 هزار، گروه هنر و زبان تا سقف 3 هزار.

3- درگروه تجربی از آنجایی که بین زیرگروههای مختلف، تفاوت رتبه بسیار زیادی وجود دارد و رقابت در زیرگروه 1 ( پزشکی، دندان پزشکی و... ) بیشتر است، علاوه بر رتبه کلی رتبه زیر گروه برای رتبه های زیر 3 هزار نیز در صورت اطلاع درج می شود. این اطلاعات برای کنکوریها در آینده مفید خواهد بود ( زیر گروه 2 : داروسازی و... - زیر گروه 3 : زمین شناسی و... ). برای رشته زبان نیز زیرگروه 1 مربوط به زیرگروه زبان انگلیسی است.


ارسال نتیجه از طریق تلگرام: @janahonlinebot


گروه آزمایشی ریاضی و فنی گروه آزمایشی علوم تجربی گروه آزمایشی علوم انسانی
شهر و بخش جناح:
حامد استوار (از هنگویه)          2008
محسن حسن نیا (از جناح)      3800
محمدامین ملاحی (از خلوص)   3900
مریم روی دل (از جناح)            5464
رابعه صابر (از جناح)                6174
سمیه دریافتی (از جناح)         7361
عادل فولادچنگ (از جناح)         7764
عایشه پیلتن (از جناح)            8088
ندا فروزنده (از کهتویه)            8884
محمد رضایی منش(از کهتویه)  8984
محمد پاکدل (از جناح)             9136
یحیی درقال (از کهتویه)           9282
نعیم ناصری (از جناح)             9700

شهر و بخش مرکزی (بستک):
محمد نظرپور (از بستک)         205
علی فربودی (از بستقلات)     1678
آرمان امینا (از بستک)            2559 
محمد حاجی زاده (از بستک)  4471


شهر و بخش کوخردهرنگ:
اسماعیل راستگو (از هرنگ)   122
عرفان براكوه (از هرنگ)         1200
عدنان وحیدی (از هرنگ)       3811
 
دیگر شهرستانها:
راحیل روان بد (از بخش لمزان) 2900  - محل تحصیل جناح


شهر و بخش جناح:
حسن پذیرفته (از جناح)              1178 - زیرگروه یک 1087
سیما پولادسنج (از کنارسیاه)      1300 
سارا مهرپرور (از کمشک)           2621

شهر و بخش مرکزی (بستک):
آمنه محمودی (از زنگارد)             282 - زیرگروه یک 270
ایلاف راستگو (از بستک)             497 - زیرگروه یک 467
سمیه پورمحمد (از زنگارد)           780
سلوی سلمانی (از بستک)         1800
شیوا رحیمی (از دهنگ)             2189
عبدالرحمن فربودی (از بستقلات)  2335
فاطمه پورمحمد (از زنگارد)          2411
محمد قلاتی (از بستقلات)          2670
حامد برزگر (از بستک)                2694
آرزو شمسی (از بستک)            5902
فاطمه برنجی (از بستک)            9000
فیضیه هوشمند (از بستک)         17000

نوید شیخی (از )                      7557

شهر و بخش کوخردهرنگ:
برهان بافندگان (از هرنگ)           1800
الهام احمدیان (از کوخرد)            7300
امامه احمدی (از کوخرد)            8000

دیگر شهرستانها:
احمد هژم (از انجیره)  953 - زیرگروه یک 894 - محل تحصیل جناح
محمدامین قویدل (از بوچیر)         1800  - محل تحصیل فاریاب
فرشید محمودی (از بیدشهر)      3784 - محل تحصیل جناح
شهر و بخش جناح:
مینا بی باک (از جناح)              222
محمد صدیق (از کهتویه)          5200
عبدالرحمن جلالی (از کهتویه)   7000


شهر و بخش مرکزی (بستک):
برنا امینا (از بستک)                220
فاطمه محمودی (از گودگز)       813 
ویدا ناصری (از زنگارد)              2980


شهر و بخش کوخردهرنگ:
ابراهیم راستگو (از هرنگ)        3047
فرحناز مسیحی (از کوخرد)      5924



گروه آزمایشی زبان گروه آزمایشی هنر
شهر و بخش جناح:
فاطمه آرزه گر (از جناح)          355
فهیمه تیمناک (از کمشک)      1033

شهر و بخش مرکزی (بستک):
شیوا رحیمی (از دهنگ)         766

شهر و بخش کوخردهرنگ:
اسماعیل راستگو                  966
شهر و بخش جناح:
ندا فروزنده (از کهتویه)          1034
مریم روی دل (از جناح)         2000
رابعه صابر (از جناح)             3000

شهر و بخش مرکزی (بستک):
سمر بهروزی (از دهنگ)        805
سنا یونس (از بستک)          953
شهر و بخش کوخردهرنگ:

 سپاس شده توسط ekhlas ، d.beckham ، abdollah_ahmadi ، abdullah.asadi ، mohammad_p
#2
به نظر میاد نتایج به نسبت سال گذشته بهتر بوده در جناح و در دیگر شهر و روستاها، و جا داره تبریک بگم.

همچنین به حسن پذیرفته تبریک ویژه میگم که امسال واقعا نتیجشون رو دگرگون کردند و نشون دادن خواستن توانستن است.
#3
عرض تبريك به تمام كنكوري هاي امسال و خانواده هاي محترمشان 
آرزوي موفقيت در ادامه مراحل تحصيل
#4
عرض تبریک و خداقوت خدمت داوطلبین عزیز


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان