رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک 20 میلیون تومانی مردم جناح در نماز جمعه برای زلزله زدگان غرب کشور + کمک های اینترنتی و غیرنقدی
#1
به گزارش جناح آنلاین، مردم شهر جناح پس از نماز جمعه امروز وجوه نقدی خود به مبلغ 20 میلیون و 636 هزار تومان به صندوق های انجمن خیریه احسان جناح کمک کردند.

مردم شهر جناح در اقدامی زیبا همانند سایر شهر و روستاهای کشور در یاری رسانی به هموطنان زلزله زده غرب کشور، تنها در یک مرحله 20 میلیون و 636 هزار تومان وجه نقد به انجمن خیریه احسان جناح کمک کردند.

نکته جالب و قابل تحسینی که مسئولین صندوق ها به اطلاع جناح آنلاین رساندند آنکه چند نفر از کودکان نیز بُن کمک هزینه خرید لوازم تحریر و کمک درسی (به ارزش 30 هزار تومان) که انجمن احسان ابتدای مهر امسال به آن ها هدیه کرده بود را برای کمک به زلزله زدگان بازپس دادند.

همچنین چندین کانتینر کمک های غیرنقدی و ضروری برای زلزله زدگان توسط خیرین شهر جناح به استان کرمانشاه ارسال شده است.

به جز وجوه نقدی پس از نماز جمعه، مردم جناح و همچنین مردم سایر روستاها و شهرهای منطقه، از طریق اینترنتی و وبسایت جناح آنلاین مبلغ بیش از 5 میلیون تومان در دو روز به انجمن خیریه احسان جناح کمک رساندند. (کانال های بستک نیوز و هواجناح نیز از دیروز به این حرکت پیوستند)

انجمن خیریه احسان جناح از دو روز قبل نیز جمع آوری کمک های مردمی را به صورت کارت به کارت و اینترنتی آغاز کرده بود، که این روند ادامه دارد.

در مرحله اول مبالغ جمع آوری شده از طریق جناح آنلاین به مبلغ 2 میلیون و 540 هزار تومان به حساب انجمن واریز شد. مرحله دوم فردا صبح در ساعت اداری انجام می گیرد.

عکس 1: جمع آوری کمک های مردمی پس از نماز جمعه
[عکس: komak-zelzel-gharb-kheirieehsan%281%29.jpg]

عکس 2: بن های خرید لوازم تحریر که کودکان به انجمن احسان برای کمک به زلزله زدگان بازپس دادند
[عکس: komak-zelzel-gharb-kheirieehsan%282%29.jpg]

عکس 3: کمک های اینترنتی مردم تا ساعت 24 روز جمعه 26 آبان به انجمن احسان از طریق کانال های معرف جناح آنلاین، بستک نیوز و هواجناح
[عکس: komak-zelzel-gharb-kheirieehsan%283%29.jpg]

عکس 4: مرحله اول واریز کمک های جمع آوری شده توسط جناح آنلاین به انجمن احسان (مبلغ 2 میلیون و 540 هزار تومان تا ساعت 11 روز پنجشنبه 25 آبان)
[عکس: komak-zelzel-gharb-kheirieehsan%284%29.jpg]


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان