رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باشگاه تلاش جناح
خب مثل اينكه شماها تلاش رو فراموش كرديد و هيچ حرفي ازش نميزنين
پاسخ
شما طرفدار تلاشین؟
شما که نمیخاین مثه bayern munchen? یه کلوب یه نفره برا تلاش تشکیل بدین؟ Big Grin ;D
پاسخ
نگاه کنین هنوز این سایت زیاد کاربر نداره
من هر وقت میام تو این سایت فوق فوقش 2 تا کاربر آنلاین هستیم صبر کنین تا این سایت طرفداراش زیاد بشن می بینین دیگه کلوب یک نفره به چند تا میشه

در ضمن تو دوره ی (73) هم نشونتون میدیم گازال یعنی چه
پاسخ
بله همين طور كه بايرن مونيخ (ابراهيم) گفت هنوز خيليها اين سايت رو نميشناسن بايد مديران سايت يه تبليغي درباره ي سايت بكنن
من هم فقط چند روزه كه با خبر شدم همچين سايتي هستش
پاسخ
کلن من بهش گفتم خودش که باخبر نشده

خوب از این بحث ها بیام بیرون این جا مال طرفداران تلاش هستش

خوب شروع کن دیگه (یه تاریخچه ای ، چیزس بنویس دیگه)
پاسخ
خوب ممدا که چیزی نمی نویسه من می نویسم

دیروز سه شنبه مورخ 88/7/28 تیم نو جوانان تلاش جناح با نتیجه ی پر گل 12 بر 1 از تیم گازال جناح شکست خورد

گل تلاش را محمد محمدی به ثمر رساند
پاسخ
سلام خدمت همشهريهن عزيز
امروز اومدم تا بعد از يكي دو ماهي غيبت دلي از عزا در بيارم و يك متن كوچولويي بنويسم.
خب چون اين تاپيك درباره ي تيم تلاشه يه چند تايي خبر كه تاريخش هم رد شده واستون ميزارم
? تيم جوانان تلاش در بازي كه به ميزباني تلاش برگزار شد با تيم بهزيستي به نتيجه ي 2 _ 2 دست يافت هر 2 گل اين بازي را عبدالله جباري به ثمر رساند
و در بازي برگشت كه به ميزباني بهزيستي برگزار شد تلاش توانست تيم بهزيستي را با نتيجه ي 3 بر 0 شكست دهد گلهاي تلاش را در اين بازي عبدالله جباري و محمد عبدالله پور و مصطفي درويژه به ثمر رساندند
تيم بزرگسالان تلاش م در بازي دوستانه در زمين فارياب به مصاف اين تيم رفتند كه اين بازي هم با نتيجه ي 2 بر2 به پايان رسيد مسعود بيگناه گل اول و جليل جباري گل دوم را به ثمررساند
و در بازي كه اخيراّ در زمين تلاش برگزار شد تلاش توانست با نتيجه ي 3 بر 2 بر تيم خلوص غلبه كند در اين بازي 2 بار احمد خسته جان و 1 بار هم مهدي تدين زاده موفق يه گشودن دروازه ي خلوص شدند
پاسخ
یه سوال. باخت نداشتین؟؟؟
یا فقط بردها رو می نویسی و باخت ها رو سانسور کردی؟
پاسخ
خب نداشتيم
من هم خبرهاي بعد از بازي با بهزيستي رو واستون گزاشتم و حقيقتن از اون موقع تا الان باخت نداشتيم
پاسخ
نقل قول:من هم خبرهاي بعد از بازي با بهزيستي رو واستون گزاشتم و حقيقتن از اون موقع تا الان باخت نداشتيم
جای بسی خوشحالیست? ;D
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان