نظرسنجی: بهترین جمله توصیفی تصویر زیر متعلق به کدام کاربر است ؟
ابا عبدالله
باران
سفید برفی
وحید
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه مسابقه(همه شرکت کنید)
چند روزیه که تو فکر مسابقه ای ام به این صورت که اول یه نفر یه عکسی بذاره بعد همه کاربرا اونو تو یه کلمه یا یه جمله توصیف کنند اون وقت کسی که اون عکسو بهتر از همه توصیف کرده برنده میشه و کاربری که برنده شده باید یه عکسی بذاره بعد همه کاربرا توصیفش کنند و ... این مسابقه به این روال ادامه پیدا میکنه ( میشه از عکس های جناح هم استفاده بکنیم)
حالا اگه موافقین که بگین موافقین!!! Wink :-\
پاسخ
خوب با این که موافقتتون رو اعلام نکردین ولی من کار خودمو میکنم ;D
اول خودم شروع میکنم اینم یه عکس
[عکس: 3438641-md.jpg]

حالا نظرتون رو بگین
پاسخ
شما کلا راحت باش مثل اون دو تا که هر کدوم برا خودشون یه کلوب یه نفره برای تیمشون زدن ! ;D
حالا باشه برای اینکه دپرس نشی من? اینو? توصیف می کنم: سکوت و تنهایی و بی کسی و غم و غصه رو به یاد ادم میاره(البته شاید این توصیف نباشه.فقط احساسی باشه که از این عکس به من دست داد)
پاسخ
باران زيادي حرف الكي ميزني ها حالا كه اينطوره من با اون دست به يكي ميشيم تا روي تو رو كم كنيم
پاسخ
ای گل گفتی

این باران همش میاد حرف الکی میزنه چیزی واسه گفتن نداره می خواد کل کل راه بندازه ولی کور خونده
پاسخ
اولا يه نكته يا بهتر بگم تذكر :

جناب سفيد برفي هيچ زماني را براي شركت در مسابقشون تعيين نكردند

و اما توصيف :

زيبايي اين عكس به آن است كه مبهم اما پر معناست .

قايقي در سكوت . اقيانوسي پرسر و صدا را نيز به سكوت وادار ساخته است . در آن دوردست ها تلاطم ابر نويد لحظات پر تب و تابي را براي قايق عكس ما دارد . در حالي كه ما در ذهن و نظر ابتدايي چنين سكوت و آرامشي را براي اين دريا متصور نميشويم اين سوال پيش مي آيد كه :

آيا اين عكس كه با واقعيت ذهن ما سازگاري ندارد . قابل توصيف به وسيله آن است؟
پاسخ
اولا از این مسابقه خوشم اومد. در مورد مدتش ، حتما من در آینده مسابقاتی با جام های تصویری که کنار پستهاتون نمایش داده می شه رو برگزار می کنم. این مسابقات ادامه خواهد داشت . البته این مسابقه هر کی جواب درست رو داد، یه مسابقه هم باید خودش بزاره.
از بقیه دوستان می خوام این قدر جدی نگیرن. اینا همش شوخیه. ولی خودتون هم کم شلوغش نکردینا. حداقل تو مسابقه شرکت می کردین یه جمله چیزی می گفتین
خوب.
منم می گم :
در سکوت و تنهایی امید دست یابی به هدف وجود دارد.
پس از سکوت برای تفکر و از فعالیت برای دستیابی استفاده کنید.

بخوام در مورد جمله ام توضیح بدم، در سکوت می شه تمرکز و تفکر کرد و امید به دست یابی که در این تصویر کوههای جزیره هستن وجود داره و در شلوغی و سر و صدا از امواج دریا به دستیابی و رسیدن به جزیره استفاده کرد.
پاسخ
ضمن تشکر از آقا وحید که می خواد جام طلایی درست کنه Smile باید به جناب ابا عبدالله بگم که من قبل از این که این مسابقه رو پیشنهاد بدم تو فکر زمانش هم بودم Smileولی خواستم دوستان خودشون در مورد زمانش هم نظر بدن!!!به نظر من زمان پاسخ گویی بین یک الی دو روز باشه بعد زمان انتخاب برنده هم یه روز باشه.خوبه؟؟؟
بعد از جملات ادبی و شاعرانه همتون(به جز باران که واقعا خیلی زحمت میکشن >Sad Big Grin ;D(شوخی میکنم))کمال تشکر را دارم
حالا منم نظر خودمو بگم:
تا این عکسو دیدم به یاد شعر سهراب افتادم
قایقی خواهم ساخت ،خواهم انداخت به آب ، دور خواهم شد از این شهر غریب که ...

لطفا? کم و کاستی های این مسابقه رو بگید Smile
پاسخ
خوب. حالا وقت معرفی نفر برنده است.
هر کسی نظر خودش رو بگه. برای این منظور نظر سنجی رو بالای تاپیک ایجاد کردم که نظر خودتون رو برای انتخاب نفر اول بگید.
پاسخ
من توقع داشتم کاربرای بیشتری شرکت کنند :-[ولی با این حال فکر میکنم وقتی برنده معلوم شد و اون هم عکس گذاشت و...یه کم مسابقه جا بیفته و کاربرای دیگه هم تشویق بشن که بیان این جا نظر خودشون رو بدن Smile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان