رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهپیمایی 13 آبان، روز دانش آموز در شهر جناح
#1
ساعت حدود 9 بود. دانش آموزان از مدارس مختلف جلوی بانک ملی جمع شدند. بعد هم همراه بقیه و هر از گاهی با شعارهایی به سوی دبستان توحید حرکت کردند.
در دبستان توحید پس از سخنرانی بعضی از مسئولین تقریبا 13 آبان 1388 تمام شده بود. البته قبل از اتمام گروه اسکیت بازان شهرجناح پیشرفت های خود را در ورزش اسکیت به نمایش گذاشتند. کم کم از جمعیت حاضر کاسته شد و همه به سوی خانه های خود روانه شدند. حقیقت را بخواهم بگویم این است که امروز شور و نشاط روز دانش آموز و 22 بهمن های سالهای گذشته را نداشت. برنامه ها کمتر و تنها سرودی از طرف دبستان مربوطی اجرا شد و برنامه دیگری در کار نبود. خلاصه زودی سر و ته مراسم به هم آوردند و مردم هم زودتر به سر کارهای خود رفتند. البته ناگفته نماند که هوای امروز نسبت به روزهای قبل خیلی گرم تر بود.

[عکس: janah3-13aban88.jpg]

[عکس: janah-13aban88.jpg]

[عکس: janah2-13aban88.jpg]
#2
آره خوب شد زودی رفتیما.
از حاشیه های امروز این بود که دبیرستان دخترانه رابعه فرشادی عروسکی رو(یا بهتره بگم مترسکی رو ;D)در دست داشتند که البته صورتش رو کمی سیاه کرده بودند.
هم چنین شوراهای راهنمایی دخترانه گله داری مقنعه ی سیاه و فرزانگان مقنعه ی سبز به سر داشتند. تعداد زیادی از دانش آموزان هم روبان هایی به شکل پرچم ایران به مچ بسته بودند.البته بعضی ها هم فقط روبان سبز رنگ به مچ بسته بودند.
دانش آموزان مدارس دخترانه که سال های قبل بیش از همه شعار میدادند،جالب بود که امثال اصلا بینشون پرنده هم پر نمیزد.
از جمله چیز هایی که وحید به اون ها اشاره نکرده ،می توان به آبرسانی سریع در مدرسه توحید اشاره کرد(حد اقل واسه ما) ;D.در لحظات پایانی? مراسم هم کیک های فنجونی پخش میکردند(وای که چقدر خوشمزه بود ،نمیشد دوباره پخش میکردند؟) Big Grin.
خلاصه ما که انگیزمون برا رفتن به راهپیمایی همون کیکی بود که بهش اشاره کردم .? ;D Big Grin
#3
بنام خدا

البته امروز از طرف مسئولين از حضور امت حزب الله تقدير شد .? ;D

امت حزب الله ديروز شديدا استكبار جهاني به سركردگي .......... را بر زمين كوباندند و با شعار مرگ بر ............ خود همبستگي خود را نشان دادند

با تشكر . شوراي هماهنگي راه سبز اميد . جناح ;D
#4
وحيد عزيز . عكسات نمياد . نگاه كن شايد مشكلي دارن
#5
مشکلی وجود نداره. اگه بالا نمی اد مشکل موقتیه.
#6
یه چیز دیگه که یادم رفت بگم اینه که مثل همیشه در پایان مراسم پرچم آمریکا و ...رو آتیش زدند ،البته این دفعه بر خلاف دفعه های قبل که وسط حیاط مدرسه این کار رو انجام میدادند، این بار تو خیابون جلوی مدرسه توحید این کار رو انجام دادند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان