رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا جوانان جناحی از سرمایه عظیم جوانی به نحو احسن استفاده میکنن؟(لطفا همه شرکت ک
البته مسلما جواب خیره :banghead:،اما چرا؟علت چیه؟مقصر کیه؟و..........؟چه راهکارهایی برای حل مسئله به نظرتون میرسه؟
البته خدمت soosoo باید عرض کنم که از نظر بنده این سخن شما بیشتر در مورد پسران جناحی صدق دارد و نه دختران.

نقل قول:البته مسلما جواب خیره ،اما چرا؟علت چیه؟مقصر کیه؟و..........؟چه راهکارهایی برای حل مسئله به نظرتون میرسه؟
چرا؟ چون که عوامل مختلفی مقصرند. علت هم همون. مقصر هم در درجه اول خانواده ها، درجه دوم و درجه سوم خود فرد.
نقل قول:چه راهکارهایی برای حل مسئله به نظرتون میرسه؟
راهکار زیاده. هم فرهنگی و هم جنبه های دیگه. مثلا ...
باید امکانات بگونه ای باشه که هر کسی در زمینه ای فعالیت داشته باشد و در یک کلام چون بیکاری موجب مرض است، باید این بیکاریه نباشه.
اما از لحاظ فرهنگی به نظر من باید در دو خانه ی جوانان، یکی خانه اصلی و یکی مدرسه، دقت زیادی به این مسئله بشود. اصلا به نظر شما چه فعالیت هایی برای جوانان تا به حال به وجود آمده است؟ علاوه بر آن افزایش فهم فرد در خانواده و محیط هم از مهمترین عوامل است ، البته از نظر من!
 سپاس شده توسط محمدرضا
خان سفیدبرفی فکر کنم این شمایید که باعث شدید ما پسرا نتونیم از فرصت استفاده کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نقل قول:البته خدمت soosoo باید عرض کنم که از نظر بنده این سخن شما بیشتر در مورد پسران جناحی صدق دارد و نه دختران.
من دیروز می خواستم جوابتون رو بدم، یادم رفت. من نفهمیدم شما از کجای آن یک خط چنین برداشتی داشتین؟
نقل قول:خان سفیدبرفی فکر کنم این شمایید که باعث شدید ما پسرا نتونیم از فرصت استفاده کنیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کدخدا، 1- آیا شما نتوسنتید از فرصت جوونیتون استفاده کنید؟ خودتون گفتین 20 سالتونه، پس هنوز دیر نیست.
2- حرف شما هم معنی خاصی نداشت.? :93: لطفا اگه نظر خاصی دارین، یکم واضح تر توضیح بدین. این بحث شما شده لج و لج بازی، و من که تو حرفهاتون نه علتی می بینم و نه راهکاری.? :039:
نه بابا منظور خاصی نذاشتم فقط خواستم کل کل کنم در ضمن من دارم از جوونیم نهایت استفاده را میبرم
تو همه فعالیت های شهرمون معمولا ردی از من پیدا میشه به بقیه گفتم این طور که میشنوم تا وقتی خانم های عزیز بعد از عروسی نرن خونه پسرا گرفتارن و دارن جوونی رو از دست میدن Confusedorry:
نقل قول:تو همه فعالیت های شهرمون معمولا ردی از من پیدا میشه به بقیه گفتم این طور که میشنوم تا وقتی خانم های عزیز بعد از عروسی نرن خونه پسرا گرفتارن و دارن جوونی رو از دست میدن
پس تو که این همه از حقوق بشر می فهمی برو یکی رو از این گرفتاری بیرون بیار و ما هم یه شام عروسی بهره مند بشیم. Wink Smile
البته به دور از شوخی چندان با حرفتون موافق نیستم و هر کسی می تونه فردا و امروز خودش رو بسازه.? :72:
پیشاپیش دعوتین ولی هنوز تو نخشم اگه کسی سراغ داری بگو :93:
نقل قول:البته به دور از شوخی چندان با حرفتون موافق نیستم و هر کسی می تونه فردا و امروز خودش رو بسازه
من هم موافقم البته اگه حرفتون با من بوده
راستش امروز زیاد ذهنم کار نمیکنه که بخوام پاسخ سوال اولی رو بدم آخه ناسلامتی دیشب تا ساعت 4 بیدار بودم :72:

نقل قول:البته خدمت soosoo باید عرض کنم که از نظر بنده این سخن شما بیشتر در مورد پسران جناحی صدق دارد و نه دختران.
ببینین برخلاف آقای کدخدا این حرف من اصلا از روی کل کل و دفاع از خانم ها نبوده و نگفتم که دختران کاملا از دوره ی جوونی شون استفاده می کنند.من به طور جامع مقایسه کردم.شاید هم اشتباه کردم.

بعد هم از آقای وحید و آقای کدخدا خواهش می کنم این قدر مبهم صحبت نکنید. من که چیزی از صحبتاتون نفهمیدم.

سفيد برفي از كدخدا و وحيد (ادام الله ظلهم علي رئوس الكاربرين) خواسته مبهم صحبت نكنند .

بنظر من كلا شروع اين بحث توسط سوسو خودش پر از ابهام بود .

فرصت هاي جواني منظورتون چيه ؟ مصداقي بگيد

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان