رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا جوانان جناحی از سرمایه عظیم جوانی به نحو احسن استفاده میکنن؟(لطفا همه شرکت ک
نقل قول:ببینین برخلاف آقای کدخدا این حرف من اصلا از روی کل کل و دفاع از خانم ها نبوده و نگفتم که دختران کاملا از دوره ی جوونی شون استفاده می کنند.من به طور جامع مقایسه کردم.شاید هم اشتباه کردم.
البته به نظر خیلی ها تفریح و خوش گذرانی نیز استفاده از دوران جوونیه.اما همش که نمیشه تفریح کرد ،نه؟
نقل قول:در ضمن من دارم از جوونیم نهایت استفاده را میبرم
تو همه فعالیت های شهرمون معمولا ردی از من پیدا میشه
میشه لطفا یه نمونه مثال بزنید؟ :017Sadالبته بجز در زمینه ی تشر زدن :laugh:9)
اصلا سو سو تشریف آوردن و یه بحثی رو راه انداختن و گفتن همه شرکت کنن ولی خبری از خودشون نیست!

بیا سفیدی اینم تشریفففففففففففففففففففففف Smile
فعلن خواننده ام بعدن نویسنده
و جناب ابا عبدالله مبهمی از خودتونه
نه خیلی!
گروهی که? فوتبال(گفتم فوتبال چون همه بدون استثنا میرن در حالی که فقط تعداد کمی خوب فوتبال بازی میکنن!)
گروهی هم کیلومتر کردن خیابون
گروه کمی هم ورزش های دیگه(که این بهتره چون نشون میده حداقل? هدفی دارن)
درس هم که وللش(برای بیشتر جوانان)
البته دخترا درس میخونن ولی ورزش فکر نکنم!
نقل قول:البته دخترا درس میخونن ولی ورزش فکر نکنم!
به نسبت پسرا آره.ولی کلاس های کونگ فو ،والیبال و... هم برای دخترا بوده و استقبال خوبی ازش کردن. :72:
میشه لطفا یه نمونه مثال بزنید؟( نقل قول از سفید برفی)!!!!!!!!کزینه نقل قول کارنمیکنه
چیه میخوای مچ گیری کنی؟
جوانان جناحی خیلی هم خوب از فرصت استفاده میکنند مگر قهرمانی های کشوری را نم بینید البته در زمینه ی ورزش تنها نیست
همین کاربرای سایت ( خدا حفظشان کند) دارن کار فرهنگی می کنن
اکثر جوونا کار می کنن و مشغول هستن البته جدیدا مد شده صبح بخوابن
شبها هم خیابون وجب کردن خودش کارکردنه و به نوعی کمک به شهردار? ? . . .. شوخی کردم الان هم عروسی ها گرمه اصلا یه جوون شب زود نمیره بخوابه و این طوری از شهرش مراقبت میکنه
22 یا 23 روز دیگه هم رمضونه که خودش جای خود داره فقط امیدواریم تعداد قوطی های تن کمتر تو صحرا و رو برکه پیدا بشه
این همه استفاده از فرصت
بعد تموم شدن رمضون دوباره مدرسه باز میشه که دیگه وقت سرخاروندن هم نداری بهتر از این چی میخوای
به نظر من اگه امکانات بیشتری توسط مسئولین فراهم بشه مثل ( پژوهشسرا و خانه فرهنگ ) به نحو احسن میتوان از وقتمون استفاده کنیم
نقل قول:بعد تموم شدن رمضون دوباره مدرسه باز میشه که دیگه وقت سرخاروندن هم نداری بهتر از این چی میخوای
آره والا این پسرا وقت سر خاروندن ندارن(نیست که صبح تا شب مشغول درس خوندن اند)

میشه بگید چه کلاس هایی و در هر کلاس چند نفر ؟ :great:
میشه بگید چه کلاس هایی برای دخترا هست ؟
و چند نفر عضو هستن تو هر کلاس؟
ممنون...
تا جایی که خبر دارم این کلاس ها هستند: کلاس های ورزشی ،کلاس های هنری ،کلاس زبان ،کلاس قرآن (مکتب)،کلاس کامپیوتر(اگه چیزی از قلم انداختم ،بگید) :72:
ورزشی رو بگید فقط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان