کد خبر : 706
تاریخ انتشار : شنبه 26 تیر 1389 - 12:42

اطلاعیه های کف خیابانی!، سبک جدید اطلاع رسانی در جناح + عکس

اطلاعیه های کف خیابانی!، سبک جدید اطلاع رسانی در جناح + عکس

این مطلب توضیح خاصی لازم نداره، فقط باید بگم این اطلاعیه رو در ورودی شهر جناح زدن که عده بیشتری این اطلاعیه ها رو مشاهده کنن ;D. ( دلیل مسئولین هم حتما نبود دیوار بدون اطلاعیه برای زدن اطلاعیه جدید بوده است ?;) ) فقط بگم طبق گزارش کشوری و جهانی، این ابتکار، اولین بار

این مطلب توضیح خاصی لازم نداره، فقط باید بگم این اطلاعیه رو در ورودی شهر جناح زدن که عده بیشتری این اطلاعیه ها رو مشاهده کنن ;D. ( دلیل مسئولین هم حتما نبود دیوار بدون اطلاعیه برای زدن اطلاعیه جدید بوده است ?;) )
فقط بگم طبق گزارش کشوری و جهانی، این ابتکار، اولین بار در جناح صورت گرفته و جناح مبتکر این شیوه تبلیغاتی است ?:laugh:

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 8 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۸
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
کدخدا شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۳

چکار کنند دیگه جناحیا مقام اول جهانی نداشتن هم گرفتن :banghead:
( لازم به ذکر مقام سوم جهانی مربوط به اقای محمود افسرده حال جانباز در رشته ی تنیس روی میز ، سالش یادم نمیاد ولی در هلند برگزار شده بود )

ابا عبدالله یکشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۸۹ - ۰:۱۱
چکار کنند دیگه جناحیا مقام اول جهانی نداشتن هم گرفتن banghead
( لازم به ذکر مقام سوم جهانی مربوط به اقای محمود افسرده حال جانباز در رشته ی تنیس روی میز ، سالش یادم نمیاد ولی در هلند برگزار شده بود )

اولا كه فكر نكنم وحيد متوجه شده باشه كه پارچه مربوط به اين خبر هست .

دوما ما از اين خبر كاملا بي اطلاعيم . از كدخداي عزيز ميخوام كه جريان اين خبر رو برا ما بفرستند تا همه باخبر بشيم اين جانباز پرافتخار دفاع مقدس چه افتخار جديدي كسب كردند

ضمنا بگيد مربوط به چه زماني هست

vahid یکشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۸۹ - ۱۴:۵۶
اولا كه فكر نكنم وحيد متوجه شده باشه كه پارچه مربوط به اين خبر هست . 

می شه بفرمائین کدوم خبر؟ اگه توجه کنی، یه قسمت نوشته “آقایان و بانوان” که احتمالا در مورد کلاس چیزی باشه. خلاصه من منظورم این پارچه نوشته است که روی زمین افتاده، حالا محتواش چی بوده، نه نگاه کردم و نه برام مهمه.? :۰۳۹:

ابا عبدالله یکشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۵

منظور من اين گفته كدخدا بود :

چکار کنند دیگه جناحیا مقام اول جهانی نداشتن هم گرفتن banghead
کدخدا یکشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۸۹ - ۱۶:۴۹

خبر مربوط به برگزاری مراسم عید مبعث توسط تربیت بدنی و شهرداری در زمین بهزیستس به تاریخ ۱۸/۴/۸۹ ساعت ۱۰ شب بود که آقای مجری پس از یک ساعت شایدم کمتر مجبور شد بگه به دلیل عدم استقبال جوایز پیشکسوتان ورزش که قرار بود تقدیر بشن به خانه های آنها فرستاده می شود والسلام علیکم
راجع به جانباز عزیز و پرافتخارمون هم بگم که اطلاعات بنده در حد شنیداری بوده و مربوط به چند سال گذشته بود و چون واقعا برام مهم بود هنوز تو ذهنم مونده اگه ایشان را ملاقات کردم به طور دقیق از ایشان خواهم پرسید البته قول نمی دهم از کلیه کاربران هم خواسته می شود در صورت ملاقات ایشان حتما بپرسن

snow white یکشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۸۹ - ۱۷:۵۶

این خبر صحت داره؟؟؟ :۰۱۷:
اگه این طور باشه چرا تا به حال مردم خبردار نشدن؟
واقعا که افتخار بزرگیه!

soosoo یکشنبه , ۲۷ تیر ۱۳۸۹ - ۲۱:۳۵

اره ما هم نشنیدیم!

کدخدا دوشنبه , ۲۸ تیر ۱۳۸۹ - ۱:۴۸

بنده هم گفتم قضیه مربوط به چندین سال پیشه و به محض اینکه ایشان را ملاقات کردم اگر شد قسمتی از افتخارات ایشان را میارم تو سایت

نظرات بسته شده است.