رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و پیشنهاد و انتقاد در این تاپیک(لطفا تاپیک دیگه نزنید)
دوستان اینجا میتونید سوال و پیشنهاد و انتقاد خودتون رو مطرح کنین
سوال خودم ای هستش که چرا وقتی گزینه نقل قول رو انتخاب میکنم بالای صفحه با رنگ سبز مینویسه در حال بارگزاری
ولی اتفاق خاصی نمیوفته؟
برای کاربرای دیگه هم اینطوره؟
من میگم اگه 3 نفر در بحث زلزله شرکت کردن در پایین صفحه یه لینک از زلزله بیاد نه 3 بار اگه اینطوری بشه خیلی بهتره دیگه کلی مطلب جدید بیشتر میبینیم

مدیر خان اگه میشه اینکارو بکی بهتر میشه
نظر شماها چیه؟
نقل قول:سوال خودم ای هستش که چرا وقتی گزینه نقل قول رو انتخاب میکنم بالای صفحه با رنگ سبز مینویسه در حال بارگزاری

مال ما نميباشد است . مشكل از مرور گر نيست ؟

نقل قول:من میگم اگه 3 نفر در بحث زلزله شرکت کردن در پایین صفحه یه لینک از زلزله بیاد نه 3 بار اگه اینطوری بشه خیلی بهتره دیگه کلی مطلب جدید بیشتر میبینیم

كاملا نا مفهوم
مثلا همین بحث من یه پاسخ میزارم شما هم یه پاسخ میزارین بعد پایین صفحه سایت در بخش آخرین ارسالها 2 تا لینک پاسخ هست!!
من میگم هر وقت من گزاشتم یه لینک بیاد بعد وقتی شما پاسخ دادین یکی دیگه نیا بلکه مال من آپدیدت بشه و هر بار آخرین ارسال بره بالاتر!!!! و هر بارنام نویسنده جدید بنویسه ( 2 تا آخریا که تابلو بود و است )
حالا نظرتون چیه؟
اين درست? Confused_good:
فقط opera? :72:
عوضش نمیکنم
نقل قول رو نخواستیم
دوستان جرا در مورد زلزله هي موضوع جديد ميزنيد؟(ممكنه ده روز بشت سر هم زلزله بياد اون وقت شما ده تا موضوع جديد ميزنيد؟ ConfusedignspamaniSmile
يه تابيك رو انتخاب كنيد و از حالا به بعد فقط اونجا در مورد زلزله فرامرزان بنويسيد!
نقل قول:دوستان جرا در مورد زلزله هي موضوع جديد ميزنيد؟(ممكنه ده روز بشت سر هم زلزله بياد اون وقت شما ده تا موضوع جديد ميزنيد؟ )
يه تابيك رو انتخاب كنيد و از حالا به بعد فقط اونجا در مورد زلزله فرامرزان بنويسيد!
اگه نگاه کنی الان این تاپیک جدید، به خاطر زلزله شدیدی بوده که دوباره رخ داده و احتمال زیاد خسارت به بار آورده و ما برای پس لرزه ها نیومدیم خبر بذاریم. این خبر هم تا جایی مهم بوده و ما هم اول از همه اومدیم و خبرش رو گذاشتیم، و الان همه با خبرن که دوباره زلزله اومده و بعضیا هم می گن خسارت داشته که تو همون تاپیک هست. خلاصه برای پس لرزه ها نیازی به تاپیک جداگونه نیست.
یه چیزی بگم و تمام. اونم اینکه بخش اخبار یه خورده با انجمن های دیگه فرق می کنه و جای بحث و گفتگو نیست و نمی شه بین دو تا خبر ده تا نظر باشه. اینم دلیل بعدیش. ولی الان اومدم اون دو تا تاپیک دیروز رو یه جا جمعش کردم قبل از این که پستت رو بخونم.
:039:
نقل قول:اگه نگاه کنی الان این تاپیک جدید، به خاطر زلزله شدیدی بوده که دوباره رخ داده و احتمال زیاد خسارت به بار آورده و ما برای پس لرزه ها نیومدیم خبر بذاریم. این خبر هم تا جایی مهم بوده و ما هم اول از همه اومدیم و خبرش رو گذاشتیم، و الان همه با خبرن که دوباره زلزله اومده و بعضیا هم می گن خسارت داشته که تو همون تاپیک هست. خلاصه برای پس لرزه ها نیازی به تاپیک جداگونه نیست.
یه چیزی بگم و تمام. اونم اینکه بخش اخبار یه خورده با انجمن های دیگه فرق می کنه و جای بحث و گفتگو نیست و نمی شه بین دو تا خبر ده تا نظر باشه. اینم دلیل بعدیش. ولی الان اومدم اون دو تا تاپیک دیروز رو یه جا جمعش کردم قبل از این که پستت رو بخونم.

انشاالله با ارشادات داهيانه شما همه اخبار منتشر بشود و به نحو احسن باشد Confusedteeringwheel: Confusedteeringwheel:
نقل قول:مثلا همین بحث من یه پاسخ میزارم شما هم یه پاسخ میزارین بعد پایین صفحه سایت در بخش آخرین ارسالها 2 تا لینک پاسخ هست!!
من میگم هر وقت من گزاشتم یه لینک بیاد بعد وقتی شما پاسخ دادین یکی دیگه نیا بلکه مال من آپدیدت بشه و هر بار آخرین ارسال بره بالاتر!!!! و هر بارنام نویسنده جدید بنویسه ( 2 تا آخریا که تابلو بود و است )
حالا نظرتون چیه؟

چرا کسی به من جواب نمیده؟
آقای مدیر این کارو میشه کرد؟

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان