رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و پیشنهاد و انتقاد در این تاپیک(لطفا تاپیک دیگه نزنید)
نقل قول:چرا کسی به من جواب نمیده؟
آقای مدیر این کارو میشه کرد؟

اين آقاي مدير ما رو به همراه كدخدا كه موسس چند بنياد هستيم بايد ببريمش بنياد شهيد و فعاليت هاي اونجا رو نشونش بديم كه در گذشته چه خبر بوده .

خيلي بي خيال هستند حضرت وحيد :021: :021: :021: :021: :021:
اباعبدالله اینقده به این مدیر می چپی آخر . . . . :laugh:
آقا وحید لطفا اگه میشه درجات کاربری رو بیشترش کنید و اگه خواستید اسم هاشو هم عوض کنید که چه بهتر.
به نظر من اسمها درسته ولی میتونی کیفیت و کمیت را بالا ببری مثلا به جای هر بیست و پنج ارسال یک درجه بکنب هر 50 ارسال یک درجه البته لطف کن درجه ما همینی که هست بمونه ها? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
منم با این موافقم
تازه تو سایتای دیگه هم دیدم به جز کاربر حرفه ای و فوق حرفه ای و از این حرفا
مسابقاتی هم برگذار کرده بودن و هر کی تو این مسابقات برنده میشد زیر اسمش مدال اون مسابقه بود
جالب میشه دیگه نه :dance: :13:
اگه دوستان این ایده رو میپسندن
رو تشکر کلیک کنن یا یه پست بدن بگن موافقیم یا اصلا یه نظر سنجی راه اندازی میکنم ;D
من رفتم تو کارش
بنظرم خوبه . ولي وحيد آقا بسيار اكراه دارند در اعطاي امكانات و درجه كاربري . بهتره كاري نداشته باشيم و با هم هميني كه هستيم كيف كنيم و تمام .

ولي بنظرم بايد فرقي قايل شد . مثلا من با بقيه متفاوتم . بسيار ارزشمندم . بدرد جناح به بزرگي ميخورم و نه فقط جناح آنلاين :111: :111: :111: :111: :111: :111: :111: Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
به به ، چه اعتماد به نفسی!!!
البته منم خیلی مهم هستما ، ببینین تا حالا چندتا پیشنهاد اساسی واسه سایت دادم? Confused_good: به منم باید? Confused_good:حداقل 6 تا مدال داد? :a102: ولی من طمع نمیکنم یک مدال ب :a102:سمه? Confusedign0098:
نقل قول:بنظرم خوبه . ولي وحيد آقا بسيار اكراه دارند در اعطاي امكانات و درجه كاربري . بهتره كاري نداشته باشيم و با هم هميني كه هستيم كيف كنيم و تمام .

ولي بنظرم بايد فرقي قايل شد . مثلا من با بقيه متفاوتم . بسيار ارزشمندم . بدرد جناح به بزرگي ميخورم و نه فقط جناح آنلاين
من که گفتم، نه تنها دسترسی شما کاهش داده نشده ، بلکه تو سطح دسترسیتون افزایش داشتین، و من که متوجه نمی شم این حرف ها رو با چه سند و مدرکی می زنین? Confusedmiley_confused1:
الانم از اونی که بود دسترسیت رو بیشتر کردم، ولی فکر کنم داری باج می گیریا? ;D
نقل قول:من که گفتم، نه تنها دسترسی شما کاهش داده نشده ، بلکه تو سطح دسترسیتون افزایش داشتین، و من که متوجه نمی شم این حرف ها رو با چه سند و مدرکی می زنین

من هم گله ايي نكردم . بهتره صحبتها در جايگاه خودش بماند . لازم نيست از صحبت دو جانبه بذل و بخشش كنيم . تنها انتقاد من به اين بود كه يه مطلب مال خودم را نميتونستم ويرايش كنم و تمام? :72:

در مورد سند هم من دس نوشته دارم . :confuse:

نقل قول:الانم از اونی که بود دسترسیت رو بیشتر کردم، ولی فکر کنم داری باج می گیریا

دستت درد نكنه . هم بخاطر كار خيرت و هم بخاطر صحبت نابجا و نادرستت :'( :'( :'( :'(
به به جناب اباعبدالله تبریک عرض می کنم مقام جدیدتان را Confused_good: Confused_good:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان