رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال و پیشنهاد و انتقاد در این تاپیک(لطفا تاپیک دیگه نزنید)
نقل قول:یه پیشنهاد :
آواتار بالا باشه قشنگتر نیست
سایر مشخصات به جز نام کاربری پایین آواتار باشه به نظر من قشنگتره
نظر دوستان چیه؟
یه چیز دیگه یادم اومد :
تو چت روم وقتی کسی خارج میشه مینویسه
نرک کرد
مدیر جون یکمی فعال تر باش دیگه...
نقل قول:برای پخش مستقیم فیلم یا موسیقی، فلش پلیر سایت لازم است که اگر فعال شود، باعث کاهش امنیت سایت خواهد شد.
برای همین فقط لینک می تونید بذارید.

دلت خشه ها . با اينترنت خودمون ميشه فيلم و موسيقي رو گوش داد ؟ نه خالو . بريم دانلود كنيم خشتره :13:
من که نگفتم فیلم ببینیم!!!
میخوام فیلم و آهنگ واسه دانلود بزارم
نقل قول:من که نگفتم فیلم ببینیم!!!
میخوام فیلم و آهنگ واسه دانلود بزارم
لینک مشکلی نداره.
مدیر
شکلک های جدید چی شد؟
نقل قول:مدیر
شکلک های جدید چی شد؟
:waiting: چندتایی شکلک جدید اضافه شده. بعضی هم تعویض شدن.
چرا مثل فروم های دیگه نمیتونیم مستقیم فیلی رو تو سایت پیوست بدیم ؟
این طور که نمیشه؟؟؟؟
حالا موقتا یه سایت بگید تا فایل آپلود کنیم
نقل قول:چرا مثل فروم های دیگه نمیتونیم مستقیم فیلی رو تو سایت پیوست بدیم ؟
من ندیدم همه فروم ها ( حتی بزرگهاشون ) امکان اضافه کردن فیلم رو داشته باشن. بعضی ها امکانش وجود داره. ولی کلا فیلم و فایل های پر حجم رو روی آپلودسنتر ها آپلود می کنند. اما از فیلم که بگذریم، حتی امکان پیوست کردن عکس رو هم از کاربرا گرفتیم، چون گاهی اوقات ممکنه سرور خرابی واسش پیش بیاد و اونوقته که اگه شرکت غیر معتبر باشه بکاپ نداشته باشه و همه اطلاعات می پره.( یک دفعه چوبش رو خوردیم، بسمونه . البته الان سایت روی سرور معتبری قرار دارد ). برای همین با این سرعت کم اینترنت امکان بکاپ گیری مستفیم توسط خود ما وجود ندارد، ولی با این حال هر ماه حداقل یک بار از مطالب سایت بکاپ ( backup ) می گیریم و نگران اطلاعات نوشتاری و سایت نیستیم.
اما...
بهترین سایت برای آپلود فایل Persiangig.com هست که خیلی راحت می تونی پوشه بندی کنی و روی فایلات مدیریت داشته باشی.
:039:
دوستان این روزا فعال نبودم
واقعا ببخشید
در تحریم به سر میبرم ;D
کامپیوتر در دست رس نیست
فقط با موبایل میتونم آن بشم که به خاطر محدودیت هایی که در برابر کامپیوتر داره چنگی به دل نمیزنه
سلام عليكم و رحمه الله

(لطفاً تايپيك جديد نزنيد)اي به چشم

مديريت ،كاربران حرفه اي و بقيه كاربران فعال پس كجاييد؟

هر ما يكبار فقط يه مطلبي ميزاريد و ميريد.

حالا اگه تو جناح خبري نيست حداقل يه مطلب ادبي بزارين،نه حداقل يه دو تا جوك بزارين روزانه نه ماهي يكبار.

هر كي بياد تو سايت خوابش ميگيره :34:

يه پيشنهاد هم دارم اين رنگ زمينه? يه جوريه،آدمي به ياد پشين گرم ميفته.اگه صلاح دونستين رنگش يه تغييري بدين.

حالا يه پيشنهادهاي ديگه? يا هم هست كه فكر كنم سايت رو جذاب تر كنه،كه حالاببينم كي اين مطلب رو ميخونيد بعداً اونا رو هم ميگم.

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? با تشكر
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? همشهري

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان